Hej, na co dzień dużo korzystam z messengera (mówimy o windowsie, nie apce) jednak od dłuższego czasu mam z nim problem.
czasami lista kontaktów jakby nie chcę się załadować i "mieli" po którymś odświeżeniu, zamknięciu karty dopiero odpala.
W związku z tym szukam jakiejś alternatywy a dokładniej jakiegoś sprawdzonego klienta messengera na windows, ktoś cos?

#facebook #messenger #internet #socialmedia
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wojtas87: Raczej bez szans. W dawnych czasach jak fb używał jabbera i jego zmodyfikowanych wersji można było użyć choćby WTW. Dopóki nie było szyfrowania to jeszcze pojawiały się jakieś mizerne alternatywy. Teraz po wprowadzeniu szyfrowania raczej bez szans na stosowanie czegoś co nie pochodzi od FB.
  • Odpowiedz
#facebook #messenger
Ktoś spotkał się z czymś takim na messenger jak "wiadomość ukryta"? Kumpel pisał z kimś i odpowiadając na wiadomości cytował wpis tamtej osoby, gdzie po czasie zauważył przewijając rozmowę, że w niektórych wpisach zamiast treści cytowanej wiadomości widnieje "wiadomość ukryta". W ten sposób kontekst rozmowy został przez to diametralnie zmieniony. O co tu chodzi?
ManieCKi - #facebook #messenger
Ktoś spotkał się z czymś takim na messenger jak "wiad...

źródło: Bez nazwy-1

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak się najlepiej odezwać do laski po 10 latach, żeby nie wyszło cringowo? XD Za czasów liceum była spora chemia między nami.

1. Spróbować przez messengera? Bardziej formalnie, ale chyba z kilometra będzie czuć, że wiadomo po co piszę…
2. Snapchat? Niby bardziej luźno, ale chooy wie czy nadal ma i korzysta. Da się to jakoś sprawdzić? Z drugiej strony większa szansa, że snapa otworzy i nie odpowie… Mam jeszcze ją na liście
  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy zauważyliście, że czasem na messengerze / fb nie pokazuje wam kiedy dana osoba była online? Mowa tu oczywiście o znajomych. Normalnie albo się zapala zielona kropka (ktoś jest online), albo jest napisane ile minut temu był. Obserwuję to od tygodnia i namierzyłem kilka takich osób, że nie pokazuje ich statusu aktywności. Znając ich to bardzo mało prawdopodobne, żeby się nie logowali przez kilka dni. To bug jest?

#facebook #
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#facebook #messenger jest jakiś sposób żeby wysyłając wiadomość do nieznajomego przez messengera ona nie trafiła do folderu inne? W którym i tak może nigdy nie odczytać? Wystarczy wysłać zaproszenie do znajomych i potem wiadomość wtedy będzie w głównym czy to też nic nie da i ona najpierw musiała by zaakceptować zaproszenie?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy działają Wam powiadomienia nowych wiadomości messengera w Android Auto? Telefon to Pixel 8, android auto w najnowszej wersji. W sumie to od początku nie widziałem, podobnie było na Galaxy A52. Wydaje mi się, że wszystkie powiadomienia w messenger mam włączone. Jak wchodzę w aplikację na AA to widzę tylko komunikat o braku nowych powiadomień.
#messenger #fb #androidauto #android #pixel #google
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam problem z Whatsapp i Meesenger. Od jakiegoś czasu nie przychodzą mi powiadomienia z tych aplikacji. Inne działają bez zarzutu. Wszystkie ustawienia sprawdziłem. Powiadomienia są włączone dla tych aplikacji od strony iOS i od strony aplikacji. Aktualizacja jest najnowsza. Nie działałam na żadnym trybie skupienia itd. Czy ktoś miał podobnie i znalazł na to rozwiązanie?

Szukając rozwiązania oczywiście natknąłem się na złote rady o wyłączeniu i włączeniu powiadomień ale oczywiście to nie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, proszę o pomoc.

Używam Messengera w wersji webowej na laptopie. Od jakiegoś czasu w kolejnych rozmowach ze znajomymi pojawia mi się komunikat:

"Messenger zwiększył bezpieczeństwo tego czatu. Nowe wiadomości i połączenia są zabezpieczone pełnym szyfrowaniem."

Od
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@coiber: Tak, w moim przypadku problem był w tym, że wszystkie przeglądarki mam ustawione na tryb Incognito. Kasowanie danych po logowaniu było dla facebook'owego szyfrowania end-end niedopuszczalne i prawdopodobnie dlatego nie dochodziły mi wiadomości.
  • Odpowiedz
#messenger #facebook

Nie dziala mi messe teraz cos na telefonie. Ktos ma podobnie? Nie wysylaja mi sie wiadomosci, tnie mi, nie dochodza wiadomosci, o co cho, na pc jest normalnie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#facebook #messenger
Zalogowałem się na komputerze i mi pokazuje jakieś wiadomości z marca a na telefonie mam normalnie wszystko aktualnie da się jakoś to zeschronizowac te wiadomości z telefonu na komputer
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdy rozmawiam z kimś przez telefon i ktoś inny próbuje się dodzwonić do mnie przez messenger to mam irytujący dzwonek normalnie podczas rozmowy i muszę go odrzucać, czy da się to wyłączyć aby podczas rozmowy, nie przychodziły powiadomienia z messenger? (mam ios)
#pytanie #iphone #messenger #informatyka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, na pc na Facebooku po prawej stronie zniknęła mi lista "kontakty". Przeglądarka nie ma znaczenia, jest tak tylko na moim koncie, ktoś wie gdzie w ustawieniach to przywrócić? #facebook #messenger #komputery
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach