Dzień dobry wszystkim. W nawiązaniu do ankiety dotyczącej opieki medycznej @Marcepanowy_Detektyw chciałbym zapytać osób, które zagłosowały (i nie tylko w sumie ich), że opłacają prywatnie abonament / pakiet medyczny: z jakiej firmy korzystacie? Jak to wygląda finansowo? Jak oceniacie ten sposób "zabezpieczenia" medycznego?
Wołam też @Smartek bo o to pytał, ale chyba nie doczekał się żadnej odpowiedzi...
#zdrowie #medycyna #polska #nfz #
Wołam też @Smartek bo o to pytał, ale chyba nie doczekał się żadnej odpowiedzi...
#zdrowie #medycyna #polska #nfz #























nimi problemy ?