@polisz_kieubasa tak, lepiej się trzyma, ale ja, i tak, gram bez, bo ciągle, zdejmowanej i wkładanie do, doku jest upierdliwe. Jak masz trochę więcej kasy to może rozwarz kupno większych niestandardowych Joy conow i etui który do niego pasuje.
  • Odpowiedz
dobra, czaiłam się, czaiłam i w końcu kupiłam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jako że nie umiem w nintendo, w co polecacie grać na początek dla nintendowego lamusa?
oczywiście wjedzie Stardew Valley, ale to nie jest ekskluziw, po prostu uwielbiam Stardew ¯\_(ツ)_/¯
#nintendoswitch #nintendo
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#nintendoswitch #nintendo

Czy bateria w Switch może się zepsuć, jeśli konsola jest ciągle włożona do stacji dokującej? Jak przechowywać konsole w momencie kiedy jest nieużywana?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bubu4: Hmm, czyli uważasz że używając sprzętu zgodnie z tym jak to zakłada producent, możesz popsuć baterię? W każdej obecnie elektronice trzeba się liczyć z tym że bateria tak czy siak po 2-ch latach straci na pojemności i jeżeli to zaczyna przeszkadzać, to trzeba ją wymienić i używać sprzętu dalej. Sam używam 5 letniego iPhone SE i już 3 razy wymieniałem baterię i jestem z niego bardzo zadowolony. Daleki jestem
  • Odpowiedz
#nintendoswitch
Przestały działać karty revolut na eshop japoński?
W sumie dawno już nie kupowałem na tym regionie, ale bankowo mam pare gier właśnie z tego sklepu..
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirasy, po raz pierwszy spotkałem się z #januszeolx i w sumie próbą chamskiego zrobienia w jajo
tl, dr


Sprzedawałem gre na #nintendoswitch ,zadzwonił Janusz że jest zainteresowany, czy cena do negocjacji, on 30 zł mniej, ja nie chuchu, maks 10 mu mogę opuścić, czyli 170. On okej, bo dzieciak zgubił na wakacjach i mu bardzo zależy i wieczorem odbierze po drodze powrotnej. Przyjeżdża po 22, schodzę, on
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polecam apke vinted. Generalnie jest ukierunkowana pod ciuchy, ale ludzie już dawno se zeobili z tego bazar i można tam znaleźć niemalże wszystko.
I z mojego doświadczenia ta apka jest januszoodporna, ponieważ sprzedający jak i kupujący mają tam wystawiane oceny i komentarze a sami kupujący mają limit w targowaniu się.

@Opas
  • Odpowiedz
#nintendoswitch
Hej, marzy mi się „piracka” gierka na switcha - coś w klimatach sid meiers pirates / coirsairs :)
Poleci ktoś coś? ;)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy można wyłapać bana za używanie takich kart amiibo? Dostałem w gratisie od sprzedającego ale nie wyglądają na oryginalne. Nigdy wczesniej nie używałem amiibo ani zbytnio sie tym nie interesowałem i wolałbym uniknąć bana ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Zdjecia w komentarzu bo nie mogę edytować i dodać przez telefon

#nintendoswitch
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hrabia_Heheszko @karuzelpl Nie słyszałem żeby ktoś dostał bana za fake amiibo. One chyba nie maja jakichś unikalnych ID, żeby w ogóle Nintendo mogło rozpoznać czy to oryginał czy nie.
Takie fake Amiibo można nagrać sobie samemu. Wystarczy kupić naklejki NFC NTAG215, pobrać kody amiibo z netu i nagrać telefonem z NFC.
  • Odpowiedz
No sorry, mam jakąś niewytłumaczalną potrzebę wypowiedzenia się na temat Nintendo Switch ¯\(ツ)_/¯ ale będzie krótko.

Byłem tym gówniakiem, który dzisiaj może powiedzieć, że jego najlepsze gejmingowe wspomnienie to to kiedy wraz z babcią i dziadkiem jechałem na wakacje nad morze, całą drogę grałem w Pokemon Gold na Game Boy Color i nic prócz wypoczynku z nimi i mojej drużyny stworków mnie nie obchodziło ()

Na
Krzysztof93 - No sorry, mam jakąś niewytłumaczalną potrzebę wypowiedzenia się na tema...

źródło: comment_1628808941DO9v83joV7sIq1UZF2OHrI.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

.Sam fakt idealnego zadomowienia się gier niezależnych w eShopie to już jeden i bardzo mocny argument za zakupem tej konsolki.


@Krzysztof93: ale to nie jest tak, że tych indyków nie ma na innych platformach

Popularność indyków na #nintendoswitch nie wynika z tego że są takie zajebiste - a zwyczajnie z braku tytułów AAA

Poza exami Nintendo i kilkoma dużymi produkcjami (jak Doom) naprawdę niewiele jest dużych, dobrych gier
  • Odpowiedz
@labla: kupiłem Switcha na premierę z myślą grania w exclusivy (Zelda BOTW <3), skonczyło się na tym, że była to ulubiona konsolka rodzinna pod gry imprezowe (Mario Party, Mario Kart, Super Smash, Tricky Towers) i indyki. Grałem zarówno przenośnie jak i stacjonarnie.
Ostatnio stwierdziłem, że konsolkę sprzedam - co też zrobiłem w ten poniedziałek - i kupię wersję OLED na premierę, a w międzyczasie przejdę kupkę wstydu ze Steama/Epica/Goga na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chrusto: oby nie, bo jestem zawistnym Polaczkiem i marzyły mi się te gierki razem ze starymi need for speedami na switchu, a właśnie switcha sprzedaje
  • Odpowiedz
Są jakieś dema warte uwagi na #nintendoswitch ? Zastanawiam się nad kupnem wersji oled i wypożyczam na weekend na próbę konsole tylko nie bardzo będę mieć ją na czym wypróbować.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kupujecie fizyczne kartridże czy same gry w e-shopie?

Kupując konsolę chciałem robić sobie kolekcje pudełek, kupiłem Zeldę, Overcooked itd. - a finalnie i tak kupuje nowe tytuły w e-shopie ;/

#nintendoswitch #konsole #nintendo #kiciochpyta #pytanie
Atreyu - Kupujecie fizyczne kartridże czy same gry w e-shopie?

Kupując konsolę chc...

źródło: comment_16287223984mI7CNyhPZhDnYfj4wT1fl.jpg

Pobierz

Kupujecie fizyczne kartridże czy same gry w e-shopie?

  • Kartridże 73.6% (78)
  • Wersje cyfrowe z e-shopu 26.4% (28)

Oddanych głosów: 106

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

u mnie 50/50, mniejsze gierki albo na dobrych promkach (Rayman, Gear Club po 30zł), albo takie żeby odpalić na 5 min szybko (overcooked) kupuje cyfrowo. Większe tytuły mam w pudełkach
  • Odpowiedz
jak się nazywa gra na #nintendoswitch, która jest z uniwersum Mario i są tam różne takie minigierki, m.in. pływanie jakąś łodzią/tratwą. Pamiętam, że grałem w to w 4 osoby.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach