Wpis z mikrobloga

przeszedłem Zelde. i koniec końców trochę się zawiodłem, bo po to kupiłem Switcha. Walka i mechanika gry jest spoko, zwiedzanie świata spoko, widzisz dziwny kamień idziesz tam. Ale to tyle. Bo fabuła to dno, bajka dla dzieci i nawet nie. Dialogi to dramat, wszystko tekstowe, większość przeklinałem nie czytając. Świat niby duży, ale co z tego skoro w większości pusty. Bardziej bym powiedział że to gra polegająca na szukaniu tych shrinów i korków

#nintendoswitch #zelda
mapache - przeszedłem Zelde. i koniec końców trochę się zawiodłem, bo po to kupiłem S...

źródło: comment_1628584079rO77Ui0odxdvpoUvR4aZg5.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@mapache: Od 30 lat kazda Zelda ma dokladnie te sama historie w kazdej grze. Czego oczekiwales?
Piszesz ze dialogi dramat, ale ich nie czytales bo przeklikales. W dialogoch jest duzo ciekawych informacji jesli znasz Zelde nie tylko z tej jednej gry.
  • Odpowiedz
@mapache: gra zajebista pod trzema warunkami:
-jesteś testerem gier i rajcują cię detal
-robisz gry i zelda jest matrycą twoich pomysłów
-jesteś wieloletnim fanem zeldy i nostalgia wyżarła ci mózg.
  • Odpowiedz
Oczekiwałeś od NINTENDO wielowątkowej dorosłej i pełnej zwrotów akcji fabuły? xDDD


@Victim: Ej w majoras mask 50 lat temu całkiem im się udało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Od 30 lat kazda Zelda ma dokladnie te sama historie w kazdej grze. Czego oczekiwales?


@Quimeen: Nie prawda. Były gry które się wyłamywały i w których nawet nie było Zeldy np Link's Awakening albo Majoras Mask. Zresztą
  • Odpowiedz
  • 0
@mapache A ja przeszłam dwa razy, z czego drugi na 100% i mi się bardzo podobało. Ale ja jestem zbieraczem i może po prostu lubię tego typu gry XD Spoko są też gry dla dwóch osób, na podróż - Snipperclips, Death Squared.
  • Odpowiedz
@Quimeen: może to być dla ciebie szok ale platformy Nintendo nigdy nie były w Polsce popularne.

Jak czytał dobre opinie to kupił grę i konsolę. Pewnie powinien czytać więcej ale teraz to i to sam pewnie wie xD

Sam wiem jak mechaniki starszych Zeld działały ale pomimo, że przeszedłem od cholery gier nie miałbym pojęcia o tym, że fabuła w tej popularnej w innyvh krajach serii jest cały czas ideentyczna
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mapache: 1:1 takie same odczucia jak moje. Fabuła dla dzieci, mega pusty świat, gra nudna i monotonna. Poświęciłem łącznie ponad 60h i żałuję. Największą zaletą tej gry jest to jak fajnie są tam zaimplementowane różne mechaniki, np. unoszenie się na gorącym powietrzu gdy coś się pod tobą pali, rażenie prądem przeciwników, którzy stoją w wodzie. Z kolei najbardziej odrzucała mnie mechanika bardzo szybkiego niszczenia broni i beznadziejny system rozwoju postaci.
  • Odpowiedz
@mapache: Ciężko znaleźć dobrą recenzję tej gry w internecie. Pamiętam akcje gdy jeden z recenzentów dostawał groźby śmierci od fanów bo śmiał ocenić grę na mniej niż 7/10 przez co gra nie wylądowała w top gier wszech czasów xD Gra warta kupna o ile sprzedaż ją drożej niż kupiłeś a to nie jest takie trudne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz