Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jednego się nie spodziewałem - tego, że na mikroblogu przebywają jakieś dorosłe i dojrzałe osoby z życiem :) W ciągu ostatniego tygodnia rozmawiałem telefonicznie z kilkunastoma mirkami, którzy pisali wcześniej w sprawie kupna choineczki i sami dojrzali, dorośli poważni ludzie. Miłe zaskoczenie. Nawet te osoby z którymi kontakt miałem tylko pisemny były bardzo konkretne i miło i przyjemnie się dyskutowało. Chyba będę częściej się udzielał, bo jeszcze do nie dawna sądziłem, że
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PanKtos: Mam stronę, ale na tej stronie jest też mój numer telefonu i wolałbym go do stycznia zachować tylko dla klientów, bo o ile na mirko jak się okazało są osoby poważne, to jednak większość nie jest ;) Stąd nie chcę głupich telefonów i dlatego nie podaję danych ot tak. Chyba, że wypali ta zabawa z wykopową choinką, to już wcześniej ujawnię się oficjalnie z przymusu :) Ale do grudnia
  • Odpowiedz
  • 1
@vivo: zawsze mówiłem, że na Wykopie jest sporo ogarniętych ludzi tylko najgłośniejsi są gimbusy i zwykłe przygłupy.
  • Odpowiedz
dla uzależnionych od #mirko i #gorace ode mnie mały #protip . Jak oglądać gorące z ostatniej godziny? Wchodzimy na mirko, potem w gorące, pasek adresu pokazuje wtedy " http://www.wykop.pl/mikroblog/ " natomiast jeżeli zmienimy ilość godzin na np 6, 12, 24h to wygląda tak "http://www.wykop.pl/mikroblog/hot/ostatnie/24" - co oznacza 24? Ano godziny ( ͡° ͜ʖ ͡°) zmieńmy to na 1 ( "http://www.wykop.pl/mikroblog/hot/ostatnie/1")
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Prawie bym zapomniał co dziś w #pracbaza mnie się kolega zapytał.

Dodam na wstępie, że starszej daty kolega to okazjonalny przeglądacz komentarzy na głównej, bezkontowiec (swoją drogą prawilny chłop, tylko frajerzy czytają artykuły).

Ale wracając do tematu, gość wybił do mnie z pytaniem przez które lekko skisłem, choć w sumie nie było śmieszne. Dialog wyglądał mniej więcej tak:

[H]
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Meara: tak mi sie skojarzylo w liceum mialem w klasie typa ktorego czesto wkurzalismy i jak chcial cos powiedziec to mowilismy "juz to mowiles" i sie wkurzal :D:D

tez czesto mowie "juz to widzialem" albo "to juz stare" kumpel kiedys "jest na yt jakis film ktorego nie widziales?":D
  • Odpowiedz
Czasami chwalę się znajomym swoją wiedzą i coś im wyjaśniam.

Pytają się mnie, łoo skąd ty to wszystko wiesz?

Mówię, że hehe od znajomego, a tak naprawdę to od ludzi mirko, ale tego nie mogę im powiedzieć :(

#eksperci na #mirko
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 115
@Sudokuu: pamiętam, jak mój chłopak chwalił się różnymi anegdotkami, to myślałam, że jest człowiekiem wielu zainteresowań, że na własną rękę wyszukuje takich informacji... a potem pokazał mi wykop i wszystko to znalazłam tutaj xD @Vorland
  • Odpowiedz
Można tagi na mirko przeglądać w tzw. trybie multitag, czyli tak, że obrazki pokazują się na jednej stronie, tak mniej więcej jak w google grafika. Nie trzeba każdego wpisu otwierać. Jaki był link do tego? np. http://www.wykop.pl/tag/nsfw/ wiem, że coś trzebabyło w miejsce tag wstawić, ale nie pamiętam.

#pytanie #mirko #tylkomirko
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pwone: Na prawo od "najlepsze wszystkie" masz do wyboru dwa tryby wyświetlania. Wybierz ten drugi z czterema prostokątami.
  • Odpowiedz
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach