#mirko Cześć, to mój pierwszy post na mirko. Z końcem tego roku, państwo polskie zamierza zlikwidować, poprzez głupią ustawę, kilkadziesiąt firm polskich firm, w tym moją. Wkurza mnie to tym bardziej, że na zmianie zyskuje tylko kilka zagranicznych firm, które robią epicki hajs w Polsce. Poniżej moje pierwsze wykopalisko na ten temat (film samodzielnie nakręcony). Więcej szczegółów wkrótce. Proszę o wykopywanie, aby znalazło się to na głównej :-)

http://www.wykop.pl/link/2668247/biznes-w-polsce-czyli-zakaz-handlu-e-papierosami-i-cygarami-w-internecie/
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nic nie wygrałem, to ja zrobię #rozdajo
Do wygraniaPrime World: Defenders #steam Key.
Kupiłem koledze, ale się rozmyślił... cóż... klucz nie został użyty (nawet go nie wysłałem).
Ja nie chcę, bo niema na lInux =C
Więc wyślę jakiemuś #mirko
Wylosuje jutro do 12:00 :).
Trzeba dać łapkę w górę i napisać komentarz dlaczego akurat ty!
suore - Nic nie wygrałem, to ja zrobię #rozdajo
Do wygraniaPrime World: Defenders #s...

źródło: comment_ibfqd4xyNX4wZRXaeXDSqpF8YDPvZYJw.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WITAM, LOSOWANIE MIAŁO BYĆ DO 12:00, WIĘC LOSUJE TERAZ (potem czasu mieć nie będę).
Losowanie za pomocą maszyny losującej mirkorandom
Wygrał Andrzejuu - nie napisał komentarza, więc nie dostanie.
A sam wylosowałem "Predi".
Przekonałeś mnie, klucz wędruje do Ciebie.
  • Odpowiedz
Wiecie co jest śmieszniejsze od niepełnosprawnych dzieci goniących za swoimi marzeniami?
Zielonki piszace "usuń konto".
#mirko
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Quattroporte93: Bo kolor jest bez znaczenia, poza zielonym. Bordo i pomarańczki to jedna rodzina, a zielonki to najczęsciej podludzie - albo hehe cool ziomale, albo debile po entym banie, a rzadko normalni, nowi użytkownicy, bo ci zazwyczaj na początku więcej piszą, mniej czytają. Albo mają rozum i godność człowieka i czekają aż spomarańczowieją zanim się odezwą.
  • Odpowiedz
#mirko i #wykop mają sporo wspólnego z Wrocławiem


@ymarq: w jakim sensie? Kilka nieudanych wykopparty (w tym ostatnie na którym szydzono z Jana Pawła II) odbytych we Wrocławiu czy liczba osób obserwujących tag #wroclaw to chyba za wiele żeby napisać, że wykop i mirko mają sporo wspólnego z Wrocławiem.
  • Odpowiedz