• 1
Ktoś mi chyba strzelał z pistoletu pod blokiem przed chwilą o.O #opole

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 30
W ogóle ciężko mi to przyznać ale ZOO Opole > ZOO Wrocław. Znacznie ładniejsze dla zwiedzającego, przemyślane wybiegi, wybieg dla goryli, mniej ludzi przez co spokojniej, widać, że rozbudowują, mają pantery które dopiero teraz wchodzą do ZOO we Wrocławiu, wyspa lemurów, gdzie jak masz szczęście to zbijesz pione z lemurem, wybiegi gdzie wchodzisz pod ziemię i wystawiasz głowę przez wizjer - przez co możesz z bliska obserwować np świszcze czy wilki. No
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Niestelrooy: elektroniczne switche na sygnałach VGA, oraz emulacja ps2 klawiatury i myszy dla obu urządzeń, karmione danymi z ps2 klawiatury i myszy podłączonej od frontu. Dzięki temu oba podłączone komputery myślą że mają podpiętą klawiature i mysz normalnie (i nie łapią błędów przy starcie itp), a ty możesz sobie przełączać którym akurat sterujesz.
Ja dawno temu używałem w serwisie PC - wygodne, bo podłączasz np 2 kompy, puszczasz na jednym
  • Odpowiedz
@obcx: To trochę niewłaściwa nazwa. Chodzi o duży parking w centrum miasta, który trochę odkorkuje inne lokalizacje permanentnie zajęte w weekendy przez ludzie głównie spod Opola - zoo, rynek, dworzec.
  • Odpowiedz
Urwa, siedzę sobie w zusie w #opole czekam na komisję lekarską, zza drzwi słyszę łańcuchy, myślę urwa, psa tam mają? XD. Siedzę tak jeszcze dobre 10min za chwilę przychodzi na piętro ratownik medyczny, drzwi od gabinetu się otwierają, wychodzi służba więzienna x3 i prowadzą typa kajdany od stóp do głowy, na twarzy jakaś maska czy to arafatka była. Gdy wyszli spojrzałem na niego, popatrzył w moją stronę oczami które wyglądały
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wczoraj skończył mi się miesięczny, dzisiaj kompletnie o tym zapomniałem i dostałem mandat. Mówi się trudno, ale kilka osób mi poradziło, że warto napisać odwołanie powołując się na to, że to tylko jeden dzień i że nigdy nie dostałem mandatu. Jest sens pisać takie coś do mzk w Opolu czy raczej dać sobie spokój?

#opole
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FireDash: jak masz kilka miesięcznych kupowanych tego samego dnia i teraz kupiłeś jeden dzień później to powinni uznać odwołanie, a więc pisz nic na tym nie stracisz a jedynie możesz zyskać
  • Odpowiedz
@Korfanty39: przecież to nie jest tak, że te wystające to są przylutowane do reszty rury. To jest część rury, pokryta lutowiem w którym zatopione jest ścierniwo diamentowe. Jak urwałeś kawałek, to koniec - nie przyczepisz tego, ani nie wytniesz nowych zębów (i nie napylisz diamentu na to od nowa).
@WielkaPesaNarodowa:
  • Odpowiedz
Drogie Mirabelki i Mirki.
Lato to najcięższy okres dla centrów krwiodawstwa, nie tylko dla tego, że krew oddają głownie uczniowie i studenci, którzy obecnie powyjeżdżali na wakacje, ale również dlatego, bo właśnie w miesiącach letnich jest o 20% więcej urazów i wypadków komunikacyjnych. Bez krwi szanse na przeżycie pacjentów po amputacjach czy urazach wielonarządowych drastycznie spadają. --> https://krew.info/zapasy/
Jeżeli możesz oddać krew namawiam Cię do udania się do najbliższego punktu pobrań lub
Nicy - Drogie Mirabelki i Mirki.
Lato to najcięższy okres dla centrów krwiodawstwa, ...

źródło: comment_jFbV26igvTmk67dOJ2IFCLjLMD095MLB.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Maciek5000 Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem
  • Odpowiedz