Witam mam problem z aplikacją. Posiadam konto na messengerze ale bez konta na FB , dnia wczorajszego wywaliło mi konto i nie można się zalogować. Wcześniej pojawiał się problem że nie mogłem wysyłać wiadomości ale wiadomości które inni pisali do mnie docierały. Ma może ktoś taki problem albo zna rozwiązanie tego problemu ?

#messenger #facebook
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Macie może problemy z #messenger w postaci takiej, że po kliknięciu w chmurkę z osobą z którą piszę nie wyświetla się rozmowa? Tylko trzeba wejść bezpośrednio w aplikacje i kliknąć w konwersację?
Jak to rozwiązać?
#facebook
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Drugi raz mi się zdarza że po tym jak kliknę by wysłać wiadomość na #messenger ona znika ale się nie wysyła druga osoba też jej nie dostaje. WTF #facebook a downdetector nie pokazuje nagłej awarii
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach