Wpis z mikrobloga

#nintendoswitch #miitopia
Ktoś czeka na jutrzejszą premierę? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miałam w sumie nie brać, bo gra na materiałach promocyjnych wyglądała okropnie brzydko, ale w sumie mój niebieski ogrywał demo i humor tej gry, absurdy i tworzenie własnych NPC do mnie przemawiają.
Jestem pełna podziwu jakie cuda ludzie potrafią w tym kreatorze postaci stworzyć
Poprosze_herbate - #nintendoswitch #miitopia 
Ktoś czeka na jutrzejszą premierę? ( ͡...

źródło: comment_1621539118itDesYy7VaRb5jTn77L8Fl.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@Poprosze_herbate: pograłem w demo, gdyz na 3ds jakos mi uleciał tytuł i dla mnie za dziecinna niestety, kreator ok, jak ktos lubi tworzyć, ale sama gra nie moja bajka, chociaz jest absurdalna w pewnym sensie i moze to się podobać ( ͡º ͜ʖ͡º) w kazdym razie ok 30h main story i post game jakis jest wydluzajacy nawet o kilkanascie h jak lubimy maxować gierki . Wiec
  • Odpowiedz
@Poprosze_herbate: miałam nie brać, ale pograłam w demko, demko się skończyło i aż się preorder kupił w poniedziałek XD
I ogólnie demko tak fajnie ogarnięte, że jak ta cała historia, problem, główny zły jest pewnie daleko do pokonania, tak sprawa pierwszej wioseczki, od której zaczynasz, jest zamknięta, więc nie jest tak, że człowiekowi nagle się historia w jakimś punkcie kulminacyjnym zamyka w demo. Bardzo przyjemnie, ja doceniam. (
  • Odpowiedz