Cześć, jaka knajpkę/restauracje polecacie w Opolu? #opole #jedzenie #pytanie
wpisy
Najnowsze
Archiwum
hiterkit
- 1
konto usunięte via iOS
- 1
@hiterkit: papajack

onechaos
- 1
@hiterkit: Starka, La Finestra, Piano, Kofeina 2, Laba, Venezia, Bancha Thai, Inspiracje
konto usunięte via Android
- 1
#opole żyjecie?
Utknąłem w Biedronce, czemu inni parasolek nie mają na stanie?
Utknąłem w Biedronce, czemu inni parasolek nie mają na stanie?
- 2
W ogóle ciężko mi to przyznać ale ZOO Opole > ZOO Wrocław. Znacznie ładniejsze dla zwiedzającego, przemyślane wybiegi, wybieg dla goryli, mniej ludzi przez co spokojniej, widać, że rozbudowują, mają pantery które dopiero teraz wchodzą do ZOO we Wrocławiu, wyspa lemurów, gdzie jak masz szczęście to zbijesz pione z lemurem, wybiegi gdzie wchodzisz pod ziemię i wystawiasz głowę przez wizjer - przez co możesz z bliska obserwować np świszcze czy wilki. No
- 4
@Shajo jeszcze dodatkowo możesz spokojnie pojechać w sobotę bo do ZOO nie ma kolejek, które zaniżają godność człowieka. I są pantery do których nie pcha się milion ludzi xD
źródło: comment_wdMyehadf014KLXD4f8Zt8Bgzsca6CYh.jpg
Pobierz- 5
@Reepo: według wiki w Opolu jest ponad 1000 zwierząt, a w Wrocławiu ponad 10000. :) Więc albo mega nie aktualne albo jest spora różnica
BELKIN #kvm przelaczniki 1klawiatura 1 myszy 1monitor do 2konputerow. Vga ps2. Nie wiem czy sprawne. 10sztuk. Moze chociaż na obudowe (metalowa, przod plastik) sie przyda komuś?
Oddam za free #opole, jak do wieczora nikt to idzie do utylizacji.
#rozdajo #komputery #elektronika #elektronikadiy
Oddam za free #opole, jak do wieczora nikt to idzie do utylizacji.
#rozdajo #komputery #elektronika #elektronikadiy
źródło: comment_AQLpolio8u7ABFei3QpsnySHBfipCu1I.jpg
Pobierz- 3
@Niestelrooy: elektroniczne switche na sygnałach VGA, oraz emulacja ps2 klawiatury i myszy dla obu urządzeń, karmione danymi z ps2 klawiatury i myszy podłączonej od frontu. Dzięki temu oba podłączone komputery myślą że mają podpiętą klawiature i mysz normalnie (i nie łapią błędów przy starcie itp), a ty możesz sobie przełączać którym akurat sterujesz.
Ja dawno temu używałem w serwisie PC - wygodne, bo podłączasz np 2 kompy, puszczasz na jednym
Ja dawno temu używałem w serwisie PC - wygodne, bo podłączasz np 2 kompy, puszczasz na jednym
konto usunięte via Android
- 0
Komentarz usunięty przez moderatora
Władze Opola ogłosiły powstanie nowego centrum przesiadkowego. Będą przystanki dla PKSu oraz spory parking dla 350 samochodów.
Tekst tutaj
#opole #budownictwo #architektura #nieruchomosci
Tekst tutaj
#opole #budownictwo #architektura #nieruchomosci
źródło: comment_26LhPE256p2SVCnubO4aY4yqHJVNZwYH.jpg
Pobierz@obcx: To trochę niewłaściwa nazwa. Chodzi o duży parking w centrum miasta, który trochę odkorkuje inne lokalizacje permanentnie zajęte w weekendy przez ludzie głównie spod Opola - zoo, rynek, dworzec.
- 2
@Projekt_Inwestor: kolejek gondolowych nie zapowiedzieli? tyle już na nie czekamy
Urwa, siedzę sobie w zusie w #opole czekam na komisję lekarską, zza drzwi słyszę łańcuchy, myślę urwa, psa tam mają? XD. Siedzę tak jeszcze dobre 10min za chwilę przychodzi na piętro ratownik medyczny, drzwi od gabinetu się otwierają, wychodzi służba więzienna x3 i prowadzą typa kajdany od stóp do głowy, na twarzy jakaś maska czy to arafatka była. Gdy wyszli spojrzałem na niego, popatrzył w moją stronę oczami które wyglądały
konto usunięte via Android
- 15
konto usunięte via Android
- 4
@T4L1B ale to prawda
- 2
@zygfryd0
@piotreek88. Tyle razy w Opolu bylem i nawet nie wiedziałem :) małe ale sympatyczne miasto Pozdrawiam! :)
@piotreek88. Tyle razy w Opolu bylem i nawet nie wiedziałem :) małe ale sympatyczne miasto Pozdrawiam! :)
- 1
Wczoraj skończył mi się miesięczny, dzisiaj kompletnie o tym zapomniałem i dostałem mandat. Mówi się trudno, ale kilka osób mi poradziło, że warto napisać odwołanie powołując się na to, że to tylko jeden dzień i że nigdy nie dostałem mandatu. Jest sens pisać takie coś do mzk w Opolu czy raczej dać sobie spokój?
#opole
#opole
Ja kiedyś zaniosłem do MZK na Luboszyckiej ale nie uznali ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@FireDash: jak masz kilka miesięcznych kupowanych tego samego dnia i teraz kupiłeś jeden dzień później to powinni uznać odwołanie, a więc pisz nic na tym nie stracisz a jedynie możesz zyskać
- 3
@Korfanty39: przecież to nie jest tak, że te wystające to są przylutowane do reszty rury. To jest część rury, pokryta lutowiem w którym zatopione jest ścierniwo diamentowe. Jak urwałeś kawałek, to koniec - nie przyczepisz tego, ani nie wytniesz nowych zębów (i nie napylisz diamentu na to od nowa).
@WielkaPesaNarodowa:
@WielkaPesaNarodowa:
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
Jutro kierowców i pieszych w centrum #opole czeka niezły szok komunikacyjny.
Już dziś ul. Korfantego została całkowicie zamknięta dla ruchu pojazdów i pieszych...
http://www.24opole.pl/27727,Od_niedzieli_zamkniecie_ul._Korfantego,wiadomosc.html
Już dziś ul. Korfantego została całkowicie zamknięta dla ruchu pojazdów i pieszych...
http://www.24opole.pl/27727,Od_niedzieli_zamkniecie_ul._Korfantego,wiadomosc.html
źródło: comment_KXrsF8cFB8Z5EKifO0aS5q7DBRTcbw1J.jpg
Pobierz- 2
Za chwilę zachód słońca, #opole #nightdrive ktoś coś?
- 203
Drogie Mirabelki i Mirki.
Lato to najcięższy okres dla centrów krwiodawstwa, nie tylko dla tego, że krew oddają głownie uczniowie i studenci, którzy obecnie powyjeżdżali na wakacje, ale również dlatego, bo właśnie w miesiącach letnich jest o 20% więcej urazów i wypadków komunikacyjnych. Bez krwi szanse na przeżycie pacjentów po amputacjach czy urazach wielonarządowych drastycznie spadają. --> https://krew.info/zapasy/
Jeżeli możesz oddać krew namawiam Cię do udania się do najbliższego punktu pobrań lub
Lato to najcięższy okres dla centrów krwiodawstwa, nie tylko dla tego, że krew oddają głownie uczniowie i studenci, którzy obecnie powyjeżdżali na wakacje, ale również dlatego, bo właśnie w miesiącach letnich jest o 20% więcej urazów i wypadków komunikacyjnych. Bez krwi szanse na przeżycie pacjentów po amputacjach czy urazach wielonarządowych drastycznie spadają. --> https://krew.info/zapasy/
Jeżeli możesz oddać krew namawiam Cię do udania się do najbliższego punktu pobrań lub
źródło: comment_jFbV26igvTmk67dOJ2IFCLjLMD095MLB.jpg
Pobierzoddawanie krwi nie ma praktycznie żadnych profitów
@Jednobrewy: też tak myślałem, dopóki mi nie kazali czekać do specjalisty 1,5 roku. I cyk w ciągu tygodnia się znalazło miejsce xD.
- 69
@Jednobrewy: ma jeden, najważniejszy - RATUJE KOMUŚ ŻYCIE!
- 61
Anna Jantar i Maryla Rodowicz Opole 1979
#heheszki #lata70 #gimbynieznajo #opole #kiedystobylo #pepsi #muzyka #humorobrazkowy
#heheszki #lata70 #gimbynieznajo #opole #kiedystobylo #pepsi #muzyka #humorobrazkowy
źródło: comment_3brae1IVoxtqi2GrXNaQMn57NGg4NJgU.jpg
Pobierz- 2
#woodstock #kedzierzyn #opole #krapkowice Nie chce się ktoś zabrać? Ruszamy dzisiaj o 17 z okolic Kędzierzyna.
- 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 1
Gdzie w #opole dostanę czarną folię pakową?
źródło: comment_hfXwlTIXE9KVYacIYTzUXF1NxLRChbr7.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 5
Uwaga, dla spóżnialskich przedłużamy zapisy do wakacyjnej integracji z wykopem do godz. 21:30. (więcej w linku...)
Pozdrawiamy :)
#wykopowaintegracja
Wołamy też wybrane miasta:
Pozdrawiamy :)
#wykopowaintegracja
Wołamy też wybrane miasta:
źródło: comment_kXIXmVyk3RdRhbU3tS28pdeHPCj6zPaW.jpg
Pobierz- 0
@WykopowaIntegracja: Mogę zawołać #bialystok, Sosnowiec i Radom będą zajęte, dogadują się z Łodzią w temacie utworzenia "specjalnej" strefy pomiędzy nimi - trójkąt bałucki czy coś...
- 0
@sureshot wołaj
- 3
- 0
@piotreek88: ty no faktycznie, dobre! już robię....
konto usunięte via Android
- 0
@malamute no to gitara
Mirki i Mirabelki gdzie lepiej studiowac II stopień fizjoterapi zaocznie w Opolu na politechnice czy w medycznej wyższej szkole zawodowej ?
#opole #studia #kiciochpyta #fizjoterapia
#opole #studia #kiciochpyta #fizjoterapia
- 1
@Maciek5000 Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem
@pseudokibic: to była metafora, nie bierz czegoś od kogoś, kto nie specjalizuje się w tej dziedzinie






















