Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Komentarz usunięty przez autora
@Quimeen gościu normalny człowiek po prostu sobie czeka na nowy sprzęt i żyje dalej swoim zyciem. A takie dziecinne zjeby jak ty, muszą mieć na już. Czlowieku nikt nie czeka od trzech lat, tylko jak bedzie to sie kupi. Bez odbioru i do lekcji
jak w tych pokach dziala ten automatyczny zapis, ktorego mozna odzyskac po wcisnieciu odpowiedniej kombinacji klawiszy na ekranie tytulowym?
Zalozmy, ze kupilem nowego switcha lub moj obecny zostal przywrocony do ustawiwen fabrycznych. Czy po wejsciu na ekranie tytulowym jestem w stanie odzyskac moj zapis gry?
#pokemon #nintendoswitch #pokemonswordandshield
Zalozmy, ze kupilem nowego switcha lub moj obecny zostal przywrocony do ustawiwen fabrycznych. Czy po wejsciu na ekranie tytulowym jestem w stanie odzyskac moj zapis gry?
#pokemon #nintendoswitch #pokemonswordandshield
Czemu Rockstar nie lubi Nintendo? Kilka gier u nich wydali a słyszałem że są teraz skonfliktowani.
#nintendo #rockstar #gry #gaming #pytaniedoeksperta #pytanie #nintendoswitch
#nintendo #rockstar #gry #gaming #pytaniedoeksperta #pytanie #nintendoswitch
@Exxan no i dlaczego mnie obrażasz. XD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Przyszedł czas pozbyć się #nintendoswitch i przymierzam się do #xbox.
Brać Series S czy X? Telewizor mam 4k, więc mógłbym wykorzystać potencjał X, no ale przechodzę ze switcha, na którym gry są w 480p, to może mogę przycebulić ten 1k i przeznaczyć go na game pass? ( ͡º ͜ʖ͡º) za ile idzie ogarnąć gamepass miesięcznie?
Brać Series S czy X? Telewizor mam 4k, więc mógłbym wykorzystać potencjał X, no ale przechodzę ze switcha, na którym gry są w 480p, to może mogę przycebulić ten 1k i przeznaczyć go na game pass? ( ͡º ͜ʖ͡º) za ile idzie ogarnąć gamepass miesięcznie?
konto usunięte via Android
- 5
- 1
@cymbergej2137: widziałem tych gier jeszcze nie ma XD
Exy exy exy
Wystarczy że jest na czym i w co pograć.
Exy exy exy
Wystarczy że jest na czym i w co pograć.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Exxan: proszę nie obrażać, switch to jedna z dwóch prawdziwych konsol dostępnych na rynku
- 129
Myślałem, że to będzie lepsze. Niby F2P, ale 5 minut ładowania na 1,5 minuty rozgrywki to żenada.
#gry #nintendoswitch #pcmasterrace #xboxone #ps4 #ps5
#gry #nintendoswitch #pcmasterrace #xboxone #ps4 #ps5
źródło: comment_1622200512lNOcYX4wuQ4tKHFPrWwFCL.jpg
Pobierz#nintendoswitch
Hej czy jak mam 2 konsole to mogę mieć na obu swoje konto i na obu mieć dostęp do cyfrowo kupionych gier?
Hej czy jak mam 2 konsole to mogę mieć na obu swoje konto i na obu mieć dostęp do cyfrowo kupionych gier?
gdy coś z konta będzie grane na konsoli primary, dostęp do gier na secondary zostanie zablokowany
@orczysty: nie żeby coś... Ale na głównej można też grać "offline". ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@W_k_u: plus warto dodać, że na głównej konsoli w twoje gry mogą grać też inni użytkownicy, a na dodatkowej już nie.
- 0
Warto kupić Immortals Fenyx Rising na #nintendoswitch ?
Jakie Wasze wrażenia?
Jakie Wasze wrażenia?
@yeloneck: ograłem demo na ps4, potem odpaliłem na switchu - no nie, to słabo działa i wygląda
- 0
Komentarz usunięty przez moderatora
- 4
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
Niech ktoś podrzuci jakąś grę na #ps4 albo #nintendoswitch w którą da się casualowo pograć, ale całościowo będzie jakąś większą historię opowiadać
Mam bardzo mało czasu - chciałbym sobie posiedzieć po pół godziny wieczorami i nie musieć się wciągać na dłużej. Zrobiłem podejście do Wiedźmina 3 ale niestety tak się nie da - gra spoko ale za duży świat, za dużo craftingu, zbyt skomplikowana walka i historia.
Ostatnio przeszedłem
Mam bardzo mało czasu - chciałbym sobie posiedzieć po pół godziny wieczorami i nie musieć się wciągać na dłużej. Zrobiłem podejście do Wiedźmina 3 ale niestety tak się nie da - gra spoko ale za duży świat, za dużo craftingu, zbyt skomplikowana walka i historia.
Ostatnio przeszedłem
@powaznyczlowiek: Hades dobrze się do tego nadaje, akurat jeden run to około pół godziny, a historia bardzo dobrze opowiedziana
- 3
Hej jaką grę polecacie na switch?
- Grałem w Zelde BOTW 10/10 i Hades 9/10.
Zastanawiam się nad wydajnością portów Witcher 3 albo Metro. Myślałem też o Bayonetta 2 i Mario Odyssey, ale boje się że to będzie zbyt dziecinny klimat. Znacie jakieś perełki w które trzeba zagrać?
#nintendoswitch
- Grałem w Zelde BOTW 10/10 i Hades 9/10.
Zastanawiam się nad wydajnością portów Witcher 3 albo Metro. Myślałem też o Bayonetta 2 i Mario Odyssey, ale boje się że to będzie zbyt dziecinny klimat. Znacie jakieś perełki w które trzeba zagrać?
#nintendoswitch
konto usunięte via iOS
- 5
@veryholy_8: Wiedźmin na switcha to złoto. Przechodzę już raz na pstryczku mimo ze te gra mam na każdej platformie ;)
- 5
@veryholy_8: Mario odyssey nie pożałujesz. Według mnie najlepsza platformówka ever. Masa możliwości i kombinacji w przechodzeniu. Gdzie uda się wskoczyć tam się dostaniesz - a czasem przy użyciu nieoczywistych z początku trików można się dostać w naprawdę ciekawe miejsca
Czy Slay The Spire na #nintendoswitch ma polskie napisy?
- 1
@janushek Zaraz japoniec r---------i internet na streamie 720p
1. Bill Gates tworzy wirusa
2. Wirus okazuje się niegroźny
3. Połowa populacji zaszczepiona, oprócz najbardziej zaludnionych krajów i foilmanów
4. Pora wypuścić mocniejszego wirusa
5. Mocniejszy wirus wybija antyszczepów i tych co nie zdążyli się zaszczepić
6. Populacja zmniejszona o połowe
2. Wirus okazuje się niegroźny
3. Połowa populacji zaszczepiona, oprócz najbardziej zaludnionych krajów i foilmanów
4. Pora wypuścić mocniejszego wirusa
5. Mocniejszy wirus wybija antyszczepów i tych co nie zdążyli się zaszczepić
6. Populacja zmniejszona o połowe
- 0
Czy odpalając switcha na Atmosphere mogę wykonać aktualizacje systemu, czy może skończyć się to jakimś banem? Denerwuje mnie trochę to, że za każdym razem podczas uruchamiania gry muszę klikać "start software" zamiast po prostu odpalić gry.
#switch #nintendoswitch #gry #kiciochpyta
#switch #nintendoswitch #gry #kiciochpyta
@Kraniec: Był taki jeden na wypoku, zarzekał się że to tylko do netflixa xD
@dosiu: banują, nie aktualizuj i nie graj online, ten wyżej to troll. Korzystaj z incognito [najlepiej usuwając numer seryjny konsoli] i/lub 90dns/inncyh blokad serwerów Nintendo.
Aktualizacje mozesz zrobic jedynie zgodnie z poradnikami z neta, najpierw aktualizujac atmo/hekate, potem sigpatche i na koncu sam system przy uzyciu np daybreak [softwere albo pobierasz z neta albo aktualizujesz swój czysty system i go klonujesz]
do gry online polecam http://www.lan-play.com/
Aktualizacje mozesz zrobic jedynie zgodnie z poradnikami z neta, najpierw aktualizujac atmo/hekate, potem sigpatche i na koncu sam system przy uzyciu np daybreak [softwere albo pobierasz z neta albo aktualizujesz swój czysty system i go klonujesz]
do gry online polecam http://www.lan-play.com/
Pokemon Legends: Arceus - premiera 28 styczeń 2022
https://twitter.com/Pokemon/status/1397539085921800194?s=19
Pokemon Brilliant Diamond oraz Pokemon Shining Pear - 19 listopad 2021
https://twitter.com/Pokemon/status/1397538764814274568?s=19
#pokemon #nintendo #nintendoswitch
https://twitter.com/Pokemon/status/1397539085921800194?s=19
Pokemon Brilliant Diamond oraz Pokemon Shining Pear - 19 listopad 2021
https://twitter.com/Pokemon/status/1397538764814274568?s=19
#pokemon #nintendo #nintendoswitch

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#nintendoswitch
Właśnie niechcący w-------m z gry shiny farfechd w serii, bo się zagapiłem oglądając serial (╯°□°)╯︵ ┻━┻
Właśnie niechcący w-------m z gry shiny farfechd w serii, bo się zagapiłem oglądając serial (╯°□°)╯︵ ┻━┻






























#nintendoswitch #nintendo #
źródło: comment_1622320155gKfzsVNUpTyZXMw5psEuYk.jpg
Pobierz