Mirki co mają swoje studia nagrań czy salki prób pomóżcie. Planuje od przyszłego miesiąca wygłuszyć i zrobić odpowiednią akustykę w swoim pokoju na dole w salce prób. Jest to na moje nieszczęście duże pomieszczenie. Planuje kupno gąbek akustycznych i teraz nie mam pojęcia jakich i czy jest sens kłaść je dosłownie zakrywają każdy kawałek ściany. Podobają mi się te ostre piramidki. Co by było najlepsze na wygłuszenie, a zarazem na poprawienie akustyki.
g.....n - Mirki co mają swoje studia nagrań czy salki prób pomóżcie. Planuje od przys...

źródło: comment_UNlvt0eOxeMIiVOkdtyaOghuDD5tz6uq.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Powiem Wam coolstory.

Jakiś czas temu dzwoni dzwonek do drzwi, podnoszę tyłek i udaję się otworzyć drzwi. W drzwiach stoi znajomy z którym od kilku lat jedyny kontakt to: "cześć i kilka zdań na ulicy jak się mijamy"

No i oznajmia wszem i wobec, że gram na gitarze i chciałby zobaczyć mój sprzęt. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trochę dziwne mi się to wydało, no ale ok wpuściłem go, pooglądał mojego Vintage VS6 nawet
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gitara #muzycy #sprzedam

Sprzedam gitarę elektroakustyczną 12-strunową, marki Pasadena. Ręcznie zrobiona, jakość wykonania i brzmienie nie pozostawia nic do życzenia- progi dobrze doszlifowane, bez odprysków na lakierze i gryfie. Jedynym (niedużym) jej mankamentem jest zamontowana dosyć tania przystawka, jednak zbiera dźwięk tak, jak należy. Dorzucam twardy case, o wartości ok. 300zł.

Cena: 1200zł. Możliwość ogrania w Toruniu (jednak nie dysponuję wzmacniaczem). Po więcej informacji zapraszam na
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pablas: O próbki postaram się jeszcze dziś. Pasadena robi przeważnie gitary niskiej i średniej półki cenowej, a poza tym, rzadziej, jakieś takie rarytasy, wybijające się ponad to co robi zazwyczaj - tak mi znajomy mówił, co zajmuje się sprowadzaniem gitar. Sam, gdy kupowałem to od niego, długo szukałem informacji o tym wiośle, nawet na wschodnich wyszukiwarkach. Najważniejsze, że brzmi lux.
  • Odpowiedz
niby w teorii gimbem nie jestem, ale nie pamiętam jak to właściwie było.. Były czasy winylowych płyt, potem muzyki na kasetach, a teraz płyt wszelkiej maści. No właśnie.. to czy w czasach kaset magnetofonowych będących źródłem wszelakiej muzyki artyści również "wydawali płyty"? o.O

#glupiepytanie #muzycy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach