Ogromna prośba o #pomoc ! #mirki #mirabelki #dawcykrwi
Wczoraj przyjaciółka mojej siostry doznała bardzo poważnych obrażeń po wypadku samochodowym w okolicach #opoczno. W cieżkim stanie została przetransportowana śmigłowcem do łodzkiego szpitala. Jest w śpiączce i potrzebuje krwi (jakiejkolwiek grupy). Bardzo proszę wszystkich honorowych dawców aby przy oddawaniu wypełnili zaświadczenie potwierdzające oddanie krwi na konkretną osobę. Wystarczy wpisać imię i nazwisko potrzebującej
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ludu Miruna!
#mirki i #mirabelki zwracam się do was z zapytaniem które mnie spać nie daje.
Pytam zacnych ustatkowanych mirków.
Mieszkam sobie we #wroclaw, tutaj też #pracabaza.
Zamierzam kupić dom i pojawiają się wątpliwości
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@herejon: napisalem dzisiaj odwolanie od poprzedniego kosztorysu (na poprzednie przez 2 tygodnie nie otrzymalem odpowiedzi a wyslalem je mailem). Jutro ide je przekazac osobiscie do PZU. Pozostało mi tylko czekać bo nie mam pojecia co robic
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mirki i #mirabelki potrzebuje pomocy, muszę na szybko zrobić małą #ankieta.

Jakiej wtyczki do przeglądarki blokującej reklamy używacie, jak waszej nie ma w ankiecie to dodajcie, proszę jeszcze o plusowanie postu gorące by się przydały ( ͡° ʖ̯ ͡°), większą bazę danych będę miał.

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć #mirki i #mirabelki mam taką małą #prosba.
Otóż mój #rozowypasek założył całkiem niedawno specjalistycznego bloga o zdrowym trybie życia, w którego wkłada mnóstwo pracy i z którym wiąże wielkie nadzieje i który ma docelowo zastąpić #pracbaza. Na razie jakoś to idzie i powoli się rozkręca, ale... korzystając z okazji że ma dzisiaj #urodziny chciałem lekko przyżebrać na
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach