via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#nintendoswitch

Sprzedam konsole. W pakiecie etui z mario, karton, paragon. Mało grane. Wersja chyba ta pierwsza bo kupiłem 2 lata temu.

Do tego mam wiedzmina 3, mario odyssey, mario party i unravel 2.

Jestem
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

https://nerdheim.pl/post/podsumowanie-prezentacji-warhammer-skulls-showcase-2021/
Podsumowanie prezentacji Warhammer Skulls Showcase 2021 – wszystkie zapowiedzi, zwiastuny i gameplaye w jednym miejscu

#nerdheim #gry #pcmasterrace #ps4 #ps5 #xbox #xboxseriesx #xboxone #nintendoswitch #grajzwykopem #warhammer40k #warhammer
Nerdheim - https://nerdheim.pl/post/podsumowanie-prezentacji-warhammer-skulls-showcas...

źródło: comment_16227486556AhihDXBzBT5AwdZn4zsZn.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

https://nerdheim.pl/post/recenzja-gry-disco-elysium-the-final-cut/

Wersja The Final Cut pozbawia graczy wymówek do wstrzymywania się od zakupu (może z wyjątkiem braku polskiej wersji językowej…) – w pełni zdubbingowana przez fantastyczną obsadę, wzbogacona i podana w przystępnej cenie. Jest pozycją obowiązkową, z którą powinni się zapoznać fani RPG ze wszystkich platform gamingowych. To współczesna klasyka, do której przyszłe roleplay’e będą porównywane, tak, jak jej estońscy twórcy sami odnosili się do Planescape: Torment. I wreszcie, to doświadczenie warte
Nerdheim - https://nerdheim.pl/post/recenzja-gry-disco-elysium-the-final-cut/

Wers...

źródło: comment_1622659197ieqBNnmqF4XPLzKLur84qu.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Zastanawiam się nad kupnem switcha jako dodatkową konsolą do grania poza domem, ale cena wydań fizycznych gier trochę odstrasza. Na eshopie wygląda to lepiej? W kwestii exów jak Mario czy zelda nie spodziewam się rewelacji ale jak z resztą tytułów? Trafiają się konkretniejsze steale na poważniejsze produkcje?
#nintendoswitch
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

"No tak średnio bym powiedział" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kiedyś były bardziej potrzebne niż dzisiaj. Nintendo coś tam ugra, ale dla innych to ciężki rynek. Nawet Sony wymiękło. I tak myślę, że w erze smartfonów i dużych konsol...tak coraz mniej tego naturalnego miejsca dla handheldów. #psvita #nintendoswitch #konsole #playstation #gry #switch #sony #nintendo
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TrueGrey: Smartfony jako mobilki do grania to tak, sprzet na rynku. I one zajely to dawne miejsce handheldow, coraz mocniej je wygryzajac. Myslac o braku konkurencji dla switcha myslalem raczej pod katem, ze nie konkuruje z nim inny handheld w postaci dedykowanej konsoli, stworzonej w wyspecjalizowany sposob z odpowiednio niskopoziomymi API. No bo tu fakt, Nintendo nie ma z kim obecnie konkurowac :-) I moze dobrze, bo jak Sony zrobiloby
  • Odpowiedz
@Gronbar: Raz naprawiłem, zamówiłem z AliExpress gałkę i wymieniłem w dwóch joyconach, ale znowu wróciło.
Wtedy poszukałem padów trzeciej firmy i powiedziałem Fuck Nintendo

Gdyby to tylko gałki były, kijowa łączność JC ze Switchem, że czasem trzeba kombinować, bo nie chce się sam połączyć, śrubki z kruchego materiału, łamiące się zatrzaski...
  • Odpowiedz
Kupiłem jedną grę z innego regionu a kolejnej juz nintendo nie przepuszcza (wyłapuje inny region/ tą samą kartę płatniczą czy coś innego). Jakies pro tipy żeby to ogarnąć? Nowe konto juz zakładałem ale nadal nie przechodzi (mam tylko jedna karte płatniczą)

#nintendoswitch #nintendo #konsole
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vauecki: gift card zalatwi, tylko problemem jest to ze jesli zostanie ci jakakolwiek kasa na regionie stany, nie bedziesz w stanie zmienic regionu na inny. Wiec albo wydasz do zera na p------y, co czasem jest niemozliwe (zostanie 0,01 usd i brak towaru za tyle), albo zostaje ci kontakt z supportem nintendo.

Jedni mowia ze kilka minut i gotowe, innym zajelo to znaczeni dluzej. Jesli robisz nowe konta, to konto na
  • Odpowiedz
American Fugitive za 8zł na promocji. W oczekiwaniu na GTA V chętnie sprawdzę. Jestem głodny gtapodobnych gier. A tamta wydaje się spoko. I podobno wyszło kilka paczy poprawiających grę. Takie trochę GTA Chinatown Wars. Ktoś ma? Grał? Jak wrażenia?
#nintendoswitch
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Matioz: Nie wiem czy interesującego, ale mi strasznie się spodobało Yoku’s Island Express, spoko tez Yooka Laylee, a jak symulator farmy to My Time at Portia.
  • Odpowiedz
Posiadam #nintendoswitch oraz #kindle i są to bardzo wygodne sprzęty ale jest jedna rzecz która mnie wkurza w #nowetechnologie i #elektronika a mianowicie to że jak nie używam kindla czy switcha przez tydzien albo troche dłużej to żeby go gdzieś zabrać muszę go naładować nawet jeśli gdy go odkładałem mial ponad połowę baterii, ja rozumiem że działanie w tle ale nie ma nawet możliwości
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirasKo-Kalwario: Wyłącznik switcha jak wciśniesz raz to tylko się usypia. Żeby wyłączyć, trzeba przytrzymać i kliknąć wyłączanie - jak w smartfonie. Ale za to jak wyłączonego podłączysz do ładowania lub włożysz do doku to automatycznie się włączy i przejdzie w stan uśpienia.
  • Odpowiedz
Rune Factory 5 | Patch 1.0.2 | Nintendo Switch Frame Rate Test

premiera w japonii juz byla, wyszedl patch. mozna zobaczyc jak gra wyglada i jak dziala


#nintendoswitch
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shagot: Co za katastrofa. To kolejny "hit" po Deadly Premonition 2, którego "tfurcy" wypuszczają w tak niedopracowanym stopniu. Jak można pozwolić, żeby tytuł działał w 10 klatkach? Do tego jeszcze ten kulawy system walki niczym w średniaku z 2000 roku. Ma ktoś info jak wyglądały recenzje w kraju kwitnącej wiśni? Ja zapewne wstrzymam się z zakupem i pozostanę przy dobrych wspomnieniach 4 części.
  • Odpowiedz
Czy w Zeldzie jest tryb… walk arenowych?
Chcę sobie odpalić grę na 30 minut i pokombinować, a nie iść gdzieś godzinę XD
Wiem, że jest to wyzwanie u koroków w DLC, ale jednak wolałbym móc odpalić inną „mapkę”, a nie zaczynać od tych nudnych początkowych

#nintendoswitch #zelda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach