Mirki i Mirabelki z #krakow #nowahuta znów mam do was pytanie.

Muszę podpisać umowę na #internet w mieszkaniu bo mnie mój różowy męczy że bez tego żyć się nie da (ja nie narzekam bo udało mi się wbić sąsiadowi na wifi ciągnąc kartę sieciową na balkon na 2 przedłużaczach USB ( ͡ ͜ʖ ͡) ). Niestety pech chciał że w moim
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#upc #nowahuta Działa Wam internet? Od 2h u mnie router wariuje świeci i gaśnie co chwilę. Jakby się resetował. Nie wiem, czy to oni coś majstrują, czy router pada.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 289
@Alpha_Male Założeniem pewnie jest, żeby sobie spokojnie wypić drinka przed lub po spektaklu. No, ale jak ktoś nie potrafi nie zachowywać się jak bydło i chodzi do takiego miejsca się naprać i drzeć mordę...
  • Odpowiedz
Apel Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami
KTOZ poszukuje takiego stworka. Widywany jest na os. Dywizjonu 303 w okolicach bloku 27. Niestety inspektorzy go nie widzieli, jednak robotnicy, którzy pracują na pobliskiej budowie, powiedzieli, że rzeczywiście pojawia się co jakiś czas. Najpewniej zamieszkuje kanały. Zwierzak ewidentnie jest bardzo chory, prawdopodobnie ma nużycę.
#krakow #nowahuta #smiesznypiesek #ktoz #wykopefekt
angelo_sodano - Apel Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami
KTOZ poszukuje ...

źródło: comment_3qNQ1WHuTTT98nv7tWSDGErSjL4Kpess.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach