@ChybaTak: Mi w sumie na wszystko gra się ok o ile nie jest przefeedowane na 2-3 lvle wyżej ode mnie. No i przede wszystkim wszelkie early game'owe postacie takie jak Snorlax czy Lucario gdy gram przeciw nim na linii Cinderkiem albo inną Greninją są przez pierwszą połowę gry irytujące - a już najbardziej jak wymienione duo jest razem na linii wspomagane przez leśnika Absola, wtedy tylko własne małpki i kiszenie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DurzyHarakter30: dopiero po roku? :) Dla mnie właśnie największą siła switcha są różnorodne produkcje,czy nawet indyki których na series x raczej nie chciałoby mi się odpalać.Co do tych gierek triple a to jakoś odczuwam od jakiegoś czasu przesyt tymi generycznymi open worldami czy zalewem strzelanek kooperacyjnych więc switch jest dla mnie jak znalazł bo tu królują singlowe gierki z pomysłem na siebie
  • Odpowiedz
  • 0
@Brightsider na się wychowałem na konsoli sony. Metal Gear solid uncharted, Gran turismo, mass effect i tak, dalej i tak, dalej :) prawie w ogóle indyków nie ruszałem, przygodowej nie ruszałem, więc ciężko było mi się przestawić, na kompie mam jeszcze sporo gier do ogrania, ale nie chce mi się przed nim siadać bo to nie wygodne :)
  • Odpowiedz
Jest jakaś stronka gdzie na bieżąco podają jakie gry wpadły na przecenę? Bo trochę tak, średnio się, w, tym zorientować jak jest ponad 1300 przecenionych a sprawdzam następnego dnia i widzę o 20-30 pozycji więcej na przecenie.

#nintendoswitch
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ukończyłem wczoraj #detroitbecomehuman . Gra naprawdę świetna, w kilku momentach naprawdę zmusiła do refleksji.

Uwaga spojlery:


Jestem wielkim fanem gatunku i tego typu gameplayu. Jakie jeszcze gry w takim stylu byście polecali? Heavy rain ograny wielokrotnie i należy do mojego top3 gier w ogóle. Jak patrzyłem to studio nic nie wypuściło co by działało na #ps4 i #ps5 stąd pytanie bardziej o gry niezależnych twórców?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@przemyslaw-maczka: Tylko czy ktoś obiecywał w tych grach nacisk na wybory? Ja polecam je po prostu ze względu na fabułę. Choć oczywiście to też subiektywna opinia.

Co do wyborów no to Detroit jest wyjątkiem jeżeli chodzi o aż taką złożoność. Ale głupio też odrzucać LIS czy gry Telltale bo ten gatunek i tak jest niszą. Jak odrzucisz te gry to w zasadzie nic nie zostanie z typowych "Przygodówek". Oczywiście nigdzie
  • Odpowiedz
Cześć wszystkim! Mam Minecraft Windows 10 Edition na PC i zastanawia mnie... czy mogę pobrać Minecraft również na Switchu?


@AmazingMefisto: Nope. Do tego ci jeszcze napiszę, że minecraft na switchu jest dosyć beznadziejny - przynajmniej jeśli chodzi o multi.
  • Odpowiedz
przeszedłem Zelde. i koniec końców trochę się zawiodłem, bo po to kupiłem Switcha. Walka i mechanika gry jest spoko, zwiedzanie świata spoko, widzisz dziwny kamień idziesz tam. Ale to tyle. Bo fabuła to dno, bajka dla dzieci i nawet nie. Dialogi to dramat, wszystko tekstowe, większość przeklinałem nie czytając. Świat niby duży, ale co z tego skoro w większości pusty. Bardziej bym powiedział że to gra polegająca na szukaniu tych shrinów i
mapache - przeszedłem Zelde. i koniec końców trochę się zawiodłem, bo po to kupiłem S...

źródło: comment_1628584079rO77Ui0odxdvpoUvR4aZg5.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mapache: Od 30 lat kazda Zelda ma dokladnie te sama historie w kazdej grze. Czego oczekiwales?
Piszesz ze dialogi dramat, ale ich nie czytales bo przeklikales. W dialogoch jest duzo ciekawych informacji jesli znasz Zelde nie tylko z tej jednej gry.
  • Odpowiedz
Kupilibyście switcha za 1100zl wersję v2, niby w bardzo dobrym stanie bez rys mało używana z dwoma grami pokemon lets go evee i pokemon sword? Na gwarancji jeszcze przez rok. Warto czy poczekać jednak na wersję oled #nintendoswitch
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po średnio próbach skopiowania 3 Wiedźmina 3 w ostatnich trzech Asasynach, w tej grze Ubisoft próbuje skopiować Zeldę BOTW. I w sumie mu się udaje XD Jak ktoś lubi BOTW i chce grę w tym stylu, ale z mniejszym światem (za to z o wiele większą ilością zagadek na metr kwadratowy), z bardziej zachodnio poprowadzoną walką (walka to miks bardzo AC Odyssey i lekkiego DMC, dzięki bogu nie ma wytrzymałości broni) i
TytyMagSwag - Po średnio próbach skopiowania 3 Wiedźmina 3 w ostatnich trzech Asasyna...

źródło: comment_1628491472XZvR26ISsDWUHNqhWp0Cyi.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Obywatel_Kondominium: o wiele lepiej niż w asasynach/watchdogsach, masz tutaj po prostu mały napakowany świat, ale większość znajdziek/skrzyń/ulepszeń jest ukryta za zagadkami środowiskowymi, każda wymaga od ciebie czegoś innego i użycia innych umiejętnośvi. Dodaj do tego że część zagadek jest bazowana na greckich mitach, a nad głową cały czas gada ci Zeus opowiadający o swoich sprośnych przygodach i po prostu nie można się nudzić
  • Odpowiedz
Zastanawiam się nad zakupem #nintendoswitch, która wersję wybrać? Warto zdecydować się na OLED za 1699zl?? Czy szukać może używek v1/v2?
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rocky_b: oled nie kupisz poki co - premiera w pazdzierniku.

W sklepach dostaniesz juz tylko i wylacznie.

V1 tylko uzywki.
Jesli chcesz piracic to przygotuj sie na szok kulturowy, bo tska konsola bedzie kosztowac wiecej niz nowka w sklepie.
Jesli nie chcesz piracic, to moim zdaniem nie ma sensu pchac sie w v1, chyba ze znajdziesz uber okazje w dobrym stanie (o co ciezko).
  • Odpowiedz
Hej hej. W związku z tym, że gra którą robiliśmy z @Fat_Mo ma dzisiaj premierę na switch'a dodałem znalezisko. Jesli ktoś chętny wykopac to wielkie dzięki
https://www.wykop.pl/link/6222889/hej-moja-gra-ma-dzisiaj-premiere-na-nintendo-switch/

link do swittcha: https://www.nintendo.co.uk/Games/Nintendo-Switch-download-software/Magnus-Failure-2019168.html
#awariamagnusa #gamedev #tworczoscwlasna #gry #konsole #nintendoswitch #nintendo #switch
plemo - Hej hej. W związku z tym, że gra którą robiliśmy z @Fat_Mo ma dzisiaj premier...

źródło: comment_1628464307qUvxpQBr8gYSJ4ng8Bm33v.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Starzeje się chyba xd albo potrzebuję relaksiku przy spokojnych gierkach gdzie trzeba trochę pomyśleć. Ostatnio bardzo spodobało mi się genialne Slay The Spire. Teraz gram sobie w Book Of Demons. Też super! Wspólnym mianownikiem są karty. Lubię gry karciane. Znacie jeszcze jakieś podobne tytuły gdzie w grze są karty z których składa się talie? Może to być częścią rozgrywki, nie musi być głównym celem.
Od siebie mogę jeszcze polecić Dicey Dungeons i
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach