Nabijają sobie zasięgi wydarzeniem. Nie istnieją przepisy zakazujące utworzenia wydarzenia na fb którego nie jest się organizatorem.

Istnieje też wydarzenie na fb utworzone przez organizatora.
  • Odpowiedz
tak, tam jest wiele wariactw. Na egzaminach np. będziesz musiał znać wiele poleceń, kodów na pamięć. O ile robisz to dość często to spoko ale jak nie to amba, trzeba kuć albo męczyć edytory do upadłego.
@jakuzii:
  • Odpowiedz
@Ateikar: jeśli byłeś w sobotę przed Wielkanocą to niewykluczone że w ogóle mieli tego dnia zamknięte, bo w święta zazwyczaj mają zamknięte. Ale ogólnie żarełko niezłe, chociaż to bardziej takie klimaty lat '80 :D.
  • Odpowiedz
#nysa #olawa #kiciochpyta

Jakie są sensowne środki transportu (PKS, PKP, inne) na trasie z Oławy do Nysy?
Niedziela, godziny popołudniowe...

Pociągi sobie sprawdziłem ale szukanie połączeń dla autobusów to nieporozumienie, bo nie znam głównych kierunków.
Ktoś poratuje jakąś wskazówką?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PfefferWerfer:

Droga jednokierunkowa, ale o przeciwnym zwrocie, nie jest to wewnętrznie sprzeczne ale na pewno niepotrzebne.


Są sprzeczne. D-3 oznacza początek drogi jednokierunkowej, czyli wlot. Znak B-2 o ile w rozporządzeniu o znakach drogowych nie ma takie wyszczególnienia (po prostu zakaz wjazdu) to już w rozporządzeniu o warunkach technicznych stawiania znaków jest wyraźnie napisane jak go należy stosować. I tak jak tu nie wolno.
  • Odpowiedz
Ponoć ktoś wpadł na pomysł aby urządzić urodziny w parku miejskim w Nysie, ktoś inny zrobił z tego wydarzenie na fb, następnie służby obstawiły wejścia do parku i legitymowały wchodzących jakieś 500 osób się pojawiło koniec końców zwinięto dwóch z namawianie do zdewastowania parku i jak donosi lokalne radio wiechano na chatę i zwinięto wszystkie nośniki. A teraz najlepsze grozi im za to do 3 lat.

Dwa tygodnie wcześniej na zlecenie UGm
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WLADCA_MALP: Wałbrzych - zamek Książ; Osówka i Głuszyca sztolnie z II wojny światowej; Srebrna Góra - największa górska twierdza w Europie; Kłodzko - twierdza, podziemia; Złoty Stok - kopalnia złota; Nysa - rynek z wieżą ratuszową,
  • Odpowiedz
Nareszcie! Władze Nysy ujawniły wizualizacje budynku, który powstaje w centralnej części Rynku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Rzadko zdarza się inwestycja realizowana w sercu zabytkowych części polskich miast. Jak oceniacie projekt?

Więcej o realizacji przeczytacie tutaj: https://www.wykop.pl/link/4799079/na-rynku-w-nysie-powstaje-nowy-ciekawy-budynek-burmistrz-ujawnil-wizualizacje/

#nysa #opolskie #architektura #budownictwo #urbanistyka #design #nieruchomosci #skyscrapercity #skyscrapercitycontent
Projekt_Inwestor - Nareszcie! Władze Nysy ujawniły wizualizacje budynku, który powsta...

źródło: comment_IKD3qQpvxkVNFB1cEsaVFX7no0PAR6dk.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach