https://nerdheim.pl/post/summer-games-fest-kickoff-live-ogladaj-z-nami/

Rozpoczęty w zeszłym roku Summer Game Fest powraca. W tym roku wydarzenie zmienia nieco swoją formułę i zostaje skrócone, a jego rozpoczęcie otworzy wielka impreza Kickoff Live, która odbędzie się dziś o godzinie 20:00. Nie ulega jednak zmianie, że podczas całego Summer Game Fest otrzymamy całą masę materiałów z nadchodzących gier. Zapraszamy do wspólnego oglądania Summer Game Fest Kickoff Live.
#gry #pcmasterrace #ps4 #ps5
Nerdheim - https://nerdheim.pl/post/summer-games-fest-kickoff-live-ogladaj-z-nami/

...

źródło: comment_1623347081BGZSQePdWkeCeJBX1e7CEp.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Do Overwatcha zmierza crossplay.

PC - XBOX - PS - Switch będzie mogło grać ze sobą ale jest kilka zasad:

1. Jeśli twoje party będzie zawierać graczy PC i z konsol - wtedy matchamking dobiera wam również ludzi z PC oraz konsoli.
2. Grasz samemu na PC - dobierze ci graczy z PC i konsoli
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
3. Grasz samemu na konsoli - dobierze ci graczy tylko z konsoli

@DeIziii: Przecież to jeszcze bardziej liczbę graczy obetnie na konsolach. Takie coś powinno być do wyboru w opcjach xD
  • Odpowiedz
czy wersja majnkrafta na #nintendoswitch to jest ta cała "bedrock edition"? Czy na tą wersję też wychodzą aktualizacje równocześnie jak na java edition? Np. teraz jakaś aktualizacja 1.17 wyszła, to na switchu też będzie? Wiadomo kiedy ta 1.18 z jaskiniami? bo miała być w lato z tego co kojarzę.
#minecraft
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Córka nawet się wciągnęła w Animal Crossing, a jako, że nie zna jeszcze na tyle angielskiego, to ja też coś tam pomagam jej rozwijać wyspę jako 2 gracz i co mogę powiedziec..
Jest niby masa tych sprzętów różnych i akcesoriów, które można ustawiać na wyspie, tylko co z tego skoro jest praktycznie zero interakcji i nie ma to wpływu na rozgrywkę.
Przykładowo kupiłem sobie rower, myślałem, że wskoczę na niego i pośmigam po wyspie,
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tesseract: Ja na początku byłem zachwycony, może trwało to miesiąc czasu, ale to były czasy kwarantanny, i ten świat był dla mnie fajny bo dawał mi odskocznie, ale masz racje. Mało interakcji i po jakimś czasie zaczyna nudzić łowienie ryb i pilnowanie cen rzepy.
  • Odpowiedz
@Tesseract: Na początku się sporo dzieje. Rozbudowywanie wyspy, villager hunting, dodawanie nowych domków, rozmnażanie i krzyżowanie kwiatów, koncert KK, zdobywanie zdjęć mieszkanców przez nabijanie przyjaźni. Co rusz jakiś event. Po tym wszystkim może się znudzić
  • Odpowiedz
Dla mnie Switch to zajebista konsola, na ktora sa dwie genialne gry (BOTW i Odyssey), kilkanascie wartych uwagi tytulow ale nieinnowacyjnych (glownie platformowki) oraz morze japonszczyzny i indykow. Tytuly od Niny dalej w pelnej cenie. Platformowka przeniesiona z WiiU na 6h rozgrywki, wydana na Switcha 4 lata temu? Dalej pelna cena!

To ze dalej nie ma Metroid Prime 4, to jest kpina. I jeszcze pewnie z 2-3 lata nie bedzie. Przypomina mi

"N" odpuściło wydawanie gier 1st party AAA po Odyssey?

  • zgadzam się 56.9% (33)
  • nie zgadzam się 43.1% (25)

Oddanych głosów: 58

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

https://nerdheim.pl/post/recenzja-gry-overcooked-jesz-ile-chcesz/

Overcooked! Jesz ile chcesz to zdecydowanie najlepsza dostępna obecnie opcja umożliwiająca zapoznanie się z tą kultową marką. W mojej opinii wspólne gotowanie na jednym ekranie nie prezentowało się nigdy dotąd tak dobrze. Wszystkie etapy z dwóch poprzednich części serii oraz z dodatków do nich w całkowicie nowej szacie graficznej stanowią wystarczający powód do tego, by sięgnąć po ten tytuł. Jest on z całą pewnością gwarancją dziesiątek, a być może nawet i
Nerdheim - https://nerdheim.pl/post/recenzja-gry-overcooked-jesz-ile-chcesz/

Overc...

