Wpis z mikrobloga

#nintendoswitch #konsole #gry #fitness #odchudzanie
Murki i Murinki (?) będę wychodził z zarośli po tym #!$%@? locdownie i zrzucał to czego nabrałem, a że przez prace mam w #!$%@? mało czasu to przynajmniej poćwiczę w domu i dam wam znać ile mi spadło od obecnej masy przez miesiąc systematycznego używania tego ustrojstwa :D Cieszcie się ze mną bo ja się jaram.
Gizmorider - #nintendoswitch #konsole #gry #fitness #odchudzanie 
Murki i Murinki (?...

źródło: comment_1621631017bLBKMLJ3EqZdwZkJVzM4VI.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@pendzoncy_jez: to fakt, fajny sprzet ale szybko czlowiek dochodzi do wniosku, ze prawie 2k by czasem "pyknąć" to był błąd ¯\_(ツ)_/¯ niektorzy dochodza do wniosku, ze to prostu nietrafiona pierwsza gra i z innymi moze bedzie lepiej i wydaja nawet 3-4tys XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ap0linary: ja mam w drugą stronę. 2k żeby po ciężkim dniu w łóżku zagrać sobie godzinkę i bez problemu uśpić konsole po czym następnego dnia wracam do rozgrywki w kilka sekund ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Gizmorider: Polecam! Dużo zabawy a i można zrzucić kg. Nie słuchaj wykopowego #!$%@? i narzekaczy. Wydaje się, że te ćwiczenia są "banalne", ale im dalej w las tym jest bardziej hardkorowo. Niektóre rodzaje przysiadów i ćwiczeń ramion/brzucha to istny #!$%@?. Baw się dobrze!
  • Odpowiedz
  • 0
Miałem Nintendo Wii z balnce board i jakaś gra treningowa UFC, trochę grałem jak zaczął się lockdown, nawet zakwasy miałem ale potem za bardzo mnie denerwowało że konsola źle wykrywała ruchy i źle mi naliczała cwiczenia, ciekawe czy w kolejnych generacjach to poprawili
  • Odpowiedz
@Gizmorider: a ja polecam. Powoli sobie śmigam od jesieni, i mimo że jestem ziemniakiem, który zapomina często albo się nie chce, to jednak jak wpadam w takie fazy, że robię codziennie chociaż jedną czy dwie rundki to jakoś człowiek się lepiej czuje i nawet waga się ogarnia. :3 Bardzo fajnie można sobie też poziom trudności ogarniać - można na luziku, a można cisnąć grubo.
Pod tagiem od ringfita można znaleźć dłuższe
  • Odpowiedz
  • 0
@Gizmorider Na chwilę obecną mam za sobą 6 dni treningowych w ringficie i osobiście polecam taką formę rozrywki, męczące jak cholera, niekiedy wkurza mnie bo chciałbym pograć ale po poprzednim dniu nie mam na to siły :D
  • Odpowiedz
@Gizmorider Pamiętaj że najważniejszy jest deficyt kaloryczny, co z tego że spalisz 300 kcal jak potem zjesz 6 pryncypałek i wychodzisz na 0. Zwłaszcza że ćwiczenia wzmacniającą głód :D Na pewno ta gierka jest super ale nie marnuj czasu na ćwiczenia bez odpowiedniej diety, a przede wszystkim bez deficytu kalorycznego.
  • Odpowiedz
@SherlockMen:
Tu nie chodzi o dietę tylko o czas na ćwiczenia. Deficyt to ja sobie zapewniam na co dzień, co z tego jak nie ruszam się prawie bo człowiek jest #!$%@? po 10h pracy w korpo. To po prostu sprawi, że będę miał ruch w domu i jestem z tego niesamowicie zadowolony :) Na bank nie zastąpi to siłowni itd itp, ale to zawsze coś :) No i sam fun.
  • Odpowiedz