Wpis z mikrobloga

Poczytałem sobie prywatne rozmowy żebrzące o kasę i wymówki czemu nie oddaje, tej #!$%@? @Supercoolljuk2 i powiem Wam, że jest to typ człowieka, który mnie najbardziej #!$%@?. Jest na równi z cyganami (zresztą wcale bym się nie zdziwił gdybyś był jednym z nich, choć te kanalie nie potrafią czytać, więc mirko jest dla nich niedostępne). #!$%@?, że odda jutro, bo przelew po 14, że w poniedziałek, bo opóźnienie z wypłatą, że za 9 dni, bo na operacje stulei potrzebował itp. a jak się sam odezwiesz po 3 miesiącach, że już 9 dni minęło to znów #!$%@? gada, że miał jakiś problem. Normalnie świetny człowiek, ale problemów to ma jak Żydzi w '39. Życzę ci #!$%@? jak najgorzej, bo wiem, że nigdy się i tak niczego nie nauczysz, takie szuje jak Ty powinny być utylizowane żywcem.

PS. W rozmowach z takimi nie używajcie znaków takich jak: ;) :) ;P itp. to tylko niepotrzebnie łagodzi atmosferę i menda wie, że łykniecie kolejny bajer.

##!$%@? #afera #supercoolljuk2content #mirko
  • 1
Jest na równi z cyganami (zresztą wcale bym się nie zdziwił gdybyś był jednym z nich, choć te kanalie nie potrafią czytać, więc mirko jest dla nich niedostępne)

ale problemów to ma jak Żydzi w '39


@pwone: :D