Czo tam notzne mirki, bo u mnie #cebulamotzno xD

Pamietacie promo ze #steam, ze na weekend mozna sobie za free pykac w #dontstarve? Jak sie nie wylaczy gry, to moze i dluzej! xD Zatem, jak przystalo na cebulaka, nie wylaczam gierki i napieram za darmo do kiedy mi sie windows nie wywali. Juz mialem dwa zawaly. Raz sie pojawilo, ze "program nie odpowiada", ale
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

[ #mirko #dodatki #programujzwykopem #ciekawostkiwykopowe ]

Zaspamuje Wam linkiem do dodatku bo niewiele osób o nim wie a jak już ktoś go znajdzie to ma zaciesz, że taki fajny i przydatny ;)

http://www.wykop.pl/dodatki/pokaz/570/

W skrócie dodatek pokazuje treść naszej notki o danym Mirku obok jego nicku. Dzięki temu szybko wiemy kim on jest i czy warto z nim dyskutować ;)
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ejjj, pamiętacie Mirki jak odkryliście Mirko?

Bo ja weszłam w zakładkę Mikroblog i coś napisałam. Nie wiedziałam, że to się opublikowało i ktoś mi odpisał w stylu mirków(͡° ͜ʖ ͡°), a później już chcieli, żebym usunęła konto

#poczatki #mirko
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnnMari: ja myślałem, że to takie miejsce do pogadania o głównej i narzekłem na spadający poziom głównej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Więc super oryginalny start, a potem już poszło:P
  • Odpowiedz
W zeszłym roku w okolicach sesji poszedłem na #pg do laboratorium poprogramować, mając oczywiście w osobnej karcie otwarte mirko, w tym samym czasie laborkę miała jakaś inna, bodajże młodsza grupa. Siedziałem, kodziłem i mirkowałem, gdy w pewnym momencie noga od krzesła się złamała i sromotnie w-------m się jak długi wzbudzając oczywiste zainteresowanie zebranych, co jeden z ziomeczków skwitował :

Jak już się wywróciłeś to usuń konto xD


Byłem po wielu nieprzespanych
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szalom mireczkowi bracia i siostry, to ja Adar Szechter Ha-Rabonim.

Mam dla Was koszerny kawałek, ze stajni naszych Izraelickich przyjaciół.

Ostrzegam wpada w ucho. Ja od kilku godzin nic nie robię, tylko słucham pięknego śpiewu w języku jidysz. Utwór ten jest niczym miód wlany do naszych serc, który powoli sieje w naszym organizmie miłość, pokój, braterstwo, zamiłowanie do handlu oraz odpowiedzialność za WSZYSTKO, co złe.

Czyli,
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach