Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 23
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
W 1993 roku cementownie Górażdże sprywatyzowano z udziałem inwestora zagranicznego CBR Baltic BV, wchodzącego w skład grupy Heidelberger Zement. Jestem ciekaw za jaką kwotę Niemcy kupili obecnie największa cementowanie w Europie.
Nie mogę tego znaleźć w internecie, może jest tu ktoś bardziej ogarnięty?
btw fajny filmik https://www.youtube.com/watch?v=BL_u4_oxK24
#polska #przemysl #prywatyzacja #pytanie #krapkowice #opole
Nie mogę tego znaleźć w internecie, może jest tu ktoś bardziej ogarnięty?
btw fajny filmik https://www.youtube.com/watch?v=BL_u4_oxK24
#polska #przemysl #prywatyzacja #pytanie #krapkowice #opole
źródło: comment_DKIgvbX1d77r2TbdH2oaAGmyglpa2BZL.jpg
Pobierz- 1
Jaki najlepszy serwis napraw laptopów polecacie w #opole ?
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Tasior_Jr polecam sowa-tech z Kędzierzyna, robią dobrą robotę!
- 1
Mirki, potrzebuję jutro/pojutrze transportu obróbek blacharskich z #wroclaw do #opole - szukam kogoś kto przywiezie mi to przy okazji jakimś większym samochodem. Znacie jakieś strony typu bla bla car, ale do ładunków, lub może tamtędy jedziecie w tych dniach i chcielibyście sobie coś dorobić? Temat waży jakieś 100 kg, wymiary 520cm x 60cm x 40cm.
- 0
@Jebwleb: no niestety :(
- 1
@mk27x: https://clicktrans.pl
Tylko to działa na zasadzie giełdy
+ możesz tutaj poszukać https://www.jadezabiore.pl/
Tylko to działa na zasadzie giełdy
+ możesz tutaj poszukać https://www.jadezabiore.pl/
- 8
- 7
Interesujący artykuł z magazynu "Twoja komórka" o telekomunikacji w trakcie powodzi w 1997 roku.
Ja jeszcze wtedy nie miałem telefonu, dostałem go dopiero 1.5 roku później. Jedynie tata miał telefon podczas powodzi, a i tak zasięg był lichy i do mało kogo można było zadzwonić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Najlepiej sprawdzały się radiotelefony (coś w stylu walkie-talkie), bo dało się rozmawiać między nimi na konkretnym kanale. Zresztą i tak krótko byłem we Wrocławiu,
Ja jeszcze wtedy nie miałem telefonu, dostałem go dopiero 1.5 roku później. Jedynie tata miał telefon podczas powodzi, a i tak zasięg był lichy i do mało kogo można było zadzwonić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Najlepiej sprawdzały się radiotelefony (coś w stylu walkie-talkie), bo dało się rozmawiać między nimi na konkretnym kanale. Zresztą i tak krótko byłem we Wrocławiu,
źródło: comment_p0FWhmj8nb9Kh18e11PYJD3LA2doNKuk.jpg
Pobierz- 0
( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_ifzngVV8XemgpNN7pIzNq0Bu2jnAbwVY.jpg
PobierzNie tyle co walkie-talkie a krótkofalowcy
http://radio.opole.pl/439,19,krotkofalowcy-na-ratunek-powodzianom
#krotkofalarstwo
http://radio.opole.pl/439,19,krotkofalowcy-na-ratunek-powodzianom
#krotkofalarstwo
Czy możecie polecić sprawdzonego mechanika samochodowego z Opola lub okolicy?
#opole
#opole
@Lucignolo: z czystym sumieniem mogę polecić racing red opole https://m.facebook.com/Racing-Red-Auto-Serwis-Łukasz-Urbanowicz-206102449454918/
- 0
@Lucignolo: Dzięki.
Kukiz kukizem, a dusze się same nie złowią ;>
#opole
#opole
- 10
Byłem w zoo w Opole. Ogólnie to jestem zawiedziony, nic specjalnego. Mam wrażenie że postawili tam na jakość roślin i krajobrazu a nie na zwierzaki. Mini zoo nieczynne, wyspa lemurów nieczynna. Najlepsze karmienie Goryla xD Wypuścili go na zewnątrz żeby potem powiedzieć że karmienie jest w środku xD super
Chorzów > Opole jakby ktoś był ciekawy.
EDIT. Był ktoś w Ostravie w zoo?
#zoo #katowice #opole
Chorzów > Opole jakby ktoś był ciekawy.
EDIT. Był ktoś w Ostravie w zoo?
#zoo #katowice #opole
konto usunięte via Android
- 5
@sunny-d Mini zoo jest w remoncie, a wyspa lemurów jest nieczynna od ubiegłego roku, zamiast tego jest inny wybieg z małpkami. Jak na zoo odbudowane od postaw po powodzi, to IMO i tak jest bardzo ładne, co roku są nowe wybiegi. Chorzowskie jest po prostu największe w kraju i prawdopodobne lepiej dofinansowane
konto usunięte via Android
- 4
@sunny-d Dlatego najlepiej jeździć do zoo na wiosnę albo przy gorszej pogodzie typu 20*C i zachmurzenie - wtedy zwierzaki są bardziej aktywne. Teraz tylko leżą najedzone w krzakach :) Czeskie zoo polecało mi kilka osób. Z polskich objechałam Chorzów, Kraków, Opole i Wrocław. Opole szczerze mówiąc wygrywa - Wrocław podobał mi się tylko przez afrykarium i motylarnię, reszta bez szału. Krakowskie jest całkiem podobne do Opola, tylko mają słonie
- 24
Nie żebym miał coś przeciwko wam #lgbt ale jak już musicie wychodzić z piwnicy to przynajmniej róbcie to tak, żeby osoby postronne takie jak ja co mają na was po prostu w------e, nie poczuły względem was obrzydzenia jak widzę twarz tego marszu xD
#opole #lewackalogika
#opole #lewackalogika
źródło: comment_h8fTLpvVEWFKe9S8vZmKF5yE4qLdqFhJ.jpg
Pobierz- 20
Komentarz usunięty przez moderatora
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 201
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 152
@Noombre: @plackojad: Nie można promować wartości jaką jest rodzina i jednocześnie naiwnie uważać, że są w stanie ją stworzyć jedynie kobieta i mężczyzna. Jakim podłym człowiekiem trzeba być, aby spojrzeć w oczy parze gejów, którzy są razem w związku i powiedzieć, że ich uczucia są mniej wartościowe od twoich.
- 78
@OnePageTo: Jak zwykle szerzą kłamstwa na swoich bannerach.
Rodzina, której zdjęcie zostało wykorzystane w homofobicznej kampanii, przez przeciwników Marszu Równości w #opole, skontaktowała się z Repliką z pytaniem, jak ściągnąć baner. W sprawę zaangażowali się już prawnicy KPH.
Panowie są razem od 11 lat, a od 5 lat są małżeństwem. Od 8 lat wychowują Gabriela.
#neuropa #lgbt #homoseksualizm #homofobia #rodzina #dzieci
Panowie są razem od 11 lat, a od 5 lat są małżeństwem. Od 8 lat wychowują Gabriela.
#neuropa #lgbt #homoseksualizm #homofobia #rodzina #dzieci
źródło: comment_f830Wr0WVVkRksnN192HW5lq4bNcySkg.jpg
Pobierz- 48
@Glassman: Zawsze mnie intrygują te kolektywistyczne wycieczki ponoć personalistycznej prawicy.
@Glassman: po prostu widac ze jestes dzbanem i szkoda bylo mu na Ciebie czasu. Normalni ludzie nie uzywaja takich slow jak masakrowanie czy lewactwo. W dodatku rozpisujesz sie na temat swoich pogladow, choc nikt Cie o nie nie pytal, jak chlopiec, ktory ulozyl sobie w glowie wiazanke madrych slow i chce ich uzyc przy pierwszej okazji. To bardzo widac, qmplu.
- 4
Kurde specjalnie poszedłem do #biedronka sprawdzić jak u mnie jest z #ewakuacjaboners
i o dziwo jest git. Choć między regałami nie da się przejść a palety nawet stoją za kasami xD
#opole
Metalchem
i o dziwo jest git. Choć między regałami nie da się przejść a palety nawet stoją za kasami xD
#opole
Metalchem
źródło: comment_YVOXI5wJ4e3w3wb4X7FJlamyqGbZGN18.jpg
Pobierz@N_A_B: czyli nie jest git, bo w razie czego drzwi otwarte, ale nie dojdziesz tam, bo palety na sklepie stoja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@N_A_B: dopiero teraz widzę wpis, na metalchemie jestem codziennie w biedrze i dopiero teraz jest ogarnięte xD
Wcześniej był tam taki chlew, że wolałem jechać do Krapkowic na zakupy xD
Wcześniej był tam taki chlew, że wolałem jechać do Krapkowic na zakupy xD
Ola boga papieża obrażajo
@gibonZsankami: łola boga
- 138
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 6
- 11
@Shajo: tak, tak. Oryginał widziałam, chodziło, że lepsze juz takie plakaty niż Płody we Wrocławiu.































#szczecin #opole #ladnemiasta #prawda
źródło: comment_2yIwfwCO0c8W2uuNB7QJaqYNLQQRxXxZ.jpg
Pobierzźródło: comment_IJ5G8rZBvKD6sSbF6euUDF1MXtJonpVP.jpg
Pobierzbtw, co kłamiesz, że słońce w telefon, jak cień na lewo sie składa ( ͡° ͜ʖ ͡°)