źródło: comment_1623090642R70niMfRCsiY2aCTrpDLY6.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Nerdheim:

Jest on z całą pewnością gwarancją dziesiątek, a być może nawet i setek

kłótni ze swoją drugą połówką, rodziną i przyjaciółmi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Fyrloczek: Kijek prawdy nie spolszczenia na switcha. W sensie, wbudowane prawdopodobnie jest, ale twórcy nie pomyśleli, żeby dać opcję zmiany języka w ustawieniach i ten jest ustawiany na podstawie języka w systemie, a switch nie posiada języka polskiego :/
Jeden szybki update mógłby naprawić problem, ale nikogo jak widać nie obchodzi nasz kraj.
  • Odpowiedz
Zacząłem sobie pogrywać w wolnym czasie w nowe Paper Mario. Gra może nie jest jakaś niesamowita pod kątem gameplayu, ale humor jest genialny. Prawie każdy Toad, którego się znajdzie, mówi coś zabawnego. :D
#nintendoswitch
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Pokonałem wszystkie divine beasts, wyciągnąłem coś z lasu, trochę koroków zebrałem. Nastawiam się na Calamity Ganona. To będzie koniec gry? Jest coś ciekawego i wartego zaliczenia w tej grze jeszcze? Side questy już mnie wymęczyły #botw #zelda #nintendoswitch
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@haabero: no właśnie nie wiem czy dałbym radę dalej bawić się i odkrywać. Pewnie jeszcze kilka h spędzę ale bez większego wysiłku. Nastawiam się na Links Awakening. Grałeś? Jesteś w stanie coś powiedzieć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sunny-d: nope, nie grałem. Ale za to bardzo wkręciłem się w Hyrule Warriors. Na początku miałem pewne obawy i mi nie szło, ale później fabula pędzi na łeb na szyje i tylko japa się cieszy z tego, że możesz znowu zobaczyć swoich ulubionych bohaterów - i nowych też!
  • Odpowiedz
Siema, zaczynam ogrywac #zelda BOTW. To moja pierwsza zelda więc nie ogarniam trochę settingu. Jestem na tym pierwszym Plateu, gdzie mam za zadanie zdobyć wszystkie sould orby. Jeden jest wysoko w górach. Nie mogę znaleźć nic do ubrania, pokonałem bosa, przeszukałem wszystko - nie mogę znaleźć żadnych ciuchów. Mogę nazbierać jedzenia i przebiec tam jakoś, ale chyba te zimno ma sprawić, że znajdę jakiś armor. Jakieś rady co zrobić i
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@derko123: To jest element designu, który ma Cię organicznie nauczyć kombinatorstwa. Można z pochodnią, można robić ogniska, można zjeść jedzenie ogrzewające i chyba zbroję też da się znaleźć. Trochę to na początku dziwne, ale wszystkie rozwiązania jakie działają są "poprawne". Powodzenia w dalszej grze. :)
  • Odpowiedz
@E-Seven: Przecieki mówiły o zapowiedzi Switch Pro. Czy miała być taka zapowiedź, ale Nintendo zareagowało na szum w internecie, czy też nigdy nie miało być takiej zapowiedzi? Tego nikt nie wie. ¯\_(ツ)_/¯ Ale wielki N już właśnie reagował na przecieki jak w przypadku serialu TLoZ
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@E-Seven: przecieki były, że dziś o północy rzuca info o nowym sprzęcie.
Ale bajer polega na tym, że był już taki troll i opóźniali o jeden dzień ogłoszenie tego, co było w przeciekach xD
  • Odpowiedz
  • 0
Czy ja dobrze czytam, że tych kroków jest 999? ( _)
Dopiero mam za sobą jakieś 40 godzin gry, a już dostałem mani na zaglądanie dosłownie pod każdy kamień, coś czuje że przy 500+ zaczną się problemy
#nintendoswitch #zelda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach