No witam #opole, ładnie tu u was
wpisy
Najnowsze
Archiwum
Mirki z #opole, co można zobaczyć w sobotę w Waszym mieście i gdzie iść na obiad? #podrozujzwykopem #polska #jedzzwykopem
- 2
@olito: Mecz Odry z Garbarnią ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wieżę Piastowska, zoo, Muzeum Wsi Opolskiej, katedrę, Muzeum Śląska Opolskiego. Obiad można zjeść po włosku w Antice albo La Finestrze, można normalnie w Starce czy Masce, można street food w Manifeście, Westernie albo Papadzie. Na deser Wintydż. Na szoty Sepia. No i cały weekend festiwal piwa na rynku to pewnie jakieś smalce i grille też będą.
PS.
PS.
- 1
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Lokap: Też całe szczęście nie ;) Liczę na 51%+ i 13 mandatów dla AW.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 3
Ja na drodze z pierwszeństwem, typa z pełnym impetem wyjeżdżała z parkingu, milisekundy na reakcję i tego uniknalem. Nie wiem jak tego uniknąłem , ale dzięki temu mój różowy nie ucierpiał w ogóle. Wysiadlem z auta w emocjach a tamto p-------o uciekło, zero zainteresowania czy nic się nie stało, zero przeprosin. P------e babsko, karma wreszcie Cię dopadnie. #zalesie #opole #logikarozowychpaskow
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Matt3rs ciekawe czy to ta sama, co się nie patrzyła ostatnio na rondzie, kto na nim jest i wbilaby sie w autobus na nim ^^
też macie połączenia z numeru +48523353316 ? aplikacja mi oznacza jako "Naciągacze", odebrałem żeby się pośmiać. Wam też oferują kamerkę za darmo? i zostaliście wylosowaniu spośród mieszkańców opola? :D
#opole
#opole
@wojciech_s: zrób rozdajo
@wojciech_s: to już bardzo dziwne, bo ja mam w abo wyrażone te zgody marketingowe xD
Gdzie i w przybliżeniu za ile naostrcze w #opole tarcze widiową?
źródło: comment_0dOHgJyk5NRTuSuzR5wH8ltz0ydUHFYl.jpg
Pobierz@Korfanty39: zadzwoń i zapytaj się w B-Krangu na Budowlanych
@Korfanty39: Ja kiedyś ostrzyłem na ul. Świętego Jacka w Toolmet ale widzę że się przenieśli - nie jestem pewien czy dalej takie usługi wykonują.
Toolmet Sp. z o.o.
ul, Księdza Jerzego Popiełuszki 54a, 45-601 Opole
77 456 76 86
https://goo.gl/maps/tfAW3ZHP3Bv
Toolmet Sp. z o.o.
ul, Księdza Jerzego Popiełuszki 54a, 45-601 Opole
77 456 76 86
https://goo.gl/maps/tfAW3ZHP3Bv
@jestemtunew: standardowy obrazek
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@jestemtunew: taki widok już miałem nie raz, ale na innym odcinku (Opole-Gliwice)
- 15
Uniwersytet Opolski otworzył kierunek "Coaching filozoficzny". W opisie kierunku znajdziemy praktycznie gwarancje zatrudnienia po ukończeniu studiów.
"Znając swoje kompetencje, będą elastycznie poruszać się na rynku pracy i staną się cennymi kandydatami do zatrudnienia przez pracodawców. Uzyskają zaufanie do siebie i pewność swoich zasobów, aby stawiać warunki pracodawcom. Jednym słowem nie oni będą prosić o zatrudnienia, ale pracodawcy będą się o nich ubiegać."
Nic tylko startować xD niezłego potwora stworzyła uczelnia w postaci
"Znając swoje kompetencje, będą elastycznie poruszać się na rynku pracy i staną się cennymi kandydatami do zatrudnienia przez pracodawców. Uzyskają zaufanie do siebie i pewność swoich zasobów, aby stawiać warunki pracodawcom. Jednym słowem nie oni będą prosić o zatrudnienia, ale pracodawcy będą się o nich ubiegać."
Nic tylko startować xD niezłego potwora stworzyła uczelnia w postaci
źródło: comment_QWHMX3B72ydPTZ5ePQxJbkOZUkmp9lO1.jpg
Pobierz- 2
@Rafikov: o---------e... Przecież to będzie gorsze niż studenci prawa xD
- 0
@Rafikov: To jest efekt nowych zainteresowań pracowników zajmujących się filozofią na UO. Pamiętam jak zaczynali interesować się nowoczesnymi metodami nauczania, NLP i filozoficznymi syntezami nauk indyjskich z fizyką kwantową.
konto usunięte via Android
- 1
#opole
Jakiś sklep na 1 Maja czynny dzisiaj?
