Dobra, wyłączam tego VODa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Apteka nie moje klimaty, gościu w innym wymiarze :P
Za to Pink Freud i Zalewski... jak zawsze KLASA ʕʔ
uszka usatysfakcjonowane, można iść spać ()
dobranoc festiwalowe świry (ʘʘ)
#opole
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak to się stało, że takie zajebiste koncerty są teraz w Opolu? I co skłoniło takie siostry Przybysz do uczestnictwa we flagowym festiwalu #tvp? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#opole
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdzie jest basista? Czemu nie ma basisty z Julią Marcell? Ścieżka basu z taśmy? Nawet jest miejsce dla niego na prawo od perkusji
#opole
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bałem się tych wersji live z nowej płyty Króla ale Z tobą/DO DOMU jest k---a fantastyczne (ʘʘ)(ʘʘ)(ʘʘ)
#opole
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grają po 4-5 utwory, ambitna muzyka. Ja głównie to włączyłem na Pink Freud i Aptekę , jeszcze nie wystąpili , a już godzina grania.
  • Odpowiedz