Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

moemgo
- 0

nophp
via Wykop- 0
@moemgo: A czasem nie z powodu, że ceny przy kasie mają inne lub jeśli kupujesz na firmę to losują cenę przy kasie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

moemgo
- 0
@robertx: dosyć drogie słuchawki
Słuchajcie miruny,
szukam mikrofonu, który będę mógł podłączyć do laptopa/soundbara w ten sposób, że będę mógł jednocześnie puszczać prezentację PowerPoint/Impress z dźwiękami (np. fragmentem filmu) na lapropie, a jednocześnie komentować przez mikrofon - chodzi mi o to, że dźwięk w soundbarze będzie szedł równolegle z telewizora gdzie będzie wyświetlana prezentacja (laptop na łączu HDMI) i z mikrofonu, przez który ktoś będzie mówić.
Nie będzie oddzielnego sprzętu audio do podłączenia mikrofonu. Chodzi o wykorzystanie soundbara
szukam mikrofonu, który będę mógł podłączyć do laptopa/soundbara w ten sposób, że będę mógł jednocześnie puszczać prezentację PowerPoint/Impress z dźwiękami (np. fragmentem filmu) na lapropie, a jednocześnie komentować przez mikrofon - chodzi mi o to, że dźwięk w soundbarze będzie szedł równolegle z telewizora gdzie będzie wyświetlana prezentacja (laptop na łączu HDMI) i z mikrofonu, przez który ktoś będzie mówić.
Nie będzie oddzielnego sprzętu audio do podłączenia mikrofonu. Chodzi o wykorzystanie soundbara
@Merytoryk: kup sobie jakiś mikro mixer i wtedy będziesz mógł regulować też głośność na bieżąco. Np tv leci za głośno to regulujesz głośność tv przy sobie na mikserze, a nie pilotem. Jeśli ktoś powie, że ciebie nie słuchać to zwiekszasz głośność mikrofonu.
Inaczej będziesz miał problemy co i gdzie regulować.
Szukaj mikser z ilością kanałów ile masz urządzeń do podłączenia.
Inaczej będziesz miał problemy co i gdzie regulować.
Szukaj mikser z ilością kanałów ile masz urządzeń do podłączenia.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
#apple #ios #iphone #mediamarkt #polska #niemcy
Iphone z niemieckiej dystrybucji jest taki sam jak z polskiej dystrybucji? Niczym się nie różni? Tak pytam, bo w Niemczech ten sam model jest wg oficjalnych cen tańszy o prawie 1000 zł. Wersja 512 GB jest w Niemczech droższa o około 250 zł od wersji 256 GB w Polsce.
Iphone z niemieckiej dystrybucji jest taki sam jak z polskiej dystrybucji? Niczym się nie różni? Tak pytam, bo w Niemczech ten sam model jest wg oficjalnych cen tańszy o prawie 1000 zł. Wersja 512 GB jest w Niemczech droższa o około 250 zł od wersji 256 GB w Polsce.
- 4
@wszystkieInneBylyZajete: Czyli lepiej kupić w Niemczech niż u nas przepłacać.
@Adrian77: Raz widziałem wyliczenia (niestety nie pamiętam kogo), ale wyszło na to, że jak się trafi dobre, tanie bilety, to taniej polecieć do USA, kupić iPhone i wrócić do PL...
- 4
17
Ta transakcja uderzy jak b---a w europejski rynek. Chińczycy nie odpuszczą

