Załóżmy że mam wykupiona polise na rok i kosztuje mnie 365zl.
1 lipca sprzedaje samochód i co się wtedy dzieje
Wypowiadam umowę oc i wraca do mnie 180zl-14zl?
Wtedy ubezpieczalnia robi rekalkulacje i proponuje np nowemu wlascicielowi 730zl wartosc czyli musi zaplacic 365zl-28 za te 5 miesiecy i 2 tygodnie?

























P-------a już dostaje.
Miałem stłuczkę. Wymusił mi gość i lekko dość dostał w dupe, była policja itd i spoko.
Autem dojechałem do domu ale jednak srednio nadaje się do użytkowania że względu na odpadający grill brak halogena dziurę w zderzaku i ogólnie jakoś niepewnie się z tym czuje więc zadzwoniłem kolejny raz na infolinię Hestii czy jest możliwość auta zasteoczego dostać na już powiedzieli mi że okej spoko.
Tylko teraz mam