Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@moemgo: A czasem nie z powodu, że ceny przy kasie mają inne lub jeśli kupujesz na firmę to losują cenę przy kasie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Słuchajcie miruny,

szukam mikrofonu, który będę mógł podłączyć do laptopa/soundbara w ten sposób, że będę mógł jednocześnie puszczać prezentację PowerPoint/Impress z dźwiękami (np. fragmentem filmu) na lapropie, a jednocześnie komentować przez mikrofon - chodzi mi o to, że dźwięk w soundbarze będzie szedł równolegle z telewizora gdzie będzie wyświetlana prezentacja (laptop na łączu HDMI) i z mikrofonu, przez który ktoś będzie mówić.

Nie będzie oddzielnego sprzętu audio do podłączenia mikrofonu. Chodzi o wykorzystanie soundbara
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Merytoryk: kup sobie jakiś mikro mixer i wtedy będziesz mógł regulować też głośność na bieżąco. Np tv leci za głośno to regulujesz głośność tv przy sobie na mikserze, a nie pilotem. Jeśli ktoś powie, że ciebie nie słuchać to zwiekszasz głośność mikrofonu.

Inaczej będziesz miał problemy co i gdzie regulować.
Szukaj mikser z ilością kanałów ile masz urządzeń do podłączenia.
  • Odpowiedz
#apple #ios #iphone #mediamarkt #polska #niemcy
Iphone z niemieckiej dystrybucji jest taki sam jak z polskiej dystrybucji? Niczym się nie różni? Tak pytam, bo w Niemczech ten sam model jest wg oficjalnych cen tańszy o prawie 1000 zł. Wersja 512 GB jest w Niemczech droższa o około 250 zł od wersji 256 GB w Polsce.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Adrian77: Raz widziałem wyliczenia (niestety nie pamiętam kogo), ale wyszło na to, że jak się trafi dobre, tanie bilety, to taniej polecieć do USA, kupić iPhone i wrócić do PL...
  • Odpowiedz
  • 1
@ziuaxa Nocą - czyli w czasie, gdy liczba odwiedzających stronę klientów jest najmniejsza - często są wykonywane rozmaite prace serwisowe, w trakcie których serwis może czasowo nie działać poprawnie. To się może zdarzyć na każdej stronie internetowej. Polityki bym w to nie mieszał.
  • Odpowiedz
  • 0
@ziuaxa Fakt, powinna. Czyli najwyraźniej coś poszło mocno nie po myśli w trakcie prac. Pozostaje czekać aż to naprawią, ewentualnie złożyć zamówienie telefonicznie, jeśli się da.
  • Odpowiedz
Czy ktoś z Was tutaj zebranych brał sprzęt w Media Markt na raty i przy okazji brał fakturę na firmę? Nie było żadnych problemów ze strony sklepu? #mediamarkt #firma
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@zuch_chlopak: Nadal nie. Według mnie jest za mało informacji w internetach na temat suszarki. A jak się przejdziesz po sklepach typu mediamarkt mediaexpert neonet to w każdej placówce gadają co innego bo chcą wcisnąć po prostu to na czym mają większą prowizję.

Najpierw myślałem że poczekam na black friday (już niebawem) ale nadal nie wiem co chcę kupić, poza tym ceny są droższe niż ponad miesiąc temu XD

myślę że
  • Odpowiedz
@vikop-ru ja w sumie problemów żadnych nie miałem, oprócz s---------h aktualizacji, przez które ze 2x musiałem przywracać fabryczne ustawienia.
Ale to raczej w każdym lapku by się stało.

@Tytanowy_Lucjan na pewno będę walczył jak oddadzą z jakimś p----------m, że nie da rady naprawić itp.
  • Odpowiedz
#iphone przymierzam sie do zakupu nowego ip. Mysle nad 13 albo 14. Zalezy mi na tym zeby byl dual sim na dwie fizyczne karty. Ktorego bardziej sie oplaca kupic? I czy poczekac jeszcze i w drugiej polowie listopada beda jakies promocje na blackweek czy to bujda? #apple #mediaexpert #mediamarkt
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miraski z #niemcy dlaczego Wasz oddział #mediamarkt to taka patologia?

Jednej z paczki nie dostarczono mi do Packstation z powodu złego opakowania (tak mi DHL powiedziało).
Druga paczka opóźniona o tydzień.

Ale to nie jest nawet najgorsze: przy kontakcie przez czat z wsparciem klienta zawsze odpowiedź była "nie wiemy kiedy będzie paczka" i cyk: rozłączenie. Żadnego "czy mogę jeszcze w czymś pomóc?". Raz mi nawet odpisała kobieta: "przecież za pierwszą paczkę
m.....a - Miraski z #niemcy dlaczego Wasz oddział #mediamarkt to taka patologia?

Jed...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kurczakos1: korzystałem z TicWatch Pro 5, który chyba był najlepszym WearOS jeśli pominie się Samsunga, a problem z zegarkami od Samsunga jest taki, że one są dedykowane do pracy z telefonami Samsunga. Niestety TicWatch nie wspiera asystenta google i nie wiadomo kiedy będzie wspierać a dodatkowo ich aplikacja jest mocno niedopracowana, nawet w zestawieniu z Mi Fitness. Jego funkcja dwóch ekranów jest też mocno przereklamowana, bo w trybie "hybrydowym" de
  • Odpowiedz
@skarpetyodyna: Budżet do 500pln, więc jednak ender. :)

@Kellysoff: Na #drukarki3d plujemy plastikiem, nie atramentem. A co do pytania, jeśli to regularne 30 stron w tygodniu (tj. drukujesz coś, nawet małego, nie rzadziej niż raz w miesiącu), to weź sobie znajdź coś nie na cartridge, a takie, gdzie po prostu lejesz atrament. Ja tu awantury wywoływać nie chcę, sam mam ładnych wiele lat Epsona (one się
  • Odpowiedz
Jeżeli chcę położyć suszarkę na pralce (w słupku, na łączniku), to jeżeli pralka jest 2 mm mniej głęboka, niż suszarka, a obydwie są z tej samej firmy - Beko, to czy jest to jakiś problem? I czy suszarka wymaga jakiegoś dodatkowego podłączenia (oprócz do prądu)? #pytanie #dom #agd #rtv #rtveuroagd #mediaexpert #mediamarkt
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach