Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
@Tywin_Lannister: Wpis domagający się podania sensownych kontrargumentów przeciw absurdalnemu komentarzowi. Jednoczesne upomnienie o tym by nie udzielać się w dyskusji nie mając nic ciekawego do powiedzenia.
konto usunięte via Android
- 1
@superpartiakuhwo: Polecenie usunięcia konta od administratora t__d
@przebiegly_szpjeg_przemyslowy:
@
@przebiegly_szpjeg_przemyslowy:
@
- 8
Czo tam notzne mirki, bo u mnie #cebulamotzno xD
Pamietacie promo ze #steam, ze na weekend mozna sobie za free pykac w #dontstarve? Jak sie nie wylaczy gry, to moze i dluzej! xD Zatem, jak przystalo na cebulaka, nie wylaczam gierki i napieram za darmo do kiedy mi sie windows nie wywali. Juz mialem dwa zawaly. Raz sie pojawilo, ze "program nie odpowiada", ale
Pamietacie promo ze #steam, ze na weekend mozna sobie za free pykac w #dontstarve? Jak sie nie wylaczy gry, to moze i dluzej! xD Zatem, jak przystalo na cebulaka, nie wylaczam gierki i napieram za darmo do kiedy mi sie windows nie wywali. Juz mialem dwa zawaly. Raz sie pojawilo, ze "program nie odpowiada", ale
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 9
- 4
http://dupencje.pl co to za strona? Biorą fotki wprost z #mirko i nawet z tymi samymi tagami. :D
#pytanie
#pytanie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@GreenSlappy: wróci. Zawsze wracają.
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Kto nigdy nie zazdrościł atencji na mirko, niech pierwszy rzuci cebulą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#przemyslenia #atencja #mirko
#przemyslenia #atencja #mirko
[ #mirko #dodatki #programujzwykopem #ciekawostkiwykopowe ]
Zaspamuje Wam linkiem do dodatku bo niewiele osób o nim wie a jak już ktoś go znajdzie to ma zaciesz, że taki fajny i przydatny ;)
http://www.wykop.pl/dodatki/pokaz/570/
W skrócie dodatek pokazuje treść naszej notki o danym Mirku obok jego nicku. Dzięki temu szybko wiemy kim on jest i czy warto z nim dyskutować ;)
Zaspamuje Wam linkiem do dodatku bo niewiele osób o nim wie a jak już ktoś go znajdzie to ma zaciesz, że taki fajny i przydatny ;)
http://www.wykop.pl/dodatki/pokaz/570/
W skrócie dodatek pokazuje treść naszej notki o danym Mirku obok jego nicku. Dzięki temu szybko wiemy kim on jest i czy warto z nim dyskutować ;)
@piokom123: bo obserwuję dużo osób, ale nie korzystam z "Mój Wykop"
no i jakbyś coś dodał to by to przepadło i bym tego nie zauważyła
no i jakbyś coś dodał to by to przepadło i bym tego nie zauważyła
Co to za limit plusów? Na jakim ja mirko mirkuje, nie o takie mirko nie walczyłem.
#mirko #firstworldproblem
#mirko #firstworldproblem
@Bartezzz92: Ale z przegrywu mógł nadal nie wyjść :S
@normanos: Stówka!
konto usunięte via Android
- 2
- 2
@AnnMari: ja myślałem, że to takie miejsce do pogadania o głównej i narzekłem na spadający poziom głównej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Więc super oryginalny start, a potem już poszło:P
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 13
W zeszłym roku w okolicach sesji poszedłem na #pg do laboratorium poprogramować, mając oczywiście w osobnej karcie otwarte mirko, w tym samym czasie laborkę miała jakaś inna, bodajże młodsza grupa. Siedziałem, kodziłem i mirkowałem, gdy w pewnym momencie noga od krzesła się złamała i sromotnie w-------m się jak długi wzbudzając oczywiste zainteresowanie zebranych, co jeden z ziomeczków skwitował :
Byłem po wielu nieprzespanych
Jak już się wywróciłeś to usuń konto xD
Byłem po wielu nieprzespanych
- 57
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@Ziner: e raczej nie :)
- 1
Domowa hawajska wylądowała właśnie w pierkaniku, za kilkanaście minut będę ją jadł popijając promocyjnego Kasztelana 0,66 z #lidl za 2,22 i przeglądając #mirko. Czego więcej można chcieć od popołudniowej soboty( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gotujzwykopem
#gotujzwykopem
źródło: comment_EquRcdDxkrAYpBD16FPPOq7goYimk7Km.jpg
Pobierz- 4
- 3
@polik95: Wenge africa
Szalom mireczkowi bracia i siostry, to ja Adar Szechter Ha-Rabonim.
Mam dla Was koszerny kawałek, ze stajni naszych Izraelickich przyjaciół.
Ostrzegam wpada w ucho. Ja od kilku godzin nic nie robię, tylko słucham pięknego śpiewu w języku jidysz. Utwór ten jest niczym miód wlany do naszych serc, który powoli sieje w naszym organizmie miłość, pokój, braterstwo, zamiłowanie do handlu oraz odpowiedzialność za WSZYSTKO, co złe.
Czyli,
Mam dla Was koszerny kawałek, ze stajni naszych Izraelickich przyjaciół.
Ostrzegam wpada w ucho. Ja od kilku godzin nic nie robię, tylko słucham pięknego śpiewu w języku jidysz. Utwór ten jest niczym miód wlany do naszych serc, który powoli sieje w naszym organizmie miłość, pokój, braterstwo, zamiłowanie do handlu oraz odpowiedzialność za WSZYSTKO, co złe.
Czyli,
@PrzemytnikCzosnku: Grubo.























Obrażajo #mirko ;(
#obrazajo #mikroblog #gorzkiezale #tylkomirko #glownacwel
źródło: comment_6Q4MNTuXfT3bGBfYb8zP6SrtFeS7NFP3.jpg
Pobierz