Dobre te frytki z frytkarni i nawet się najadłem
#opole
#opole
wpisy
Najnowsze
Archiwum
Komentarz usunięty przez autora
źródło: comment_fcrn54hb6SmcnHXQ6YOIM2StLJQRPVE9.jpg
Pobierz
źródło: comment_xuASMOd8ELAFmvlOKv9U69SbcX7Azqc8.jpg
PobierzRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Przekładali otwarcie ofert od listopada bo mieli dużo zapytań, a skończyło się tak, że będzie nowy przetarg. BRAWO
Kontynuację planu wybrania wykonawcy na 2-lecie(31.08) odzyskania terenów uważam za udaną.
#opole
nie rozumiem tego przekładania otwarcia kopert... a co do cen, niestety, obecnie co przetarg to jest o tyle +- drożej od zamierzonej ceny...