@panDyskoteka: bateria dłużej chodzi i w sumie tyle z większych różnic. 32 GB wystarczy na początek aby zainstalować z parę gier ale lepiej kupić w przyszłości dodatkową kartę pamięci
A no i najlepiej kupować pudełka dla switcha, chyba że jakieś indyki to cyfrowo jak dobra promka
  • Odpowiedz
  • 8
Moja mała kolekcja amiibo. Szkoda, że wsparcie w innych grach czasami jest słabe (no chyba że figurki z Zeldy, one to nawet w Skyrimie dają itemki ( ͡° ʖ̯ ͡°) )
Ale są śliczne ( ʖ̯)


#nintendo #nintendoswitch #amiibo
SlodkieMangoZ_Ananasem - Moja mała kolekcja amiibo. Szkoda, że wsparcie w innych grac...

źródło: comment_1618332335p16zyrwAa2UU8NwEnJqg50.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy może ktoś potwierdzić/zaprzeczyć czy south park kijek prawdy ma polskie napisy na switchu? pytam bo widzę że ubi dodał spolszczenie do wersji na ps4 i może z marszu poprawili też języki na switchu.
#nintendoswitch #southpark
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@niski_czlek: dzięki za potwierdzenie na 100%:) co najzabawniejsze gra pewnie w sobie ma język polski, ale ponieważ język bierze z języka ustawień konsoli gdzie nie ma polskiego to jest jak jest.
  • Odpowiedz
#genshinimpact wyjdzie na #nintendoswitch ? Myślicie, że warto kupić pod to Nintendo Lite? Nie zawsze mogę korzystać z kompa a taka konsola byłaby dobra kiedy gra nie odpala mi się na telefonie bo nie daje rady a jak wejdą nowe aktualizacje z Inazuma itd to przecież nawet najnowszy telefon tego nie uniesie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No to czas na grande finale. Ile podejść robiliście, żeby przejść Champion's Road w Super Mario 3D World?

BTW. Właśnie się zorientowałem, że aby zebrać wszystkie stemple trzeba przejść wszystkie plansze wszystkimi dostępnymi postaciami xD Trochę to bullshit. No coż, chyba gra zostanie niewymaksowana w takim razie, bo jakoś mi się nie widzi 5 razy z rzędu tą samą grę przechodzić, żeby stempelek dostać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Tesseract - No to czas na grande finale. Ile podejść robiliście, żeby przejść Champio...

źródło: comment_1618242200NskkmbBUrhqhPKcUKMMFpk.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@W_k_u: Chyba przesadziłem :D w grze mam 30-35h (myśle ze 2-3h w bowser fury) i wydaje mi się ze 40% z tego to mogl być ostatni poziom :D
  • Odpowiedz
Zamierzam sprzedać #nintendoswitch z 2019r, sprawny 100%, stan wizualny 4/6. Wszystko co było w zestawie, do tego futerał, bigben grip, pro controller, ringfit z grą, fifa19'. Niestety pozostałe gry kupowałem przez eshop ( ͡° ʖ̯ ͡°).

Ile za taki zestaw można policzyć? 1500zł jest ok?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nintendo wprowadził możliwość grania w chmurze? W 2018 dało się w odyseję w jakimś kraju. Szczególnie że GeForce now czy Xbox pass na smartfony robi konkurencję i wydaje mi się to logicznym krokiem. Na necie trudno znaleźć coś konkretnego.
#nintendoswitch
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#nintendoswitch za ile realnie mogę sprzedać niespełna rocznego switcha lite?
W zestawie pokrowiec zelda, fifa, vampyr, pokemon sword.
Jest szansa na 650/700 zł?
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja mam te od Skull & Co i sobie chwale. Zamówiłem razem z ich słynnym casem z aliexpress od autoryzowanego sprzedawcy - dostałem po tygodniu, bardzo szybko wysyłają :D!
  • Odpowiedz
Ma ktoś Overwatcha na NS Switch i jest w stanie powiedzieć jakie są jego wrażenia? Jak z MM długo się czeka? I ogólnie czy warto, czy może jednak lepiej zostać przy paladins?
#nintendoswitch
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach