Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
To co, jestem pierwszy tutaj?

Muszę powiedzieć, że jestem pozytywnie zaskoczony, po pierwszym przesłuchaniu uważam że jest dużo lepszy od Randki W Ciemność.
Muzycznie się rozwinęli, teksty typowo kochankowe, lepsze niż poprzednio, generalnie bardzo spoko. ale chyba nie są aż tak chwytliwe jak w Poniedziałku, Pierwszego Nie Przepijam, czy Zdrajcy Metalu (a te uważam za top).

Generalnie zadowolony :)

#nocnykochanek #metal #muzyka
Pobierz ZohanTSW - To co, jestem pierwszy tutaj?

Muszę powiedzieć, że jestem pozytywnie zask...
źródło: comment_1663691516ik8x02eWHSxqEYWhtm6xSC.jpg
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
A, no i cieszę się że jednak nie ma w playliście Krótkiego Lontu, z jakiegoś powodu obawiałem się, że się pojawi. Coś mi się ubzdurało w głowie, mimo że lista utworów jest znana od dawna. Ta piosenka mocno by zaniżyła poziom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ZohanTSW: po pierwszym przesłuchaniu jest dobrze. Fajna ballada, muzycznie przyjemnie, choć nie czuję żadnego wielkiego hitu, ale to może wyjdzie z czasem. O dziwo tytułowy singiel jest jednym ze słabszych. Jest parę smaczków w tekstach, tylko że właśnie, te teksty. Nie przeszkadza mi śpiewanie i chlaniu i ruchaniu, ale niektóre fragmenty są jakby pisane na kolanie, tak żeby było, tylko potem ktoś zapomniał wrócić i poprawić. Choćby refren w numerze z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@josedra52: nie ma na spotifaju bo premiera jest w przyszły piątek. Wczoraj wysyłali preordery, niektórzy już dostali. Na serwisach streamingowych pewnie będzie w piątek od północy.

Co do setlisty to wrzucę ostatnią jaką wyrwałem, ale to była trasa Stosunków Międzynarodowych, obecnie już nie grają coverów, mimo to dobrze pokazuje co grają, czyli wszystkiego po trochu i na koniec Minerał

10.10.2021
Pobierz ZohanTSW - @josedra52: nie ma na spotifaju bo premiera jest w przyszły piątek. Wczora...
źródło: comment_1663697168dmhMAaBfJ6riMx57TIYacl.jpg