Zagraniczne media donoszą, że chiński gigant e-commerce JD.com jest zainteresowany przejęciem firmy Ceconomy (Saturn i Media Markt). Transakcja może wstrząsnąć europejskim rynkiem elektroniki użytkowej.
z- 10
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Szukam golarki do jajek, żeby nie bolało przy dłuższym zaroście xd #golarka #rtveuroagd #agd #mediaexpert #mediamarkt #philips
źródło: pobrane (3)
Pobierz- 0
@RiczardH używasz go do swojego fiutka?
- 0
źródło: temp_file5717194592331176392
Pobierz@ziuaxa Nocą - czyli w czasie, gdy liczba odwiedzających stronę klientów jest najmniejsza - często są wykonywane rozmaite prace serwisowe, w trakcie których serwis może czasowo nie działać poprawnie. To się może zdarzyć na każdej stronie internetowej. Polityki bym w to nie mieszał.
@ziuaxa Fakt, powinna. Czyli najwyraźniej coś poszło mocno nie po myśli w trakcie prac. Pozostaje czekać aż to naprawią, ewentualnie złożyć zamówienie telefonicznie, jeśli się da.
- 0
Czy ktoś z Was tutaj zebranych brał sprzęt w Media Markt na raty i przy okazji brał fakturę na firmę? Nie było żadnych problemów ze strony sklepu? #mediamarkt #firma
@BArtAS94: P.S.
Ale przeczytaj sobie to - jak widać można to ogarnąć (art stary już)
https://subiektywnieofinansach.pl/jestes-przedsiebiorca-i-zrobiles-wieksze-zakupy-korzystajac-z-bankowych-rat-prosisz-o-fakture-a-w-tym-sklepie-mowia-nie-wystawimy/
Ale przeczytaj sobie to - jak widać można to ogarnąć (art stary już)
https://subiektywnieofinansach.pl/jestes-przedsiebiorca-i-zrobiles-wieksze-zakupy-korzystajac-z-bankowych-rat-prosisz-o-fakture-a-w-tym-sklepie-mowia-nie-wystawimy/
@BArtAS94 no właśnie, coś mi światło, że jak to samo w papierach to nie będzie problemu
- 0
widze, ze sklepy juz przygotowuja sie do black friday czy innego promocyjnego gowna 11.11 podnoszac ceny wszystkirgo co popadnie.
#polska #blackfriday #blackfrajer #zakupy #mediamarkt #mediaexpert
#polska #blackfriday #blackfrajer #zakupy #mediamarkt #mediaexpert
#sluchawki #mediamarkt #gwarancja #komputery
Jeśli za parę tygodni kończy mi się gwarancja na słuchawkach sony w media Markt a jedną słuchawka trzyma mi 20min gdzie druga z 2h to mam podstawy by oddać je na gwarancję?
Jeśli za parę tygodni kończy mi się gwarancja na słuchawkach sony w media Markt a jedną słuchawka trzyma mi 20min gdzie druga z 2h to mam podstawy by oddać je na gwarancję?
@powsinogaszszlaja: bordo moment
- 0
@edantes true, zależy też od sklepu, a nic nie szkodzi spróbować, może to produkt jak Apple czyli nie da się naprawić i dają nowe.
- 0
#suszarka #agd #pytanie #mediaexpert #mediamarkt #neonet
Mirasy jak wybrać suszarkę do prania? Mam pralkę Samsung i chbe kupić suszarkę. Jak to wygląda z łącznikami itd?
Mirasy jak wybrać suszarkę do prania? Mam pralkę Samsung i chbe kupić suszarkę. Jak to wygląda z łącznikami itd?
@LZBNZ: udało ci się coś kupić? :)
- 2
@zuch_chlopak: Nadal nie. Według mnie jest za mało informacji w internetach na temat suszarki. A jak się przejdziesz po sklepach typu mediamarkt mediaexpert neonet to w każdej placówce gadają co innego bo chcą wcisnąć po prostu to na czym mają większą prowizję.
Najpierw myślałem że poczekam na black friday (już niebawem) ale nadal nie wiem co chcę kupić, poza tym ceny są droższe niż ponad miesiąc temu XD
myślę że
Najpierw myślałem że poczekam na black friday (już niebawem) ale nadal nie wiem co chcę kupić, poza tym ceny są droższe niż ponad miesiąc temu XD
myślę że
- 0
14
Media Markt sprzedaje towar którego nie posiada

W dn. 20.10.2023 udało mi się w końcu, po 3 tygodniach przeglądania dostępności w różnych miejscach, upolować w Media Markt iPhone 15 Pro w wersji, która mnie najbardziej interesowała. W uczciwej cenie, bez żadnego wypatrywania pomyłek (telefon za 1zł itd.). Wypełniłem wniosek rataln
z- 11
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 2
@FanaticoRosso1910: Na przyszłość: NIGDY nie oddawaj na gwarancję. Tylko rękojmia. Naprawa trwa krócej i szybciej odzyskasz pieniądze.
Jak laptop wróci i nie uznają to możesz oddać jeszcze raz w ramach rękojmi.
Jak laptop wróci i nie uznają to możesz oddać jeszcze raz w ramach rękojmi.
- 1
@vikop-ru ja w sumie problemów żadnych nie miałem, oprócz s---------h aktualizacji, przez które ze 2x musiałem przywracać fabryczne ustawienia.
Ale to raczej w każdym lapku by się stało.
@Tytanowy_Lucjan na pewno będę walczył jak oddadzą z jakimś p----------m, że nie da rady naprawić itp.
Ale to raczej w każdym lapku by się stało.
@Tytanowy_Lucjan na pewno będę walczył jak oddadzą z jakimś p----------m, że nie da rady naprawić itp.
#iphone przymierzam sie do zakupu nowego ip. Mysle nad 13 albo 14. Zalezy mi na tym zeby byl dual sim na dwie fizyczne karty. Ktorego bardziej sie oplaca kupic? I czy poczekac jeszcze i w drugiej polowie listopada beda jakies promocje na blackweek czy to bujda? #apple #mediaexpert #mediamarkt
@hora_guowa: żaden ip nie ma duala na dwie fizyczne karty
@hora_guowa: No to albo dwie fizyczne karty SIM albo iPhone ¯\(ツ)/¯
Miraski z #niemcy dlaczego Wasz oddział #mediamarkt to taka patologia?
Jednej z paczki nie dostarczono mi do Packstation z powodu złego opakowania (tak mi DHL powiedziało).
Druga paczka opóźniona o tydzień.
Ale to nie jest nawet najgorsze: przy kontakcie przez czat z wsparciem klienta zawsze odpowiedź była "nie wiemy kiedy będzie paczka" i cyk: rozłączenie. Żadnego "czy mogę jeszcze w czymś pomóc?". Raz mi nawet odpisała kobieta: "przecież za pierwszą paczkę
Jednej z paczki nie dostarczono mi do Packstation z powodu złego opakowania (tak mi DHL powiedziało).
Druga paczka opóźniona o tydzień.
Ale to nie jest nawet najgorsze: przy kontakcie przez czat z wsparciem klienta zawsze odpowiedź była "nie wiemy kiedy będzie paczka" i cyk: rozłączenie. Żadnego "czy mogę jeszcze w czymś pomóc?". Raz mi nawet odpisała kobieta: "przecież za pierwszą paczkę
źródło: Bez tytułu
PobierzWasz oddzial
To jest oddział dla Polaczków. Dalej na zachód już bez kłopotu. Nigdy, żadne zamówienie, nie spóźniło mi się nawet o dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mewa-szczecinska:
- 1
@kurczakos1: korzystałem z TicWatch Pro 5, który chyba był najlepszym WearOS jeśli pominie się Samsunga, a problem z zegarkami od Samsunga jest taki, że one są dedykowane do pracy z telefonami Samsunga. Niestety TicWatch nie wspiera asystenta google i nie wiadomo kiedy będzie wspierać a dodatkowo ich aplikacja jest mocno niedopracowana, nawet w zestawieniu z Mi Fitness. Jego funkcja dwóch ekranów jest też mocno przereklamowana, bo w trybie "hybrydowym" de
Cześć, szukam drukarki, a raczej urządzenia wielofunkcyjnego, budżet : ~500zł. Najlepiej aby drukarka "pozwalała" na zakup zamienników, kupiłem jakiś czas temu urządzenie od hp to akceptował tylko oryginały
#drukarki3d #drukarki #rtveuroagd #mediaexpert #mediamarkt #agd
#drukarki3d #drukarki #rtveuroagd #mediaexpert #mediamarkt #agd
@skarpetyodyna: Budżet do 500pln, więc jednak ender. :)
@Kellysoff: Na #drukarki3d plujemy plastikiem, nie atramentem. A co do pytania, jeśli to regularne 30 stron w tygodniu (tj. drukujesz coś, nawet małego, nie rzadziej niż raz w miesiącu), to weź sobie znajdź coś nie na cartridge, a takie, gdzie po prostu lejesz atrament. Ja tu awantury wywoływać nie chcę, sam mam ładnych wiele lat Epsona (one się
@Kellysoff: Na #drukarki3d plujemy plastikiem, nie atramentem. A co do pytania, jeśli to regularne 30 stron w tygodniu (tj. drukujesz coś, nawet małego, nie rzadziej niż raz w miesiącu), to weź sobie znajdź coś nie na cartridge, a takie, gdzie po prostu lejesz atrament. Ja tu awantury wywoływać nie chcę, sam mam ładnych wiele lat Epsona (one się
Jeżeli chcę położyć suszarkę na pralce (w słupku, na łączniku), to jeżeli pralka jest 2 mm mniej głęboka, niż suszarka, a obydwie są z tej samej firmy - Beko, to czy jest to jakiś problem? I czy suszarka wymaga jakiegoś dodatkowego podłączenia (oprócz do prądu)? #pytanie #dom #agd #rtv #rtveuroagd #mediaexpert #mediamarkt
- 0
@Dyferentny: możesz podłączyć suszarkę do odpływu wody albo opróżniać zbiornik na wodę, przeczytaj opis modelu
#mediamarkt #rekalamcja #rekojmia
Mirki wszelkiego typu, jest sprawa. Zanabyłem w sprzedaży wysyłkowej słuchawkę BT w Lipcu zeszłego roku. Obecnie słuchawka rozsypała się i zastanawiam się która droga będzie w takim wypadku lepsza - reklamacja czy rękojmia?
Mirki wszelkiego typu, jest sprawa. Zanabyłem w sprzedaży wysyłkowej słuchawkę BT w Lipcu zeszłego roku. Obecnie słuchawka rozsypała się i zastanawiam się która droga będzie w takim wypadku lepsza - reklamacja czy rękojmia?
@Wiskoler_double: zawsze rękojmia
@Wiskoler_double: Nie musi.


















