Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wykopek_Jeden: Gdybyśmy zaczęli od kilku/kilkunastu trupów po stronie białoruskiej to byłby krzyk, groźby, skargi (i żadnych konsekwencji, bo jakie? Atomówkę by na nas zrzucili?), ale też byłaby wytyczona jakaś granica. A już po ataku Rosji na Ukrainę zwłaszcza. A teraz sytuacja wygląda tak, że z naszej strony zginął żołnierz i nie jest to żadna czerwona linia. Tylko głupiec nie skorzystałby z takiej słabości. I Białoruś korzysta.
  • Odpowiedz
@polak-p: Skrzyczak był akurat dyżurnym ekspertem od wszystkiego, który nie brał żadnej odpowiedzialności za swoje słowa. Raczej seryjnego mordercę w tym wypadku był wykluczył.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach