Wszystko
Najnowsze
Archiwum

- 1

- 1

- 1
6
Kościółek w Mogile odpakowany. Pierwsza taka operacja w Europie?

Pamiętacie zdjęcia przedstawiające kościół w Mogile w Nowej Hucie, w nieco dziwnym wydaniu, a w zasadzie opakowaniu? Przyczyną tego futurystycznego wyglądu świątyni, były prace dezynsekcyjne. Właśnie zostały zakończone.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- 3
Tam miałem znajomych, przyjaciół rodzinę. Wyjechałem na studia do Poznania i tutaj znalazłem żonę. Tak się złożyło, że ona ma rodzinę w Szczecinie.
I tak został ten Poznań.
1
Powstanie ogród zmysłów z tarasem widokowym w Parku Tysiąclecia

W Parku Tysiąclecia powstanie ogród zmysłów razem z tarasem widokowym na Kraków. Takie zadanie do budżetu wpisał Radny z Mistrzejowic, Michał Drewnicki.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- 1
https://nzozkp.pl/laboratorium_testyalergologiczne
Ewentualnie medicovery, luxmedy itp.
Komentarz usunięty przez autora
- 3
3
Nowa Huta. Jedne lokale świecą pustkami, inne dobijają wysokie czynsze

obiecanki cacanki prezydenta i dalej nic
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
5
Jedyny taki schron w Polsce. Telefon wciąż tu działa

W podziemiach nowohuckiego Kombinatu nie zmieniono nic od lat 70. XX wieku. Dzięki grupie zapaleńców można to miejsce zwiedzać, choć trwa spór, do kogo należy: do hinduskiego właściciela huty, czy Skarbu Państwa.
z- 5
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 4
- 7
Kryteria: Okolice 250k, rynek wtórny, 2 pokoje, pełna własność, najlepiej by było zlokalizowane w #nowahuta
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. #pytanie #nieruchomosci #mieszkanie
- 17
Komentarz usunięty przez autora
- 1
- 2
26
To nie żart: Nowa Huta ma swoją wodę mineralną

Były śmiechy, chichy, gdy nowohuccy aktywiści ogłosili plan stworzenia Nowej Huty-Zdrój, a tu proszę: wprowadzają właśnie wodę mineralną Nowohucianka. Całkiem na serio. Jak to możliwe?
z- 5
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Komentarz usunięty przez autora
3
W pierwszej miejskiej tężni będzie 60 tys. litrów solanki. Wiemy, jak...

Wow! bedzie tężnia w Krakowie! Suuuuper!
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 11
- 2
- 2
#krakow #nowahuta #nieruchomosci
- 2
Natomiast jeśli masz w starych blokach (przy placu Centralnym), to może warto pomyśleć o AirBnb i reklamowaniu się jako postsocialism apartament itp. Kupisz meblościankę i jakąś komodę na wysoki połysk, do tego półkotapczan i w----------z cenę 2x większą niż za nowe mieszkanko :D























