@Sir_Well_Endowed: Zdanie klucz - Bałtyk Plus. Nie ma teraz czasu na podawanie większej liczby danych. Rzucę więc linkiem i może później się do tego odniosę. Natomiast jeżeli chcesz znać standardowe zadania MW to wizyta w googlach i wyszukanie frazy 'zadania marynarki wojennej' da Ci podstawową odpowiedź.
http://www.viribus-unitis.com.pl/2013/08/polskie-kly-baltyk-plus-czyli-strategiczna-edukacja-kowalskiego/
  • Odpowiedz
Możecie kopnąć, dodałem powiązane:
Kolejowy gigant chce produkować tabor. PKP Cargo będzie współpracować z Amerykanami
Pierwszy wagon ma zjechać z taśmy montażowej w Szczecinie w pierwszym kwartale 2016 r. – dowiedział się DGP. PKP Cargo zapewni pracowników i hale montażowe, a Greenbrier technologię i wyposażenie linii produkcyjnej

http://www.wykop.pl/link/2634397/kolejowy-gigant-chce-produkowac-tabor-pkp-cargo-bedzie-wspolpracowac-z

#kolej #pkp #pkpcargo #szczecin #praca #polska #mikroreklama #niemoje
BaronAlvon_PuciPusia - Możecie kopnąć, dodałem powiązane:
Kolejowy gigant chce produ...

źródło: comment_CU6tyjirnhDZ4ng8jbpt0geYVGoXTwMQ.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#acdc wczoraj w Dublinie. Dziadki 60+ a maja wiecej energii ode niejednego Mirka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kto jeszcze nie ma biletow na #koncert w Polsce to niech kombinuje. Jakbym mogl to bym poszedl jeszcze raz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A wszystko dzieki moj #rozowypasek ktory kupil bilety na okolicznosc mojego wstapienia do #30plusclub


wideo
lord_gervasius - #acdc wczoraj w Dublinie. Dziadki 60+ a maja wiecej energii ode niej...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Naprzeciwko mnie mieszka upośledzony ojciec, z synem Szymonem, też upośledzony
Ich matka spadła z rowera na stwardnienie rozsiane. Na pozór są grzeczni, ale czasami jak stary popije robio we dwóch inbe w domu. Ojciec sie drze 'ŻYMOOOON DAWAJ LOKOMOŁSZYN' i puszczają loco-motion kylie minogue, o-----------c jakieś dzikie tańce przy tym w pokoju. Zawsze mam beke bo wszystko widac przez ich okno, a drą się przy tym jak p--------i. Kiedyś nawet dresy z
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W piekarni stoję w kolejce po ulubioną kanapkę z twarożkiem, wtem wchodzą oni: lat 35-40, okulary przeciwsłoneczne, ubrania letnie. Nie stają w tej mojej kolejce, tylko na środku pomieszczenia, rzucają okiem na pieczywo.

Ona: - Patrz, 4 złote. Za bagietkę.
On: - To drożej niż na Lazurowym Wybrzeżu. Niesamowite.
Ona: - I na pewno mniej smaczna.
On: - Chodźmy stąd lepiej.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To były czasy... Muzułmanie paśli sobie jeszcze spokojnie kozy na Bliskim Wschodzie, World Trade Center jeszcze stało, Budka Suflera robiła "Takie tango" i "Bal wszystkich świętych", a w Warszawie nie było kolorowej tęczy, parady równości, hipsterów, pedałów i wiecznie niezadowolonych z życia słoików. Pałac Kultury, obok którego codziennie przejeżdżał tramwajem Karol Krawczyk, a gdzie w pobliskich kanałach pracował Tadeusz Norek, był wówczas największą atrakcją stolicy. Do kin wchodziły takie filmy jak "Kilerów
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ZagLos: chyba najbardziej upośledzonym poglądem jest jakieś paraaksjomatyczne założenie, że „dawniej było lepiej” tak pięknie tu wyrażonym.
  • Odpowiedz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kakaowymistrz: ja p------e... Ile razy jeszcze będzie się pojawiać porównanie Darta z Pendolino? Tu nie ma co porównywać. Nie ta klasa. Ale Kowalscy będą łykać. Odpowiedniejsze byłoby porównanie Darta z Flirtem. To są EZT sobie równe.
  • Odpowiedz
@niemiec: Ale typowy Kowalski nie wie czym te pociągi się różnią, typowy dziennikarz także, dlatego to porównanie. Przynajmniej artykuł jako jeden z niewielu nie krzyczy, że można było kupić 2x tańszą Pesę :P
  • Odpowiedz