Przecież te auta n------------e reklamę przez głośniki powinny być zabronione. Z jakiej racji mam wysłuchiwać przez okno tego p---------a. Na youtube reklamy, na wykopie reklamy, na netflixie też chcą je w----ć i nawet jak wyłączysz komputer i telewizor, to Ci jeszcze za oknem te wysrywy puszczają.

#opole #gorzkiezale
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#opole
cześć, mamy w Opolu dobrą przychodnię rodzinną? Przerabiam już 3 miejsce i poziom usług jest tragiczny. MEDICUS ,megamed i optima odpada. Najchętniej okolice Castoramy, ale nie jest to warunek konieczny.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Władze miasta Opola zaprezentowały zwycięską koncepcję architektoniczną stadionu miejskiego. Wygrała pracownia 90 Architekci z Warszawy. Inwestycja ma być w całości finansowana z budżetu miasta.

Jak Wam się podoba? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Więcej o projekcie w naszym znalezisku: https://projektinwestor.pl/aktualnosc/opole-tak-bedzie-wygladal-nowy-stadion-miejski

#opole #odraopole #stadiony #pilkanozna #architektura #design #urbanistyka
Projekt_Inwestor - Władze miasta Opola zaprezentowały zwycięską koncepcję architekton...

źródło: comment_vwHhyh50kcwXqKmo2amBB311rDNc3Vmw.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

no to tak informacyjnie - już kolega pierwszy który się odezwał- bierze wszystko i już tematu nie ma. Dziękuję za uwagę, przerwa na reklamę... ;)
  • Odpowiedz
Ostatnio byłem w #zoo w #opole i mam pytanie, jak oni robią ze lemury albo surykatki lub inne zwierzątka im mie uciekają ? Przecież one niczym nie sa odgrodzone praktycznie prócz wody.


#pytanie #pytaniedoeksperta
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
Gdzie teraz odbywa się giełda rupieci, która kiedyś była pod Tesco?

#opole
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zoxico: @LooZ: Przecież oni chyba od 20 minut non stop n--------ą, nawet nie chcę się zastanawiać ile hajsu na to poszło ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ja nie wiem, czy oni chcą Dodzie pokazać że to poważne miasto, czy co innego, zamiast raz strzelić symbolicznie
  • Odpowiedz
  • 1
@Zoxico: problem jest tylko taki, że jakimś mega fanem Dody nie jestem, a teraz przez pół nocy pijane osoby będą się szwędać po parku ;) wczoraj ktoś darł mordę w środku nocy, jakieś hiphopowe teksty, a kilka dni temu ktoś leżał przy drzewie i śpiewał piosenki Sławomira, zabawnie nieraz tu jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) ZWM to w sumie fajne miejsce na koncerty, dziwne, że tak
  • Odpowiedz
  • 0
@lent ano masz rację. Ostatnimi czasy zdążyłem zasmakować takich lokalnych uroków zwmu jak śpiewający (drący jape) menel, strzały, rozbijanie butelek na głowie itp. Moc atrakcji :) No fajne miejsce ale nie wiem czy zniósłbym to dobrze gdybym takie koncerty odbywały się częściej i w środku tygodnia np
  • Odpowiedz
Mirki i Mirabelki pytanie za 100 punktów. Jak orientacyjnie mogą kształtować się koszty utrzymania mieszkania własnościowego w bloku o powierzchni ok 40-45 m2? Chodzi mi o czynsz + dodatkowe opłaty w sumie (prąd, gaz, woda, ogrzewanie). Wiem, że zależy to od wielu czynników, ale chodzi mi o rząd wielkości kosztów.

Pytam, ponieważ nie wiemy z #rozowypasek, ile może kosztować miesięcznie czynsz + opłaty, a zastanawiamy się, czy będzie nas
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Są na olxie oferty gdzie ktoś oddaje jedzenie? Jakieś wiśnie, jabłka np. albo warzywa czy coś :P
#pytanie #olx i w sumie #opole
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Japierdziuuu nosz. Jeden dzień wolny, myślałem że sobie koła przemontuję w końcu (zimówki nadal hehe) a tu "ktoś się nie bał, i nie oddał" krzyżaka. A robienie tego malutkim kluczem-fajką to nie robota, ileż można skakać na kluczu (gdy nie chce puścić)...

może ktoś z #opole ma luzem na wierzchu w aucie czy coś klasyczny krzyżak do kół i się kręci w centrum?
hrumque - Japierdziuuu nosz. Jeden dzień wolny, myślałem że sobie koła przemontuję w ...

źródło: comment_hrCEVgvO2CatqCmYdQPcZIL2Ce4RC1JH.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach