@AltCtrlSpace: Spróbuj na każdej z map (plansz) zagrać po grze i same się odblokują. (Chyba w prawym górnym rogu masz zaznaczone na których planszach jeszcze nie grałeś)
  • Odpowiedz
#chamnaprawca #nintendoswitch Chwilowo muszę wstrzymać działalność z naprawianiem analogów w joyconach za darmoszkę, bo mam kwarantannę. Na szczęście sam chory nie jestem, ale jednak kwarantanna nie pozwala mi za bardzo na nic. Po 29 można do mnie znowu pisać i zgłaszać się na darmową naprawę joy conów i driftów w nich ;D
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Skończyłem w końcu XCH 2 Torna, jaką to jest piekna seria gier, polecam każdemu, mega dużo wyjaśnia jeżeli chodzi o fabułę dwójki. Tak się właśnie powinno tworzyć prequele ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szukam teraz nowej gierki - pograłem demo monster huntera, jestem zachwycony światem i stylem gry (choć w demo grałem bez samouczka bo go nie zauważyłem i było ciężko) i teraz nie wiem czy brać pudło że
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Właśnie po 50h skończyłem Immortals Fenyx Rising i muszę przyznać, grało się świetnie. Warto bawić się w grę+ albo season passa? Czy raczej nic ciekawego tam nie ma #nintendoswitch
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kawaczekoladowa: na początku cały czas porównywałem z Zeldą, ale po czasie mi przeszło i dałem się wsiąknąć do świata greckich bogów ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc polecam z całego serca, jeszcze jak Ci się BOTW podobało to na pewno siądzie
@Nothingt0wn: widziałem na filmikach że wersja na konsole nowej generacji jest o wiele wiele ładniejsza, ale na switchu nie miałem żadnych glitchy czy crashy
  • Odpowiedz
Heloł switchowe świry! Wykupiłem sobie Nintendo Online. Ale, że jestem cebularzem to nie kupiłem normalnie jak człowiek, tylko wybrałem najtańszą na pół szemraną opcję na allegro. I teraz mam pytanie do Was. Czy legitna jest forma uzyskania Nintendo Online poprzez zaproszenie do Family Group? Bo tak sprzedawca chce mi tego online przekazać.
Wchodzić w tę w familię czy uciekać? Jakie są w ogóle zasady family?
Będę wdzięczny jeżeli ktoś poświęci chwilkę czasu
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wchodzić w tę w familię czy uciekać? Jakie są w ogóle zasady family?


@Widzet: masz, nawet nie zauważasz, że to family. Z ludźmi w family nie masz nic wspólnego po za tym, że raz typowi który jest włascicielem family musisz nickname czy tam friendcode podać. Nawet nie musisz mieć go w znajomych na switchu.
  • Odpowiedz
Tag do obserwowania/czarnolistowania - #propozycjecinkito

Na początek coś dla #switch #nintendoswitch

Zestawienie z wczorajszej wyprzedaży, a tam między innymi Bastion, Hades, Hotline Miami, Inside, Limbo, Slay The Spire, Transistor i więcej:
https://www.pepper.pl/promocje/nintendo-switch-eshop-zestawienie-z-1004-czesc-2-min-bastion-hades-hotline-miami-inside-limbo-slay-the-spire-transistor-i-wiecej-384399
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Za ile wg Was wystawić na sprzedaż Switcha v2?
- stan bardzo dobry, grałem prawie tylko w trybie zadokowanym, od otwarcia nałożone szkło na ekran,
- gwarancja do końcówki listopada tego roku
- etui jakiś noname z allegro za bodaj 40 zł
- adapter mayflash
- karta pamięci Kingston 64gb
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LZBNZ: Bo nie ma jeszcze żadnej większej akutalizacji tylko snapshoty, ma być gdzieś pod koniec czerwca wydana cała aktualizacja.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LZBNZ: miał być update w wakacje, ale będzie dopiero pod koniec roku. Znaczy rozbili to na 2 części i w wakacje dodadzą nowe bloki, kozy, nowy śnieg, bundle, miedź, świeczki i świecące ośmiornice. A to co najlepsze czyli powiększenie wysokości świata, nowa generacja gór, nowe biomy i nowe jaskinie będą dopiero na święta bożonarodzeniowe.

Snapshoty to są testowe wersję gry, do tej pory mniejwiecej co tydzień wychodziły nowe wersje i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
Mój problem z #nintendoswitch to ilość crapu w eshopie, w aktualnej promce indie, na 500 gier znalazłem mniej niż 10 naprawdę warytch zakupu, w tym #hades który jest GOTY. Ilość gier które udają inne znane (tytułami lub stylem graficznym) przy braku zwrotów sprawia że eshop wygląda jak dojarka na frajerów którzy nie czytają recenzji i ocen. Chciałbym ufać ze nad stanem eshopu jest jakis nadzór, ale pewnie bym
m_silvus - Mój problem z #nintendoswitch to ilość crapu w eshopie, w aktualnej promce...

źródło: comment_1618471373Asl6YFz63Pc63miZp5v9Do.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

to ilość crapu w eshopie


@m_silvus: oj tak byczq +1

którzy nie czytają recenzji i ocen.


@m_silvus: I nie oglądają gameplayów. Też się nabralem na kilka gier, które albo były gówniane albo po prostu na innych platformach miały lepsze wydania.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Brydzo: Czy ty zrobiłeś 100 godzin w zeldzie bez wchodzenia do lasu? XD i nie masz caaaalkiem ważnego przedmiotu z niego? XD o strat, szanuje
  • Odpowiedz