Wpis z mikrobloga

Zelda nigdy nie przestanie mnie zadziwiac. Lece na jakas gore, zobaczyc co tam moze byc. Po drodze patrze, a tu Bokoblin stoi z Fire Rod przed bryla lodu i ja rozmraza. Mysle, co moze byc w srodku. A to rozmrazal swojego kumpla :) Jak go rozmrozilem to oczywiscie mnie zaatakowal #nintendoswitch
piotrveyner - Zelda nigdy nie przestanie mnie zadziwiac. Lece na jakas gore, zobaczyc...

źródło: comment_1628485413zEmr3Nm9GEvjVeJLaPHDFB.jpg

Pobierz
  • 22
@piotrveyner: Ostatnia konsola w którą grałem jak #!$%@? po ps2 to było wii bez ściemy, potem miałem jeszcze vite - ograłem co lepsze i kupiłem ps3 na którym sie muchy #!$%@?ły tylko, teraz #!$%@?łem lapka z rtx bo sie kurzył tylko a w zeszłym roku pogoniłem oculusa, przed rtx pograłem 3 lata na macbooku pro w xplane.

Zostaje słicz no i patrze na ten steam handheld bo pójdzie na tym postal
@derekperek122: @k8lin: @Goronco: @piotrveyner: #!$%@? chciałem to wrzucić też xD

Mój Bokoblin jest niemożliwy , mówi do mnie , będziemy rozmrażać kolegę ? Bo jest w bryle lodu :) ja ze tak. Poszedł do Linka i mówi rycerz chcesz Fire Roda ? On ze tak Bokoblin na to Aha wszyscy rozmrażamy ;) poczym poszedł do ekwipunku wziął w reke rekawice daje Linkowi i mówi masz kolego załóż bo
@AmazingMefisto: :( dajcie mi garść tych swoich zachwytów nad tą grą bo ja nie mogę się w nią wkręcić. Kupiłem Switcha także dla tej gry, jak ją kupowałem byłem podjarany tak, że aż mi się dzieciństwo przypomniało ale szybko mnie to znużyło. Switcha kocham... bardzo fajnie bawiłem się przy Super Mario 3D World i Mario Galaxy a tak to cisnę w indyki jak Projekt Warlock, Huntdown itp. Zawsze uwielbiałem pokemony ale
@AmazingMefisto problem leży chyba w tym, że z braku czasu i problemów w rodzinie w gierkach podświadomie szukam szybciej gratyfikacji, zręcznościowego gameplayu i zwartej konstrukcji. Zelde chciałem sprzedać już 2 miesiące temu ale mam opory, że jak pogonie to pudełko już do tej gry nie wrócę i coś ważnego mnie ominie. Dlatego ciągle gdzieś tam leży w zasięgu wzroku. Indyki są jak narkotyk dostaje właśnie to czego szukam. Szybkiej rozgrywki podanej w
@Krzysztof93: A masz z kim pogadać o tym giereczkowaniu i całej eksploracji? Bo tak ogól je to gry, zresztą nie tylko, smakują lepiej jak jest się z kim tym podzielić. Może to Ci przestawi jakiś trybik w głowie i zmotywuje.