Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte
- 6

Felonious_Gru
via Android- 8
@vitalic_stamina: no to usuń konto.

Felonious_Gru
via Android- 1
@vitalic_stamina: to ty masz problem, nie my.
konto usunięte via Android
- 1
#czarnolisto puchnie powoli. Samo #mirko nie jest złe, tylko muszę się oduczyć zwiedzania głównej....
- 0
@MaciejPsuje: mirko jest ok po wyeliminowaniu rakotwórczych użytkowników
Mirki jak skisłam XD myślałam, ze to jakis dobry zart jak to zobaczyłam xD
Siedzę sobie w mojej superkorpo i klient przynosi mi dokumenty. Już je sobie zabieram do kadr, w miedzyczasie je przeglądając, a tam patrzcie co XD
#heheszki #mirko #humorobrazkowy #truestory
Siedzę sobie w mojej superkorpo i klient przynosi mi dokumenty. Już je sobie zabieram do kadr, w miedzyczasie je przeglądając, a tam patrzcie co XD
#heheszki #mirko #humorobrazkowy #truestory
źródło: comment_PSZXgwzCPXRLySVrEO9FlDKquQpb4P3S.jpg
Pobierz@angela09: nie dość że prawilny Mirek, to jeszcze śmieszek z niego ( ͡° ͜ʖ ͡°) może to nowy pseudonim Leszke
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
- 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@killerpizza: Nigdy nie były, tylko pierogów nie można.
konto usunięte via Android
- 1
@vyshomir: nie myślałem ze ktoś się na to nabierze ;-)
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@ludzik: kiedy ja rzadko się udzielam
- 1
Ktoś z #mirko zamawiał może na miarę płaszcz w #lodz? A jeśli tak, to gdzie?
#pytanie #kiciochpyta #modameska
#pytanie #kiciochpyta #modameska
- 0
@Jofridd: wyglądają na takich, co to realizują cudze projekty, mają jakieś własne?
konto usunięte via Android
- 0
@Majaque: Raczej tak.
Ja im zaniosłam własny już z wykrojem bo uszylabym sama tylko maszynę mam za cienką. Ale zazwyczaj deklarujący szycie płaszczy mają wzory na miejscu albo rysują Ci przy konsultacji a Ty poprawiasz co chcesz.
Ja im zaniosłam własny już z wykrojem bo uszylabym sama tylko maszynę mam za cienką. Ale zazwyczaj deklarujący szycie płaszczy mają wzory na miejscu albo rysują Ci przy konsultacji a Ty poprawiasz co chcesz.
#touczucie gdy siadasz sobie wieczorem do mirko i znowu wszystko jest s---------e przez jakieś zegary - co nowy Maciej zegarmistrzem był przedtem?
#wykop #mirko #gorzkiezale
#wykop #mirko #gorzkiezale
@MiernaBabcia: a może to alegoria że czas upływa i trzeba coś zrobić ze swoim życiem?
Średnia wieku na #mirko to........ ?
@Spartacus999: 11lat
@Spartacus999: Z ankiety przeprowadzonej przeze mnie na jednym użytkowniku, wynika że średnia wieku to około 47 lat.
- 1
@thomasho: uzależnia kogo? Chyba Ciebie.
- 1
Ciekawi mnie jaki jest ranking najbardziej zablokowanych tagow. Czego najwieksza liczba osob nie moze scierpiec na #mirko (oczywiscie defaultowo zablokowanego polityka i zboze:P).
Znajde gdzies taka liste?:)
Znajde gdzies taka liste?:)
@elmyn: stawiam na (hash)randomanimeshit
- 1
Umyłem jedną rękę bo w drugiej mam telefon z #mirko
Na #mirko przydałaby się opcja podglądu ile osób blokuje dany tag, tak jak teraz widać ile osób obserwuje.
#oswiadczenie #mirko #wmoimsercutylkomirko #przeprowadzka #mialamdacjeszczejedentagalezapomnialam
Ogłaszam wszem i wobec, że od soboty mieszkam na Mirkowie :D
Dwie pierwsze noce masakryczne, same koszmary i duszno w pokoju...
Blok
Ogłaszam wszem i wobec, że od soboty mieszkam na Mirkowie :D
Dwie pierwsze noce masakryczne, same koszmary i duszno w pokoju...
Blok
- 4
- 1
- 0
- 0
@angelo_sodano: stary, takie rzeczy tylko w filmach
konto usunięte via Android
- 3
Też Wam mimo wyciszonego profilu w telefonie dzwoni dźwięk powiadonienia z wypoku? Siedzę na zajęciach i co chwile mi pyka... trochę #pszypal
#wykop #android #mirko #wykopmobilny #maciejpsuje
#wykop #android #mirko #wykopmobilny #maciejpsuje
@Kressska: pyk
- 2
@pietrek16:
@Jormungand:
@Pacjent: pyka :D ale właśnie mi się zajęcia skończyły, więc na następny tydzień dopiero wyłączę powiadomienia :-)
@Jormungand:
@Pacjent: pyka :D ale właśnie mi się zajęcia skończyły, więc na następny tydzień dopiero wyłączę powiadomienia :-)






