Jakiś sklep na 1 Maja czynny dzisiaj?
@piotreek88 pewnie pewniak i sąsiad.
@piotreek88 Jest apka napisana przez studentów z Opola która pokazuje otwarte sklepy w niedzielę niehandlowa :)
Czołem #korpo mirki, zwracam się do Was z prośbą o pomoc.
Moja żona (lvl 24) szuka #praca . Do tej pory pracowała dorywczo, tymczasowo i brak jej jakiegoś większego doświadczenia. Nie brak jej za to chęci i motywacji, poza tym zaczyna właśnie drugi rok studiów. Chciałbym pomóc jej w znalezieniu czegoś fajnego, stąd mój post.
Może akurat u kogoś w #korpo jest wolny etat lub nawet
Moja żona (lvl 24) szuka #praca . Do tej pory pracowała dorywczo, tymczasowo i brak jej jakiegoś większego doświadczenia. Nie brak jej za to chęci i motywacji, poza tym zaczyna właśnie drugi rok studiów. Chciałbym pomóc jej w znalezieniu czegoś fajnego, stąd mój post.
Może akurat u kogoś w #korpo jest wolny etat lub nawet
Komentarz usunięty przez autora
- 4
@BetterCallMe: Ogłoszeń już ludzie nie potraficie szukać, że na mirko CV wysyłacie?
- 1540
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@OnePageTo: Dobry OP
źródło: comment_LJrmjoWeRiWwZbz5d2jgD5FrSbX5YgeQ.jpg
Pobierz- 397
Indeed. Na morderstwo wymyśla się nowe nazwy jak np. "aborcja".
@NiebieskiWStringach: Co fakt to fakt. Głupotę zwie się teraz katolicyzmem.
#opole w Delikatesach na Krakowskiej, w kiblu są płytki, które imitują płytę OSB xD
#cotozacuda #heheszki
#cotozacuda #heheszki
źródło: comment_M76GZtWdFJjqfSvyScq8yhPyayWAzl8i.jpg
Pobierz- 2
@lent: no tak, to jak już wybiera się płytki to co kieruje czlowiekiem, ze wybiera imitacje osb xD
@cukier_bialy: czekam na OSB imitująca płytki
- 1
Hej. Pytanie. Gdzie mogę zregenerować silnik do forda lub znalezć części do niego? Kupiłem niedawno samochód, po przejechaniu 10 tys. km wyszła usterka i muszę znalezć warsztat, który zajmuje się takimi rzeczami. Od ponad tygodnia stoi na warsztacie, ale z racji "rzadko" spotykanego silnika muszę czekać na to, że ktoś oberwie w tyłek i samochód pójdzie na szrot, wtedy kupię złom, albo zregeneruję swój silnik kupując nowe części do silnika.
#motoryzacja
#motoryzacja
- 1
- 1
@Grysik: Ford focus MK II, 2.0. 145km AODA jak dobrze pamiętam. 2005 rocznik. Ogólnie samochodem dobrze mi się jezdzi, ale własnie te wycieki. Z tego co mowil mechanik bije z niego kompresja i cisnienie wywala olej w zla strone. W efekcie cala jego zawartosc laduje w obudowie filtra powietrza (Jest polaczona rurką z silnikiem).
Sprawdzam różne opcje i chcę mieć alternatywy w razie niepowodzenia szukania części.
Sprawdzam różne opcje i chcę mieć alternatywy w razie niepowodzenia szukania części.
- 3
Chcę się gdzieś zaszyć na jeden dzień w okolicach #opole
Ja, książka, natura, bez zgiełku i ludzi. Nie za miliony monet( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakieś pomysły?
Ja, książka, natura, bez zgiełku i ludzi. Nie za miliony monet( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakieś pomysły?
- 1
@Myszoskocznia: no i to mi sie podoba. Zaraz bede sprawdzal.
Turawa? Osowiec?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Mireczki, kupię gdzieś w #opole tort od ręki? Najlepiej jak najmniejszy, potrzebuję symbolicznie na 4 osoby.
@Heheszkara: w hercie powinni coś mieć, a tego w opolu jest pełno
@Heheszkara: CMG najlepsze torty w mieście moim skromnym zdaniem ^^
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@kshmir Łysy na zawsze w mojej pamięci
#opole #szosa #roweroweopole
Ktoś chętny jutro na wspólne kręcenie? Jakies 100km pi razy oko, co by śmieciarka nie miała daleko XD
Ktoś chętny jutro na wspólne kręcenie? Jakies 100km pi razy oko, co by śmieciarka nie miała daleko XD

- 1
- 1


























Potwierdzam!