Dobra mirasy, rekrutacja na staż(roczny, zagraniczny) nie pykła, wcześniej mi stażu nie przedłużyli.
Powód?
-wiele rzeczy w moich programach da się zrobić szybciej i lepiej. (jak to ja przedobrzyłem, klasy abstrakcyjne etc, może nie były wymagane)
-"popracuj nad znajomością struktur danych i algorytmami".
-zorientuj się kiedy czego używać (klasy, funkcji, klas abstrakcyjnych/interfejsów)

Wypożyczyłem
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@devel9k: nie wiem gdzie mieszkasz ale sporo miast ma JUGi lub podobne meetupy z Javy i nie tylko. Warto się zainteresować i uczęszczac, można zbudować fajna sieć kontaktow i przede wszystkim sporo się dowiedzieć
  • Odpowiedz
Właśnie trwa live z Izą Kwiatkowską - QA Engineerem z Berlina!

Trochę więcej o Izie:
➡ mieszkanka Berlina, obecnie pracująca jako QA Engineer,
➡ swoje testerskie doświadczenie zdobywała w firmach z branży finansowej, budowlanej, czy nawet rafineryjnej jednak nie od zawsze pracowała w świecie IT, o czym na pewno Wam opowie
➡ obecnie pracuje dla małego start-upu Roobeo, gdzie buduje zespół testerski od zera. Jak sama twierdzi - dziś nie zamieniłaby swojej pracy na żadną inną
justjoin_it - Właśnie trwa live z Izą Kwiatkowską - QA Engineerem z Berlina!


Tro...

źródło: comment_5vcO7MHfttV75Y3mK0i7Q7ABXoRTP4hC.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bulldogjob: Powiem tak, jak studiowalem, to pokrywalo sie to troche z tymi porzadanymi studiami. Moze dlatego, ze uczelnie wtedy byly inaczej rozliczane, choc fakt, byly zajecia wrzucone, aby "ktos mial prace" i to sie dalo odczuc, ale cale szczescie nie bylo tego zbyt duzo. Znalazly sie zajecia nietrafione, jak np zajecia z prawa pracy i praw autorskich, gdzie jak sie okazalo, prowadzaca stwierdzila, ze zna sie tylko na prawie pracy,
  • Odpowiedz
Halo mirki i mirabelki mam pytanko. Znacie jakiś dobry kurs do c++? Taki dość aktualny (co najmniej c++ 11), który od zera będzie tłumaczył co i jak. Nie ma znaczenia czy kurs będzie po polsku czy angielsku. Nie przeszkadza mi też jeśli kurs będzie płatny. Nic co dobre nie jest za darmo na tym świecie. Głównie potrzebuje ten kurs żeby zdać dobrze maturę z informatyki, ale jeśli kurs będzie szedł ponad program
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Passer93: w poście piszesz o symfonii a ja pisze o opus magnum czyli nowszej książce Grębosza, nie mówię że nie masz racji, bo jednak za cienki w uszach jestem żeby mówić coś o poziomie książki o c++ jednak podstawy w dość przyjemny sposób tam przedstawił. Dziękuję za post. Przeczytałem cały i napewno na dniach będę ogarniał linki ()
Chociaż jak pisałem bardziej szykam
  • Odpowiedz
Cześć mireczki! ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Razem z zespołem na https://whoonid.com zbudowaliśmy dla osób takich jak Wy aplikację która ma wam ułatwić zrozumienie czego trzeba się uczyć aby odnieść sukces na swoim lokalnym rynku pracy!

Budujemy rankingi najbardziej pożądanych przez pracodawców w Waszym regionie zawodów, pokazujemy na co składa się każdy zawód
whoonid - Cześć mireczki! ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■


Razem z zespołem na https://whoonid.c...

źródło: comment_zOQcu9Tq7ivjTTG0oeSG2RkLjZiSlW0f.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@whoonid: A jak zbieracie informacje? W sensie to jest jakaś miarodajna ilość ogłoszeń o pracę z danych regionów? Nie chodzi mi o know how, skąd bierzecie dane, ale bardziej o rząd wielkości, aby móc zobaczyć czy faktycznie dane na waszej stronie odpowiadają realiom rynku.
  • Odpowiedz
@Cinex: Dane pochodzą z najpopularniejszych job boardów, m.in pracuj.pl i są wyciągane z całości datasetu. W ciągu miesiąca może być to rząd tysięcy ogłoszeń. Wyniki wyświetlane na stronie zawierają średnią z max ostatnich 6 miesięcy.
  • Odpowiedz
@potok555 źle to ująłem książki są ok, ale najważniejsze jak przerabiasz jakiś temat to żeby go przerobić w kodzie na każdą stronę. Np jak przerabiasz stream API to utwórz sobie nowy projekt i tam testuj jak to dziala. Nigdy sama teoria.
  • Odpowiedz
To co przedstawiłem to wzorzec strategii, open closed można zrealizować też za pomocą innych wzorców. Jeżeli o mnie chodzi to nie musisz niczego linkować, pisz póki masz na to chęci :)
  • Odpowiedz