via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
#tycoon owe Mirki z #nintendoswitch, aktualnie w promo jest #rollercoastertycoon 3 edycja kompletna za 60pln.

Gdyby kogoś tak jak mnie bolał brak #rct classic, to zatwierdzam że to najlepsza gra o parkach rozrywki na pstryka. Port jest stabilny, sterowanie kółkiem wyboru szybkie do opanowania, a mimo swojej prawie pelnoletnsoci grafika nie kole w oczy tak bardzo w trybie przenośnym ( ͡
m_silvus - #tycoon owe Mirki z #nintendoswitch, aktualnie w promo jest #rollercoaster...

źródło: comment_1629624950Atiw3L1UOsf2BU7y91os5L.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

https://nerdheim.pl/post/rozmowy-nerdheim-3-gamedec-z-ksiazki-do-gry/
Rozmowy Nerdheim #3: Gamedec – z książki do gry

Już we wrześniu polska saga sci-fi „Gamedec” doczeka się cyfrowej adaptacji w postaci gry RPG osadzonej w czasach dwóch pierwszych tomów. W oczekiwaniu na premieręusiedlismy z autorem sagi Marcinem Sergiuszem Przybyłkiem, znanym także ze swojej serii „Orzeł Biały”, powieści „CEO Slayer” oraz obyczajowej „Symfonii Życia”. Rozmawialiśmy o doświadczeniach autora przy pracy nad grą, przyszłości marki, ale także podzieliliśmy się doświadczeniami z wirtualnego
Nerdheim - https://nerdheim.pl/post/rozmowy-nerdheim-3-gamedec-z-ksiazki-do-gry/
Roz...

źródło: comment_1629623477gRf0BXUqIHvpuf24Y5A96m.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kupować "zwykłego" nintendo switcha czy lite'a?

Weźcie pod uwagę, że:
- niezależnie którą wersję kupię to i tak zawsze będę grał na handheldzie
- chcę sobie ograć pokemony, zeldę i gry z serii mario (nie wiem czy wersja konsoli ma jakiś wpływ na grę)
- różnica w cenie między wersjami nie jest dla mnie zbyt bolesna.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nieironiczne stwierdzenie.Pudełko Xboxa Series S to najpiękniejsze pudełko nowej generacji. Pudełko Switcha to padaka, namalowana konsola i w sumie tyle, duży karton.Pudełko PS5 wygląda jak pudełko AGD do odświeżania mieszkana.Series X to czarne pudełko z zieloną obwolótą z konsolą która wygląda słabo a z tyłu postać z Halo i screeny grze o hehe żołnierzach w Kosmosie. Pudełko Series to małe zgrabne opakowanie, na ilustracji mamy mega ostre ładne ujęcie tej konsoli... Z
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Poleci ktoś dobry #serwis gdzie mógłbym wysłać do naprawy #konsole #nintendoswitch ?
Konsolka nie ładuje baterii, po włączeniu wyświetla jedynie błąd 2162-0002 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Czytałem mniej więcej o tym to wygląda na to, że konieczna jest wymiana kilku chipów na płycie ()
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lel, ziomek od quake remester to ten, któremu nintendo banowało filmy na kanale za pokazywanie homebrew. Odpowiada też za kilka oficjalnych i nieoficjalnych portów gier na switcha i nie tylko.

#nintendoswitch #quake #mvg #gry
K.....3 - Lel, ziomek od quake remester to ten, któremu nintendo banowało filmy na ka...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@beny9877: ino ja mam problem podlaczyc oba joycony. wskakuja mi na ten sam kanal i sie nawzajem rozlaczaja. samo mapowanie przyciskow bez problemu ogarne, tylko podlaczyc ich obu nie moge()
  • Odpowiedz
Witam ,polecicie jakieś gierki w które mogę pograć z różową? Nie chodzi mi o gierki multiplatformowe typu overcooked,ale o gry typowo na Nintendo typu Mario Kart,super Mario Party,może jakieś Mariany też posiadają jakiegoś coopa?
#nintendoswitch
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Ziutek_Grabaz: serio, nie mam pojęcia, tym bardziej że na tym portalu przechodzą cały czas dużo ostrzejsze bluzgi (zjeb to już praktycznie mowa potoczna) i inne treści nsfw. Nie wiem, nie wiem, nie wiem. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Omg, #quake dostał rating.... :D Raczej jakaś reedycja, może remaster.... bo chyba remake/ reboot nie dali by rady utrzymać w całkowitym sekrecie? ( ͡º ͜ʖ͡º)

https://www.esrb.org/ratings/37924/Quake/

HYPE. Quakeconie n-------j! (σ ͜ʖσ)

#xbox #playstation #xboxseriesx #ps4 #ps5 i co najciekawsze - #nintendoswitch.
Jubei - Omg, #quake dostał rating.... :D Raczej jakaś reedycja, może remaster.... bo ...

źródło: comment_1629393744jwgzqZaFpJNcNmDHKUYTND.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#niepopularnaopinia

Kupowanie gier na PC to rak przez to, że są one w wersji cyfrowej, na steama czy inną platformę.

Masz konsolę - przykładowo nintendo switcha - kupujesz gierkę w wersji fizycznej za 220zł. Przejdziesz grę, sprzedasz ją za 2 lata za ok. 150zł.

Masz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@trevoz: a ja uważam to za wygodne bo:
- mało kiedy gram na premiere, za pół roku kupie za połowę ceny, po dwóch latach będzie za darmo w bundlu, a na konsole dalej po 150zł
- nie mam napędu od 2008 roku, kopiowane jakiś danych z płytki przy obecnej prędkości internetu i dysków nie ma sensu
- jak się ostatnio przeprowadzałem to wywaliłem cały worek 60L płyt cd i dvd
  • Odpowiedz
Masz konsolę - przykładowo nintendo switcha - kupujesz gierkę w wersji fizycznej za 220zł.


@trevoz: oh wait dystrybutoor w pl dal ciala i gry nie ma fizycznie w sklepach. Pokasowano preordery i w sumie nie wiadono kiedy i czy w ogole bedzie, bo patodystrybutor nintendo w Polsce ma akurat ten tytul w dupie.

Decydujesz sie na zakup cyfrowej wersji, zachecony screenami i filmami w eshopie. Niestety w eshopie nie ma mozliwosci wystawiania
  • Odpowiedz
wszystkie inne jak na switcha to juz nie to samo co tamte kieszonkowe potworki


@Berkel_88: Ziom ale wiesz, że to twoje subiektywne odczucia? Tu nie o to chodzi w co lepiej ci się gra.

Opierajmy się na faktach:
- game freak nie umie programować i potwierdzili to wyciekiem kodów źródłowych swoich
  • Odpowiedz