Mircy pomocy. Potrzebował bym internet mobilny z większym pakietem albo bez limitu, który nie rwał by w Opolu. Obecnie korzystam z internetu z telefonu jako router (play) lubi lagować, prędkość to w kilochomikach na sekundę liczę i w dodatku urywa z dwa razy na dzień. (°° ()

#internet #internetmobilny #opole
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wrathkrigs: Weź coś na testy, np internet domowy z tmobila, salon masz w solarisie na samym dole albo na rogu Reymonta/Kościuszki, powinni ci od reki dać do testów oczywiście po podpisaniu umowy, chyba ze szukasz czegoś w prepaidzie ? jeśli chodzi o sprzęt to jako stacjonarny weź Huawei B525s - kilkoro znajomych to ma i sobie chwalą, limitów i ograniczeń nie zauważyli.
  • Odpowiedz
  • 1
Pięknie, podłączyłem kuchenkę indukcyjna i wywaliło korki. Późno już, nie chce sąsiadów budzić, a instalacja na stare bezpieczniki topikowe, których nie mam. Dzięki za zakaz handlu w niedzielę, bo bym sobie jutro kupił...

Ktoś z okolic #ozimek albo #opole na jakieś na zbyciu?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, jest w #opole jakaś całodobowa piekarnia, abo sklep w którym kupię świeże pieczywo w niedzielę niehandlową, czyli jutro? ( ͡º ͜ʖ͡º) Nawet jakaś żabka z wypiekiem pieczywa, w mojej nie wypiekają. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

znajomi co się znają, mówią że Kaiseki na Ozimskiej jest najlepsze (nawet w skali Polski), i też w pudełkach Kaiseki w niektórych sklepach można kupić, w Karolince mają punkcik przy gastroniomi taki luźno stojący
  • Odpowiedz
@Grysik: cena najniższa jaką widziałem
książeczki są ogólnie polecane dla dzieci
jakiemuś mirkowi kupowałem i wysyłałem jak były za około 70 złotych
  • Odpowiedz
czy na stacji #opole zachodnie jest jakiś punkt informacyjny, gdzie porozmawiam z człowiekiem? muszę zrobić zwrot za bilet
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdzie i za ile w #opole odkurzą mi wnętrze auta?
Oczywiscie chodzi mi o polecenie kogos, bo z googla potrafie korzystac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@d1ck: na wspólnej jest czyszczenie wnętrz aut razem z praniem tapicerki parą, pranie całego auta z podsufitka to 200, jak z odkurzaniem nie wiem ale chłopaki znają się na robocie
  • Odpowiedz
#krakow ma swojego smoka wawelskiego, #poznan koziołki, #warszawa syrenkę, a #opole .... owieczki pana Janka.

Stado liczy około 250 owiec. Pan Jan ma podpisaną umowę z Regionalnym Zarządem Gospodarki Wodnej na skracanie roślinności rosnącej nad Kanałem Ulgi. Jego owce pełnią rolę 'żywych kosiarek' w zamian za teren, na którym mogą się paść.

Zwierzęta można obserwować na wałach dosyć regularnie. Cała Polska mogła zobaczyć te owce
OnePageTo - #Krakow ma swojego smoka wawelskiego, #Poznan koziołki, #Warszawa syrenkę...

źródło: comment_IVc3v9Pc1XVjhqNS1BUi6mXi3N1v8GGX.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach