Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
źródło: 1000010150
Pobierz@exxonek: jak pokażesz nagranie dostaniesz mandat za zmianę pasa na ciągłej przed pasami, ten typ zresztą też. No i pewnie Ci przybiją winę bo to Ty miałeś go po prawej. To moja subiektywna ocena proszę się na mnie nie wyżywać xD
@exxonek:
PORD
4. Kierujący pojazdem, zmieniając zajmowany pas ruchu, jest obowiązany ustąpić pierwszeństwa pojazdowi jadącemu po pasie ruchu, na który zamierza wjechać, z wyjątkiem ust. 4a i 4b, oraz pojazdowi wjeżdżającemu na ten pas ruchu z prawej strony.
PORD
4. Kierujący pojazdem, zmieniając zajmowany pas ruchu, jest obowiązany ustąpić pierwszeństwa pojazdowi jadącemu po pasie ruchu, na który zamierza wjechać, z wyjątkiem ust. 4a i 4b, oraz pojazdowi wjeżdżającemu na ten pas ruchu z prawej strony.
#motoryzacja #ubezpieczenia #oc #ac
potrzebuje przedłużyć oc i ac, który ubezpieczyciel oferuje płatność na 4 raty? Miałem Ergo Hestię z rabatem 50% i wychodziło około 2800 ale teraz rabatu ni ma, to nie dam 5600 za 11 letniego Golfa.
Generalnie pasuje mi to że płatność kwiecień/ lipiec/ wrzesień/ grudzień.
potrzebuje przedłużyć oc i ac, który ubezpieczyciel oferuje płatność na 4 raty? Miałem Ergo Hestię z rabatem 50% i wychodziło około 2800 ale teraz rabatu ni ma, to nie dam 5600 za 11 letniego Golfa.
Generalnie pasuje mi to że płatność kwiecień/ lipiec/ wrzesień/ grudzień.
- 0
Gdzie teraz najtaniej ubezpieczę auto?
Polecacie jakies porównywarki?
#ubezpieczenia #ubezpieczenie #oc
Polecacie jakies porównywarki?
#ubezpieczenia #ubezpieczenie #oc
#rozdajo
Przed nami kolejne #rozdajo, tym razem z motywem #motoryzacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Do zgarnięcia jest voucher na 100 zł do jednego z pięciu sklepów: Zalando, Sinsay,
Przed nami kolejne #rozdajo, tym razem z motywem #motoryzacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Do zgarnięcia jest voucher na 100 zł do jednego z pięciu sklepów: Zalando, Sinsay,
źródło: rozdajo wykop luty 2026
Pobierz@JakDorobic_com: jedyne OC i AC jakiego bym potrzebował to na swojego naganiacza.
Proszę mnie nie losować, dziękuję.
Proszę mnie nie losować, dziękuję.
@JakDorobic_com: faktycznie, zwracam honor
5
Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny

Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny: "Nie jesteśmy podmiotem komercyjnym i nie jest naszym zadaniem generowanie zysku" https://youtu.be/Ekl0fRi8pDQ?si=SiJO7qt-LOlgc140
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#rankomat #oc #ac #mubi #motoryzacja ktoś kojarzy czy teraz jest jakaś promka na -100 zł jak się samemu wyklikuje ofertę? Kiedyś jupitery często to polecały ale dawno nic nie widziałem.
@kontointernetowemoje: Hej, u nas jest promocja z 100 zł zwrotu praktycznie w trybie ciągłym :)
https://jakdorobic.pl/mubi-kod-rabatowy/
https://jakdorobic.pl/mubi-kod-rabatowy/
Promka na Mubi ze zwrotem 100 zl caly czas aktualna https://polecam.mubi.pl/id-WX2GB4
Żona 2 miesiące temu zrobiła obcierke na parkingu. Na miejscu zdarzenia spisała papiery z poszkodowanym i się rozjechali. Teraz nasza ubezpieczalnia wysyła co tydzień listy o potwierdzenie zdarzenia, czy to normalne? Przecież wszystko zostało spisane na miejscu przez obie strony. Jak ja kiedyś sąsiadce otarłem auto to spisaliśmy papiery i moja ubezpieczalnia nic nie wysyłała. Czy coś się zmieniło prawnie w tej kwestii?
#oc #ubezpieczenia #motoryzacja
#oc #ubezpieczenia #motoryzacja
nasza ubezpieczalnia wysyła co tydzień listy o potwierdzenie zdarzenia
@Tortcebulowy: tak ma być. musisz potwierdzić, że miało to miejsce aby likwidacja się rozpoczęła. przecież po numerze rejestracyjnym w ufg można sprawdzić nr polisy każdego auta, potem napisać sobie oświadczenie zdarzenia... wymagają potwierdzenia czy tak było czy to oszust fałszerz
ale raz a nie co tydzien
@xyz_xyz: No skoro im nie odpowiada to wysyłają co chwila, żeby im potwierdził :D
@Tortcebulowy Firma ma ustawowo 30 dni na likwidację szkody, w wyjątkowych sytuacjach dłużej, i ten poszkodowany teraz czeka na decyzję firmy ubezpieczeniowej bo Ty im nie chcesz odesłać
Hejka. Zajmuje sie ktos tutaj ubezpieczeniem na auto. Za 2 tygodnie konczy mi sie i musze cos znalezc. oc i assistance tylko
#ubezpieczenia #oc #motoryzacja
#ubezpieczenia #oc #motoryzacja
- 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@HuopskiRozum: no faktycznie głupi.
Ja miałem, dostałem taniej i używałem w komunikacji miejskiej.
Ja miałem, dostałem taniej i używałem w komunikacji miejskiej.
Zdalnie polecam Cuk Agelika Abramczyk
Zawsze mozna samodzielnie zrobic kalkulacje na Mubi. Dodatkowo za zakup OC lub OC i AC jest zwrot 100 zl na konto https://polecam.mubi.pl/id-WX2GB4
W oczekiwaniu na przybycie zamówionego nowego auta do salonu poprosiłem handlowca o przesłanie numeru VIN żeby skalkulować sobie składki ubezpieczeniowe. Zwykle szybko odpowiadał, ale tym razem nie przesłał mi tej informacji.
Może i głupie pytanie, ale to mój pierwszy samochód kupowany w salonie, więc proszę o wyrozumiałość. Handlowcy mają zakaz podawania takich informacji, bo boją się kradzieży aut czy wykorzystania numerów VIN czy o co chodzi?
#samochody #motoryzacja
Może i głupie pytanie, ale to mój pierwszy samochód kupowany w salonie, więc proszę o wyrozumiałość. Handlowcy mają zakaz podawania takich informacji, bo boją się kradzieży aut czy wykorzystania numerów VIN czy o co chodzi?
#samochody #motoryzacja
@draak9764: może spadł z lawety, na szybko szukają podobnego i dlatego gra na czas xD
- 1
@wujek_srednia_rada Jak go nie będzie do końca tygodnia w salonie to będzie znaczyć, że zleciał xD.
Trudno by im było znaleźć taki egzemplarz z mojej konfiguracji, bo zamówiłem drugą wersję od dołu co prawda, ale wziąłem climatromiciem.
Trudno by im było znaleźć taki egzemplarz z mojej konfiguracji, bo zamówiłem drugą wersję od dołu co prawda, ale wziąłem climatromiciem.
#samochody #motoryzacja #kupnosamochodu #oc #ubezpieczenia #ubezpieczenieoc
Czekam na dostawę nowego auta do salonu i mam w związku z tym pytanie jak wygląda sprawa z polisą OC w przypadku nowego auta i jego rejestracji. Muszę mieć wykupioną polisę OC w dniu w którym zgłaszam w urzędzie zakup auta i okazać ją urzędnikowi choć nie mam numeru rejestracyjnego tylko polisa jest wystawiana
Czekam na dostawę nowego auta do salonu i mam w związku z tym pytanie jak wygląda sprawa z polisą OC w przypadku nowego auta i jego rejestracji. Muszę mieć wykupioną polisę OC w dniu w którym zgłaszam w urzędzie zakup auta i okazać ją urzędnikowi choć nie mam numeru rejestracyjnego tylko polisa jest wystawiana
@draak9764: to było lata temu, ale wszystko salon załatwił. Przy mnie zakładali tablice, dostałem dowód i ubezpieczenie. Wszystko sprowadziło się do podpisania pełnomocnictwa w tej sprawie. Salon zorganizował wszystkie formalności w urzędzie i z ubezpieczycielem.
@draak9764: OC musi być na VIN jeszcze przed rejestracją, dealerzy generalnie wszystko załatwiają za Ciebie chyba, że chcesz sobie ubezpieczenia poszukać samodzielnie. U mnie przy zakupie moto ubezpieczenie od dealera wyszło najtaniej.
Jak to jest z tym obowiązkiem ubezpieczania OC?
Mam dwie przyczepy rolnicze które nie wyjeżdżają na drogi publiczne. Jedna z 84 roku, druga z 80. Czy mogę na nie nie płacić składek OC z racji, że są to juz ustawowo pojazdy historyczne?
#motoryzacja #pojazdy #rolnictwo #ubezpieczenia #oc
Mam dwie przyczepy rolnicze które nie wyjeżdżają na drogi publiczne. Jedna z 84 roku, druga z 80. Czy mogę na nie nie płacić składek OC z racji, że są to juz ustawowo pojazdy historyczne?
#motoryzacja #pojazdy #rolnictwo #ubezpieczenia #oc
nie da sie wyrejestrować
@rzeznia22: ale da się sprzedać panu ukraińcowi, który ma kłopoty z odebraniem towaru od ciebie i przez to nadal stoi na twojej posesji
z mocy wieku są juz pojazdem historycznym i póki na drogę nie wyjadą to OC nie jest potrzebne?
@rzeznia22: względem mojej wiedzy to tak jest dla pojazdów na żółtych blachach, na standardowych musi być ciągłość oc. te wątpliwości rozwieje ci jeden
@rzeznia22 pojazd historyczny to pojazd zatwierdzony przez konserwatora z żółtymi blachami a nie przyczepa do traktora
- 1
Jak to jest z tym całym #mbank faktycznie jest bezpiecznie? Dużo osób pisze i narzeka na ten bank, są tu osoby zadowolone z usług i mogłyby polecić? Chciałbym przenieść się z ING gdzie apka to jakaś tragedia… + widziałem że OC mają dla swoich klientów zaskakująco tanie w porównaniu z moim aktualnym ubezpieczycielem co też kusi 💸
#mbank #bank #ing #oc
#mbank #bank #ing #oc
- 1
@Kakarot_Z: polerki chociaż trzeba
@irena-jagusiak: a to będzie ze czterdzieści
To normalne że mObywatel nie widzi świeżych danych dotyczących ubezpieczenia? Widzę że może odświeżać się parę dni, ale trochę mnie to martwi bo dzisiaj ostatni dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wczoraj kupiłem polisę w innej firmie, a w PZU złożyłem wypowiedzenie. Teoretycznie mam potwierdzenia że od 16 obejmuje mnie ubezpieczenie w innej ubezpieczalni
#oc #samochody #motoryzacja #ubezpieczenie
Wczoraj kupiłem polisę w innej firmie, a w PZU złożyłem wypowiedzenie. Teoretycznie mam potwierdzenia że od 16 obejmuje mnie ubezpieczenie w innej ubezpieczalni
#oc #samochody #motoryzacja #ubezpieczenie
źródło: 352
Pobierz@MamByleJakiNick: ja kupiłeś i mam dowód jakikolwiek na to, to luz bo zwykle parę dni musi upłynąć by zaktualizować
- 1
Nikogo już nie wołam, ale jakby ktoś tu trafił to jest tak jak wyżej koledzy napisali - dzisiaj już widzę nową polisę
- 0
Mirasy. Kończy mińskie obecne ubezpieczenie pojazdu(leasing ING) i obecnie posiadam ichniejszą ofertę. Dostałem kalkulację nowej, no i co by tu dużo gadać- nie podoba mi się ( ͡° ʖ̯ ͡°) Chce poszukać czegoś tańszego, co bank będzie w stanie zaakceptować. Rankomat niestety nie pomoże-ING blokuje możliwość odpytania ubezpieczycieli od nich. Może tu jest ktoś lub ma pomysł jak z sensem się za to zabrać?
#ubezpieczenie #
#ubezpieczenie #
@d1ck: odezwij się na PW
@d1ck: Korzystam w leasingu od lat z https://optif.pl/ i zdecydowanie polecam.
#szkodacalkowita #ubezpieczenia #samochody #oc #ac
Mirki potrzebuje polecenia firmy do ogarnięcia odszkodowania z ac. Fura skasowana ubezpieczona na 135k a oni sobie ją wycenili na 106k, plus wartość wraku 55k xD macie do polecenia kogoś kto się tym zajmie sensownie?
Mirki potrzebuje polecenia firmy do ogarnięcia odszkodowania z ac. Fura skasowana ubezpieczona na 135k a oni sobie ją wycenili na 106k, plus wartość wraku 55k xD macie do polecenia kogoś kto się tym zajmie sensownie?
@ReaperDuxj: odezwij się do swojego Agenta, pomoże.






















#oc #ubezpieczenie
Komentarz usunięty przez moderatora