Jakiś sklep/market w #opole dowozi zakupy do domu?
wpisy
Najnowsze
Archiwum

d1ck
via iOS- 1
konto usunięte
- 0
@FrankUnderwood: Niestety już od dłuższego czasu nie, Tesco w PL (i w tej części Europy) raczej się zwija niż rozwija.

lent
via iOS- 0
@d1ck: chyba tylko macro
Mircy pomocy. Potrzebował bym internet mobilny z większym pakietem albo bez limitu, który nie rwał by w Opolu. Obecnie korzystam z internetu z telefonu jako router (play) lubi lagować, prędkość to w kilochomikach na sekundę liczę i w dodatku urywa z dwa razy na dzień. (╯°□°)╯︵ ┻━┻ (╥﹏╥)
#internet #internetmobilny #opole
#internet #internetmobilny #opole
- 1
@Wrathkrigs: Weź coś na testy, np internet domowy z tmobila, salon masz w solarisie na samym dole albo na rogu Reymonta/Kościuszki, powinni ci od reki dać do testów oczywiście po podpisaniu umowy, chyba ze szukasz czegoś w prepaidzie ? jeśli chodzi o sprzęt to jako stacjonarny weź Huawei B525s - kilkoro znajomych to ma i sobie chwalą, limitów i ograniczeń nie zauważyli.
- 1
@Wrathkrigs: ja mam z play'a i śmiga aż miło ( ͡° ͜ʖ ͡°) pewnie BTS masz koło siebie mocno obciążony
Halo #opole
Ktoś wie, czy wypożyczalnia rolek przy bulwarze dzisiaj działa?
Ktoś wie, czy wypożyczalnia rolek przy bulwarze dzisiaj działa?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Mirki, jest w #opole jakaś całodobowa piekarnia, abo sklep w którym kupię świeże pieczywo w niedzielę niehandlową, czyli jutro? ( ͡º ͜ʖ͡º) Nawet jakaś żabka z wypiekiem pieczywa, w mojej nie wypiekają. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
konto usunięte via Android
- 0
@Heheszkara W wędlinach mogą mieć jakiś chleb, ale raczej taki pakowany tostowy
@Heheszkara w żabce na Rynku i tej koło solarisa coś powinno być.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
@rozdygotany_jaszczomp: możesz sprawdzić na pyszne.pl,jeśli nikt Ci nie odpisze
- 1
konto usunięte via Android
- 0
@jankowalski69 Kaiseki jest ok, na zwmie podobno też
znajomi co się znają, mówią że Kaiseki na Ozimskiej jest najlepsze (nawet w skali Polski), i też w pudełkach Kaiseki w niektórych sklepach można kupić, w Karolince mają punkcik przy gastroniomi taki luźno stojący
#opole jakis dziwny dzwięk z nieba. Ktoś coś?
- 2
#cebuladeals w #auchan #opole - karolinka
Książki logopedyczne dla dzieci z serii "kocham czytać" przecenione o 50% na 42,90
Książki logopedyczne dla dzieci z serii "kocham czytać" przecenione o 50% na 42,90
źródło: comment_y8rWfV9GqDMnCTeCJhWrsQNqNqXQo5aY.jpg
Pobierzczy na stacji #opole zachodnie jest jakiś punkt informacyjny, gdzie porozmawiam z człowiekiem? muszę zrobić zwrot za bilet
Orientuje sie ktos czy gielda, ktora kiedys byla pod tesco co niedziele przeniosla sie w jakies nowe miejsce?
#opole
#opole
- 0
@pomaranczkawcurry: https://www.google.pl/maps/place/Targowisko+-+Gie%C5%82da+staroci/@50.6536527,17.9581344,18z/data=!3m1!4b1!4m13!1m7!3m6!1s0x4710536448b2826f:0x551ff6de36edf1e2!2sJerzego+i+Ryszarda+Kowalczyk%C3%B3w,+45-001+Opole!3b1!8m2!3d50.6529765!4d17.9614583!3m4!1s0x0:0x9a8249b321dc121e!8m2!3d50.653651!4d17.959229
- 0
@Shajo: o! Dzieki wybiore sie tam :)
gdzie dzisiaj wydrukuje jedna strone A4 ? bo zapewne na PKP nie można pokazać biletu w telefonie?
#opole
#opole
@wojciech_s: bilet musisz mieć wydrukowany w komunikacji międzynarodowej i w pociągach nocnych z miejscami do spania lub leżenia
- 0
@vundo: a nie, jednak nie mam, musiało mi się coś pomylić
Gdzie i za ile w #opole odkurzą mi wnętrze auta?
Oczywiscie chodzi mi o polecenie kogos, bo z googla potrafie korzystac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oczywiscie chodzi mi o polecenie kogos, bo z googla potrafie korzystac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@d1ck: na wspólnej jest czyszczenie wnętrz aut razem z praniem tapicerki parą, pranie całego auta z podsufitka to 200, jak z odkurzaniem nie wiem ale chłopaki znają się na robocie
@d1ck Ja jeżdżę na sprzątanie całego autka naprzeciwko fabryki Quadów za 80 zł mam autko jak z salonu:)
- 473
#krakow ma swojego smoka wawelskiego, #poznan koziołki, #warszawa syrenkę, a #opole .... owieczki pana Janka.
Stado liczy około 250 owiec. Pan Jan ma podpisaną umowę z Regionalnym Zarządem Gospodarki Wodnej na skracanie roślinności rosnącej nad Kanałem Ulgi. Jego owce pełnią rolę 'żywych kosiarek' w zamian za teren, na którym mogą się paść.
Zwierzęta można obserwować na wałach dosyć regularnie. Cała Polska mogła zobaczyć te owce
Stado liczy około 250 owiec. Pan Jan ma podpisaną umowę z Regionalnym Zarządem Gospodarki Wodnej na skracanie roślinności rosnącej nad Kanałem Ulgi. Jego owce pełnią rolę 'żywych kosiarek' w zamian za teren, na którym mogą się paść.
Zwierzęta można obserwować na wałach dosyć regularnie. Cała Polska mogła zobaczyć te owce
źródło: comment_IVc3v9Pc1XVjhqNS1BUi6mXi3N1v8GGX.jpg
Pobierz- 138
A tutaj zaraz po goleniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_LxSDkfUohb4rNRpYLJOnVYbJlPTikG1x.jpg
Pobierz- 362
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Draakul: Dobrze, że chodzą jakby ich miało nie być xD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 32
@Myszoskocznia bardzo ładne. Pozdrawiam
- 1
@sandra925: dziękuję proszę pani Sandry. Pozdrawiam
Mireczki z #opole gdzie u was można kupić jakieś fajne misie, pluszaki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Albo może ktoś podać jakąś fajna stronę z takimi rzeczami?
#pytaniedoeksperta #opole #pluszaki #misie #zabawki #niewiemjaktootagowac #prezent #prezenty
Albo może ktoś podać jakąś fajna stronę z takimi rzeczami?
#pytaniedoeksperta #opole #pluszaki #misie #zabawki #niewiemjaktootagowac #prezent #prezenty
- 1
gdzie polecicie uczyć się czeskiego w #opole? :D
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@FuczaQ: tylko w Royal School jest























