• 4
Szukam strony z ofertami pracy w IT. Kiedyś ją widziałam i nie mogę znów znaleźć. Oferty tam były przedstawione za pomocą kolorowych słupków, na których opisane były używane technologie, wymagania, benefity. Często też podane są tam widełki płacowe. Strona wygląda bardzo ładnie i nowocześnie, trochę jak te wszystkie "modne" CV. Kojarzy ktoś?
#pracait #ofertypracy #nieprogramowanie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ajdasz: nie no, żartowałem po części :D ale akurat wszedłem do domu i zaraz po ogarnięciu mieszkania pierwsze co zrobiłem to włączyłem kompa :D na szczęście chwilę później wrócił mój różowy :)
  • Odpowiedz
tl;dr


układam właśnie plan zajęć - okazało się, że na laboratoria było za mało studentów w grupie, więc wystarczył jeden prowadzący, ale za to dostałem zajęcia z TI

no i trochę mnie to niepokoi... 6 lat temu robiłem na swoich zajęciach dokładnie to samo, wszystko stoi w miejscu
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@m____s: po 3h to wszystkim jest się człowiek w stanie zmęczyć. W nauce czegokolwiek nie liczy się ile jesteś w stanie przesiedzieć na raz, tylko jak często i jak daleko zabrniesz.
  • Odpowiedz
eh kurde mirki mam legitke do 31 marca i nie studiuje
i w sumie moze zamiast isc na pelny etat do gownoroboty to poszedlbym na pol etatu
a reszte spedzal w bibliotece i sie uczyl kodzenia? ;/
bylaby kasa na jedzenie i czas na nauke
no i moze do 31 marca udaloby sie na tyle nauczyc tego pythona i flaska i sql zeby jakos prace dostac? jako tester albo cokolwiek w IT
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja p------e chłopie od momentu jak Ci odpisałem na posta o pracy biurowej co było 4 dni temu widzę tylko twoja żale na mirko. Ile ty masz lat? Zachowujesz się jakbyś był w przedszkolu i nie potrafił wyszukać podstawowych informacji, nie umiesz zadecydować za samego siebie. Trochę samodzielności bo wierz mi takiej osoby nikt nie przyjmie do pracy która wiecznie czegoś nie wie, zawraca dupę i się żali. Co zrobiłeś przez te
  • Odpowiedz
Wprowadź super zajebistą funkcję w 2017 roku. System w--------a się po 2 dniach. Znajdź obok swojej nowości błąd z 2011 roku, którego teraz każdy się boi ruszać, bo nie wiadomo jakim cudem to działało przez ostatnie 6 lat
(°°
#nieprogramowanie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czego jest latwiej i szybciej sie nauczyc zeby dostac robote: programowanie(python albo php) czy excel?
aha i nie mam studiow i narazie nie bede ich robil
#praca #excel #kariera #nieprogramowanie

programowanie(python albo php) czy excel?

  • Programowanie 20.0% (8)
  • Excel 80.0% (32)

Oddanych głosów: 40

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ppawel: czy łatwiej? Nie wiem, z doświadczenia nie widzę wielkich różnic w poziomie Ukraińców i Polaków. Co może być na rzeczy to to, że wielu dobrych programistów Polaków już dawno ma pracę i nie szukają nowej, natomiast może być więcej dobrych Ukraińców, z doświadczeniem z Ukrainy, którzy pracy poszukują.
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: Zalezy gdzie, zalezy jaki jezyk, zlezy jaka branza i odpowiedzialnosc. PHP dev, UK poza Londynem 45-55k GBP brutto rocznie na etacie, contractor w okolicach 300-350GBP/dzien. Ja bym powiedzial ze to taka srednia.
  • Odpowiedz
@grubasnasilowni: Tajlandia, Filipiny, Sri Lanka

Tajlandia czy Filipiny już wcale do najtańszych nie należą. Często jest nawet drożej niż w Polsce ;)


Na jakiej podstawie tak mówisz? Polska generalnie jest tanim krajem, wiec "przepaści" w cenach między polskimi a tamtejszymi nie znajdziesz nigdzie na świecie. Natomiast nadal Tajlandia, Filipiny, Kambodża, Laos czy Wietnam to najtańsze kraje na świecie gdzie jest ciepło. I sa to nadal tansze miejsca niz Polska.
  • Odpowiedz
@Nixon52:
Rynek pracy na back-endzie jest trochę przesycony, zwłaszcza w miastach typu Kraków. Pamiętam, gdy przeglądałem oferty pracy na Juniora/Mida ~4 lata temu - teraz wymagają równie obszernego zakresu wiedzy na staż. Zarobki przez to spadną oraz pojawiają się dziwolągi typu "bezpłatne praktyki", na które musisz się uczyć przez kilka lat.

Rozważ przebranżowienie na front-end/webdev. Sam, gdy postanowiłem spróbować swoich sił na rynku pracy, to zderzyłem się z murem i
  • Odpowiedz