Wpis z mikrobloga

Jaka grę polecacie? Myślałem nad pokemonami ale nie wiem które są fajne i czy warto. Otwarte światy tez się przejadły a szukam czegoś co mnie wciągnie i po prostu przyjemnie się będzie w to grało
#nintendoswitch #nintendo
  • 32
@Kryspin013: w tych zeldach właśnie utknąłem i w links awakening i w najnowszej a się boje w poradniki zajrzeć bo wyjdę na debila i oczywistych rzeczy pewnie nie ogarniam xD
@jadalny_kasztan: xenoblade 2 tak? I czy nie trzeba jedynki ogarnąć najpierw i czy strasznie wali japońszczyzną? Bo jak w personie zobaczyłem przeciwników w kształcie penisów to wyłączyłem xD
@Kryspin013: w botw to już #!$%@? dostaje bo miałem tylko podejść do ten gry ze masakra ale porobiłem kilka tych jaskiń czy shrine, kilka questow - mam chyba z 6 serduszek życia i jak próbuje robić questy które mam to praktycznie od wszystkiego jestem na hita a mam tam jakies pancerze kupione itd, kompletnie nie wiem co w niej robić aby życia nabić czy zrobić jakiś progres a ludzie nazywają to
#!$%@? gram w gry od małego dzieciaka a nie ogarniam co tam trzeba robić i jak w to grać aby nie być gownem xD


@swag23: To ja mam z kolei odwrotnie. Za szybko gra stała się zbyt prosta, pusta i nudna. Jak nie wiesz co robić to chodzisz za wskaźnikami xD
@Kryspin013: o #!$%@? mac to jest hit ze takie zdanie masz ale to w sumie pierwsza zelda jaka odpaliłem i o jakie wskaźniki ci chodzi konkretnie? Jak masz więcej tipow jakichś to byłbym wdzięczny bo w sumie to chciałbym w końcu zacząć cieszyć się ta gra haha
i o jakie wskaźniki ci chodzi konkretnie?


@swag23: Main questów.

Po za tym jak ci pisałem o zeldach to o remakach. To jest nowa zelda a do tego w zupełnie innym stylu niż te stare bo to jest openworld a stare nie były openworldem.
@nokash: teraz nie mam konsolki przy sobie ale pamietam ze jak odbierałem ten telefon który podpowiada to niby jakieś potworki przy zamku coś maja w sobie tylko ze tłukłem tam wszystko i nic, obok dla małpy chciałem banany dać to podobno w miasteczku z kimś zagadać mam e z każdym gadałem i z typem na plazy co ma banany w chacie i nic. Strasznie głupio z tym ze jakoś grać w
@swag23: Miras, po prostu eksploruj i idź tam gdzie Ci się podoba. Wejdź sobie na wieże by odkryć mape (podobnie to działa jak w assassins creed) i wybierz ciekawie wyglądające miejsce i tam po prostu leć lotnią :D Aby zwiększać ilość serduszek musisz przechodzić Shriny. Z tego co pamiętam to co 4 shriny (pod koniec shrina dostajesz tak jakby dusze) możesz wymieniać 4 dusze na jedno serduszko. Tych shrinów jest od
@LZBNZ: nie No ja wiem aby na wieze wchodzić i robić shrine ale jak po drodze do wieży czy shrine jest legowisko potworków to dosłownie każdy mob ma mnie na hita i ta gra bardziej przypomina soulsy a nawet trudniej jest i nie wiem wtf xD
@LZBNZ: a jeszcze zamówię zaraz pro controller bo tez sterowanie w tej grze jako handheld to katorga to może tez wpłynie na odbiór tej gry, a i jeszcze ostatnia moja próba to pamietam a pójdę eksplorować w końcu każdy mówi aby to właśnie robić jak nie wiesz co robić bo to ide sobie powiedzmy na wschód i prosto do wieży lecę - nagle wielka pustynia czy coś takiego a w oddali
@swag23: Gościowi się #!$%@?ło. Ta MOBA pokemon to nie jest Pokemon Ultimate, tylko Pokemon Unity. Warto zabrać się za to jak najszybciej, to załapiesz się na darmowego Zeraore
@swag23: Pamiętasz Gothica 1? Jak na początku każdy Cię #!$%@?ł i byłeś śmieciem który #!$%@?ł w podskokach przed ścierwojadem? Tu jest podobnie, jak ktoś jest za silny to unikaj walki, naucz sie robić uniki, odskoki. Tuż przed uderzeniem przeciwnika jak odskoczysz lewo/prawo/ lub do tyłu w odpowiednim momencie to będziesz mógł wyprowadzić kontratak :D

Dużo skacz podczas walk :D A skurszybyków goblinów próbuj z łuku lub cwancysiem typu zrzuć na nich
@Slought: o stary ja na ta grę czekałem ale myślałem ze to wyjdzie za rok. Wczoraj odpaliłem i się oderwać nie mogłem ale do tej gry tez właśnie pada kupuje bo dziwnie się gra na małych gałkach. W lola kiedyś grałem a raczej maniaczylem to i łatwo się odnalazłem. Polecam każdemu spróbować
@LZBNZ: a właśnie propo shrine - nic mnie tak nie #!$%@? jak te typu obracaj konsole i kulka ma wlecieć idealnie w każdy zakręt w każdy #!$%@? rog, tego za #!$%@? nie da się zrobić albo u mnie sensory są #!$%@? xD. Jest jakiś sposób na nie? I czy jest możliwe to ze za wcześnie do któregoś shrine wbiłem i nie mogłem tego przejść bo tez pamietam ze miałem zagwozdke co