Wszystko
Najnowsze
Archiwum

- 1

- 1
- 0
7
Nowa Huta. Rozpoczęła się budowa pierwszej tężni solankowej [ZDJĘCIA, WIDEO

Wreszcie w Krakowie budują tężnie!
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
#krakow #nowahuta #pilkanozna #sport
- 0
- 0
- 4
- 4
Komentarz usunięty przez autora
- 5
https://goo.gl/maps/JNEJP1HHocr
źródło: comment_onyhH3giaLm2kuRv9DNuZT89OGgsDSsM.jpg
Pobierz- 44
14
Leniwe z cukrem i fasolka po bretońsku, tak się jadało w Nowej Hucie

Kto jeszcze pamięta aksamitny głos bufetowej w białym fartuchu i obowiązkowym czepku, krzyczącej na całą salę – ruskie raz, placki solo i kefir. A jak to smakowało…
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Muszę podpisać umowę na #internet w mieszkaniu bo mnie mój różowy męczy że bez tego żyć się nie da (ja nie narzekam bo udało mi się wbić sąsiadowi na wifi ciągnąc kartę sieciową na balkon na 2 przedłużaczach USB (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) ). Niestety pech chciał że w moim
535
Urzędnicy wycięli drzewa, a na ich miejscu postawili reklamę "Dbamy o zieleń"

Dbanie o zieleń w Nowej Hucie koło Krakowa na kilku zdjęciach. Urzędnicy. Robicie to źle...
z- 36
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
5
Rowerowy absurd na ulicy Igołomskiej

jedziesz i asfalt się kończy! Jaja
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
W środku były pierwszy eskalator w Karkowie
#krakowokiemimpresjonisty #krakow #nowahuta #architektura #fotohistoriakrakowa #fotohistoria #gimbynieznajo
źródło: comment_bVQQANeC6WTTdUHk1Diguk0smyAn0PUb.jpg
Pobierz- 1
1
Nowa Huta. 400 pacjentów walczy o rehabilitację

na os. Centrum B też nie ma kontraktu!
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 38
- 19
Bieganie nie musi być nudne. Wyznacz sobie cel, namaluj obrazek, a kolejne kilometry nie będą szły tak opornie.
https://www.relive.cc/view/1206181072
Ostatnie
źródło: comment_XigZDM9QwsyVnphXDA4fkdAEAioDOALr.jpg
Pobierz4
Nieczystości z kanalizacji latami zrzucano do rzek bez pozwoleń

nie bylo na to papierow a jednak wylewali!
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
KTOZ poszukuje takiego stworka. Widywany jest na os. Dywizjonu 303 w okolicach bloku 27. Niestety inspektorzy go nie widzieli, jednak robotnicy, którzy pracują na pobliskiej budowie, powiedzieli, że rzeczywiście pojawia się co jakiś czas. Najpewniej zamieszkuje kanały. Zwierzak ewidentnie jest bardzo chory, prawdopodobnie ma nużycę.
#krakow #nowahuta #smiesznypiesek #ktoz #wykopefekt
źródło: comment_3qNQ1WHuTTT98nv7tWSDGErSjL4Kpess.jpg
Pobierz- 26
305
Dunka założyła w Nowej Hucie nietypowy chór, chce zestarzeć się w Polsce

Kraków jest miastem kościołów, więc muzyka gospel pasuje tu idealnie. Ale to nie dlatego, mamy najwięcej chórów w Polsce. To za sprawą fantastycznej Dunki, której Polska wyjątkowo się spodobała.
z- 32
- #
- #
- #
- #
- #
#krakow #nowahuta #smiesznypiesek
- 12
- 1



















