Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 22
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Kocham MLMowców na tiktoku, każdy filmik praktycznie taki sam XD #mlm #piramidafinansowa #rozowepaski
źródło: IMG_3802
Pobierz@maikeleleq: najgorsze jest to, że MLMiarze celowali w młode naiwne osoby, które chcą szybko się przechwalać mercedesami i koszulkami z drogim logo i nie świadome starsze, a tu widać kontent skierowany w osoby, które nie dość że potrzebują pieniędzy to jeszcze mają czas się mlnowaniem zajmować bo zajmują się dzieckiem wiec raczej nie pracują
@maikeleleq: ostatnio znajoma w to weszła i też spamuje rolkami, gdzie chwali się jak to trading dał jej niezależności, czas dla dziecka, brak konieczności chodzenia do pracy, super zyski itd. Myślałam, żeby do niej napisać i spytać, jakie ma faktycznie zarobki i ile wyłożyła na starcie, ale boję się, że i tak prawdy nie usłyszę a do tego będę brzmiała, jakbym chciała się ponabijać, a podejrzewam, że jest na tym
Czy raypath to jakieś nowe mlm jak Amway? Też jakieś "super" środki do mycia oferują C5 Waldi non stop to wrzuca #rolnikszukazony #mlm
Widzieliście kiedyś krypto-ogra kizo wannabe? xD
https://www.instagram.com/polishnotorious
#mlm #kryptowaluty #gielda #kryptoogr
https://www.instagram.com/polishnotorious
#mlm #kryptowaluty #gielda #kryptoogr
@mateosz_inbecki: ale pokemon
@emjot86: no pokemon to dobry opis tego dziwnego stwora
2
Kojarzycie moje znalezisko na głównej o Panu sprzedającym szkolenia?
Prokuratura skonfiskowała mu już wyczynowe kilkunastoletnie bmw :)
z- 3
- #
- #
- #
- #
898
Nagranie z jazdy 320 po publicznej drodze...oby nikogo nie zdążyli zabić

Nieźle trzeba być inteligentnym żeby publicznie takie rzeczy wrzucać...ciekawe czy Policja zapuka do jego drzwi bo na profilu więcej nagrań z wyczynów na drodze od Pana sprzedającego "szkolenia".
z- 144
- #
- #
- #
- #
- 30
źródło: adam.biernat
Pobierz- 7
@ak44: Nie wiem ale się dowiem
- 1015
Jak zarabiam kilkadziesiąt złotych dziennie na McDonaldzie?
Większość ludzi widzi w McDonaldzie tylko szybkie jedzenie. Ja zauważyłem tam nieefektywny rynek, który tylko czeka na optymalizację.
Mój system operacyjny dzieli się na dwa etapy:
1.
Większość ludzi widzi w McDonaldzie tylko szybkie jedzenie. Ja zauważyłem tam nieefektywny rynek, który tylko czeka na optymalizację.
Mój system operacyjny dzieli się na dwa etapy:
1.
źródło: 1000004661
Pobierz@robin_caraway: o takie pasty nic nie robiłem
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
23
Oficjalne oświadczenie!
Siema. Piszę to oświadczenie, bo widzę, że krąży wokół mnie sporo domysłów i teorii. Nie jestem już w GC ani w żadnej innej podobnej społeczności. Tak byłem w tym. Dołączyłem, bo chciałem nauczyć się tradingu. Z czasem zacząłem jednak zauważać, że realnej nauki tradingu praktycznie tam nie było, a
z- 43
- #
- #
- #
- #
- #
- 328
Nasza kochana Izka już "wyszła" z mlm. Jakiegoś chłopa poznała i chyba jej przegadał do rozumu. Usunęła ostatnio wszystkich obserwujących z Instagrama, zaczęła usuwać znajomych z FB, wywalać stare posty i kasować powoli ślad o swojej przeszłości. Na studiach z niej niezłą bekę kręcili i "troszkę" się opamiętałą.
No cóż wiedzieliśmy, że to nastąpi. Pytanie tylko jak dużo długów sobie narobiła i ile wpakowało w ten "biznes" zł, ja osobiście obstawiam, że
No cóż wiedzieliśmy, że to nastąpi. Pytanie tylko jak dużo długów sobie narobiła i ile wpakowało w ten "biznes" zł, ja osobiście obstawiam, że
źródło: image
Pobierz- 218
@Mr_3nKi_: Seba już odleciał. Stał się tak kureewsko nudny, że nie jestem w stanie oglądać tych jego streamów i rolek. Ostatnia dobra jego marka to #biegajzsebastianem a potem już tylko kurs kolizyjny z psychiatrykiem. Może gdy na wiosnę/lato wróci na szklarnię to coś ciekawego znów o-----e a tak to nah. Szkoda mi many na tego frajeera. Szczególnie, że na tagu mamy dużo świeżych sebcologów którzy robią z niego
@Mr_3nKi_: sebcel jest na etapie banowania każdego co mu zdroworozsądkowo stara się wytłumaczyć podstawy xD
- 13
@Misiekkkk: Iza nadal ma "naganiające" konto na YouTube: https://www.youtube.com/@izadam_czyk/featured
Tutaj też nadal jest: https://beacons.ai/izadamczyk
Tutaj też nadal jest: https://beacons.ai/izadamczyk
#mlm #kryptowaluty #scamy Pamiętacie łysego Grega z #dascoin? No to teraz jest pokrzywdzonym psiembiorcą z programu czyste powietrze xddd
Dziś odbędzie się w Warszawie protest wykonawców z programu Czyste powietrze. Przedsiębiorcy alarmują, że miesiącami czekają na wypłatę środków z dotacji. "Są dziesiątki, jeśli nie setki albo i tysiące firm, które po prostu tego nie wytrzymały" — mówi w programie Onet Rano Finansowo Grzegorz
@schizoid500 przeciez ten program od poczatku smierdzial scamem
- 332
źródło: uwielbiam-kiedy
Pobierz- 11
#frajerzyzmlm #mlm
"tworzę życie na własnych zasadach"
Trochę dziwnie to brzmi z ust kogoś komu rodzina załatwiła ubezwłasnowolnienie i umieściła w psychiatryku, ponieważ przestałeś brać leki na schizofrenie. Trochę przykre, ale z drugiej strony chciałeś naciągać ludzi.
"tworzę życie na własnych zasadach"
Trochę dziwnie to brzmi z ust kogoś komu rodzina załatwiła ubezwłasnowolnienie i umieściła w psychiatryku, ponieważ przestałeś brać leki na schizofrenie. Trochę przykre, ale z drugiej strony chciałeś naciągać ludzi.
źródło: obraz_2025-12-21_213831354
Pobierz@damianooo8: „Trochę dziwnie to brzmi z ust kogoś komu rodzina załatwiła ubezwłasnowolnienie i umieściła w psychiatryku, ponieważ przestałeś brać leki na schizofrenie.” - poważnie? To potwierdzone info?
@damianooo8: patrząc na jego stylówę na niektórych fotach faktycznie...
Następny jakiś pet od gUru Trumana itd.?
Boże jak czasami na to wszystko patrzę, to współczuję "ludziom", że wykupują takie dostępny na płatne grupy sygnałowe 🤣
#mlm #scam #frajerzymlm
Boże jak czasami na to wszystko patrzę, to współczuję "ludziom", że wykupują takie dostępny na płatne grupy sygnałowe 🤣
#mlm #scam #frajerzymlm
źródło: 1000013920
Pobierz@sebastian-sebbsky: Debili nie żal.
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
4
Riway Budapeszt

- 0
- #
- #
- #
- #
- 0
Kolega mi napisał,że bierze jakieś witaminy z firmy #amway chciałem sprawdzić czy na wykopie ktoś coś o tym pisał i było tylko i jakimś scamie i #mlm czy to jest powiązane tzn ta firma?
#witaminy #suplementy #dieta #zdrowie #pytaniedoeksperta #pytanie #kiciochpyta
#witaminy #suplementy #dieta #zdrowie #pytaniedoeksperta #pytanie #kiciochpyta
@Onaaa20: firma amyway to klasyk rynku MLM są u nas od lat 90-tych, trudno uwierzyć że ta firma ciągle istnieje
@Onaaa20: To jest taki typowy produkt dla nie ogarniętych ludzi w temacie, opisany i sprzedawany w taki sposób byś poczuł, że robisz dla swojego organizmu niezwykle dobrze.
A tak naprawdę wydajesz niepotrzebnie hajs.
A tak naprawdę wydajesz niepotrzebnie hajs.
- 2































Oficjalnie większość wierchuszki be (byłe igenius/Gamechangers) uciekło do Dubaju. W Polsce dalej są tylko zaciążona Domi oraz Miernat. Też kwestia czasu?
źródło: 1000017170
PobierzW Dubaju mają content do naganiania frajerów na rolki o bogactwie, oddalenie od siebie groźby zainteresowania obiciem mordy przez oszukanych jak także