ale te internety sa p----------e, wszyscy sie wymadrzaja, a nikt nie wie o co chodzi xDDDDDD CO TO JA NIE JESTEM GURWA #heheszki #dziendobry #krolmirko #mirko
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@vitalic_stamina: CO TA MŁODZIERZ KIEDYS TO BYLY ZARTY I KULTURA
Ten moment kiedy kupujesz chleb w biedrze i w 100 gramach znajduje się 126 g węglowodanów
Tylko jeść ^^
I tak już od paru miesięcy wciągam tyle węgli xD
#scisk #chleb #mikro #mirko #supernatural
Tylko jeść ^^
I tak już od paru miesięcy wciągam tyle węgli xD
#scisk #chleb #mikro #mirko #supernatural
źródło: comment_unl0kysxXp0jjphuKcnd7OL3d8A8RWnh.jpg
Pobierz- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Żeby was strollowac imbecyle
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Jednego się nie spodziewałem - tego, że na mikroblogu przebywają jakieś dorosłe i dojrzałe osoby z życiem :) W ciągu ostatniego tygodnia rozmawiałem telefonicznie z kilkunastoma mirkami, którzy pisali wcześniej w sprawie kupna choineczki i sami dojrzali, dorośli poważni ludzie. Miłe zaskoczenie. Nawet te osoby z którymi kontakt miałem tylko pisemny były bardzo konkretne i miło i przyjemnie się dyskutowało. Chyba będę częściej się udzielał, bo jeszcze do nie dawna sądziłem, że
- 3
@PanKtos: Mam stronę, ale na tej stronie jest też mój numer telefonu i wolałbym go do stycznia zachować tylko dla klientów, bo o ile na mirko jak się okazało są osoby poważne, to jednak większość nie jest ;) Stąd nie chcę głupich telefonów i dlatego nie podaję danych ot tak. Chyba, że wypali ta zabawa z wykopową choinką, to już wcześniej ujawnię się oficjalnie z przymusu :) Ale do grudnia
@vivo: zawsze mówiłem, że na Wykopie jest sporo ogarniętych ludzi tylko najgłośniejsi są gimbusy i zwykłe przygłupy.
- 5
dla uzależnionych od #mirko i #gorace ode mnie mały #protip . Jak oglądać gorące z ostatniej godziny? Wchodzimy na mirko, potem w gorące, pasek adresu pokazuje wtedy " http://www.wykop.pl/mikroblog/ " natomiast jeżeli zmienimy ilość godzin na np 6, 12, 24h to wygląda tak "http://www.wykop.pl/mikroblog/hot/ostatnie/24" - co oznacza 24? Ano godziny ( ͡° ͜ʖ ͡°) zmieńmy to na 1 ( "http://www.wykop.pl/mikroblog/hot/ostatnie/1")
konto usunięte via Android
- 3
@dziki: Dziwne. Miejscowość o nazwie "Mirków". Cóż za dziwy.
- 192
Prawie bym zapomniał co dziś w #pracbaza mnie się kolega zapytał.
Dodam na wstępie, że starszej daty kolega to okazjonalny przeglądacz komentarzy na głównej, bezkontowiec (swoją drogą prawilny chłop, tylko frajerzy czytają artykuły).
Ale wracając do tematu, gość wybił do mnie z pytaniem przez które lekko skisłem, choć w sumie nie było śmieszne. Dialog wyglądał mniej więcej tak:
[H]
Dodam na wstępie, że starszej daty kolega to okazjonalny przeglądacz komentarzy na głównej, bezkontowiec (swoją drogą prawilny chłop, tylko frajerzy czytają artykuły).
Ale wracając do tematu, gość wybił do mnie z pytaniem przez które lekko skisłem, choć w sumie nie było śmieszne. Dialog wyglądał mniej więcej tak:
[H]
- 13
@Tasde: Technicznie rzecz ujmując, to Heniek miał rację.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
To uczucie, gdy juz nie wiesz co odpisywac, kiedy twoi znajomi wysylaja ci rozne smieszne rzeczy, dla nich nowe, a ty widziales je juz dawno temu na mikroblogu ;_____;
#mirko #gorzkiezale
#mirko #gorzkiezale
@Meara: tak mi sie skojarzylo w liceum mialem w klasie typa ktorego czesto wkurzalismy i jak chcial cos powiedziec to mowilismy "juz to mowiles" i sie wkurzal :D:D
tez czesto mowie "juz to widzialem" albo "to juz stare" kumpel kiedys "jest na yt jakis film ktorego nie widziales?":D
tez czesto mowie "juz to widzialem" albo "to juz stare" kumpel kiedys "jest na yt jakis film ktorego nie widziales?":D
- 3
ALE TEGO NIGDY NA PEWNO NIE WIDZIAŁEŚ !! NA PEWNO CIUMPLU !!11!!!@@ :DDD #pieskrawczyka
źródło: comment_imq5FoXkkqUvW2QSDGbes9F4NAO8VLEt.jpg
Pobierz- 10
Wchodzę na Facebooka. Znajomi podjarani wrzucają heheszki. Następni podnieceni udostępniają dalej. Ja nie. Widziałem je już 3 dni temu na Mirko.
#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #mirko
#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #mirko
@Slasiu: Spokojnie, ja zgłaszam jak leci ;)
@anonimowy_kot: To w ramach protestu przeciw cenzurze.
- 3
#mirko @wykop - czy ktoś wpadnie w końcu na to, by na liście http://www.wykop.pl/powiadomienia/tagi/ dodać przycisk "Otwórz wszystkie nieprzeczytane w nowych kartach" ? :)
- 4
@remixs: przydało by się "Otwórz wszystkie nieprzeczytane te które mam właśnie ochotę przejrzeć "
@remixs:
@Linux__Shines: imo powinno po prostu pokazywac taki stream jak normalnie. Bo teraz jest tylko lista "naglowkow"
@Linux__Shines: imo powinno po prostu pokazywac taki stream jak normalnie. Bo teraz jest tylko lista "naglowkow"
konto usunięte via Android
- 592
- 3
Można tagi na mirko przeglądać w tzw. trybie multitag, czyli tak, że obrazki pokazują się na jednej stronie, tak mniej więcej jak w google grafika. Nie trzeba każdego wpisu otwierać. Jaki był link do tego? np. http://www.wykop.pl/tag/nsfw/ wiem, że coś trzebabyło w miejsce tag wstawić, ale nie pamiętam.
#pytanie #mirko #tylkomirko
#pytanie #mirko #tylkomirko
- 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@smok01: wykop się skończył na kill 'em all
- 2
- 3
k--w, miałem coś napisać na mirko, ale nie pamiętam już co (╯°□°)╯︵ ┻━┻
#firstworldproblems #mirko #problemypierwszegoswiata #mozg #biologia
#firstworldproblems #mirko #problemypierwszegoswiata #mozg #biologia
- 4
#mirko #witam Najlepsze sniadania sa w porze #obiad, i z #tylkonocny. Polecam stejki z calego serca. I ostry sos do tego. I cydr.
źródło: comment_YUznBbINokGVu5rGVblWGAHpiNLkxIE9.jpg
Pobierz- 3
@Mark13: za srirache zawsze plus.
- 34
@Niedzwiedz87: W internecie nie ma czasu na rzeczową radę, trzeba zbierać plusy.
@Niedzwiedz87: spoko, pytam bo ostatnio zauważyłem, że czasami nie mam powiadomień z obserwowanych tagów i nie wiem czy to kwestia tylko edycji czy jakieś błędy
@DrLubicz: na kontakt






























Takie info z #wykopoczta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ciekawostki #mirko #wykop #oszukujo