Przed chwilą w RMFie dziennikarz podekscytowanym głosem poinformował, że czekamy na jutrzejszą konferencję odnośnie "znoszenia obostrzeń". Być może już od jutra pozwolą działać fryzjerom w całym kraju, zwiększą limit osób uprawiających sport na świeżym powietrzu, możliwe też, że już w maju otworzą baseny, ale wyłącznie dla dzieci. Spiker odpowiedział "To fantastycznie!". Obaj brzmieli jakby dostawali spazmów z radości.

To jest obrzydliwe, na prawdę obrzydliwe.

#koronawirus #polska #media
Jegwan - Przed chwilą w RMFie dziennikarz podekscytowanym głosem poinformował, że cze...

źródło: comment_1619526426Fb5WN0UMwwRRJyicRb5yHr.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fadeimageone: skoro taka super szczepionka to czemu osoby które wzięły 2 dawki nie są zwolnione z obostrzeń? Skoro jednak osoba zaszczepiona może dalej się zarazić i zarażać innych a chroni jedynie od ostrych powikłań to po pierwsze powinna być dobrowolna ( a wiemy ze nie długo nie będzie, bo bez tego nie wejdziesz do kina czy urzędu) a po drugie uwzględniane w szczepieniu powinny być osoby z innymi chorobami towarzyszącymi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Właśnie przez takich szurów jak ty którzy nie chcą się szczepić powstają nowe mutacje wirusa

@finchharold:

Jedynymi szurami są obecnie ludzie, którzy podtrzymują narrację strachu.

Chcecie to się szczepcie, nic mi do tego. Ja nie zamierzam. Jestem zdrowy, młody, bez nałogów, bez alergii. Nie boję się wirusa więc i nie widzę sensu w szczepieniu się.
  • Odpowiedz
Radio 357 "w Indiach to nie epidemia to armagedon". Po sprawdzeniu liczby zakażeń i śmierci na milion osób Indie są gdzieś na końcu w skali świata (znaczy jest dobrze u nich). Więc pytanie, szukanie sensacji, sianie paniki i brak etyki mediów, bo ludzie nie pomyślą że liczby są duże bo kraj jest duży? Czy jednak można ich jakoś usprawiedliwić? #koronawirus #medycyna #media
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@psi-nos: Potrzebują sensacji i tyle jeśli chodzi o liczby. Inna sprawa, że rzeczywiście tamtejsza służba zdrowia może aktualnie wysiadać.
  • Odpowiedz
@picasssss1: wcześniej nikt nie umierał po ślubie, narodzinach dziecka, straszne czasy mamy, tak straszne że boję się co by było gdyby mnie zawał złapał, wylew albo zapalenie wyrostka robaczkowego bo teraz pierwsza pomoc polega na zrobieniu testu
  • Odpowiedz
Media zdecydowanie nadużywają słowa „pilne” - tu na przykład wp.pl informuje pilnie o tym, że beatyfikacja Stefana Wyszyńskiego będzie we wrześniu. Czy to faktycznie pilne? Bo moim zdaniem wcale. Pilne były wieści np. o katastrofie smoleńskiej a nie jakaś beatyfikacja za pół roku ()

#media
slynny_programista - Media zdecydowanie nadużywają słowa „pilne” - tu na przykład wp....

źródło: comment_1619179287GWeIdC4PBrPlVIJ1s8gLX2.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Śmieszą mnie te wszystkie komentarze ludzi, co nawet nie oglądali wywiadu Pereza w telewizji. Tak samo te jego wypowiedzi, wyrwane z kontekstu i przeinaczone. Oglądałem na żywo po hiszpańsku i to co media na świecie zrobiły to jawnie pokazuje jak wygląda ten świat. Nie bronie gościa, bo według mnie źle do tego podeszli. Jednak sam jad od UEFY świadczy o tym, jaka to organizacja. Wszystko ma się kręcić dla nich. Nie bądźcie
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

"- nasze kluby mają poważne problemy finansowe, a UEFA nie zrobiła nic"

Po pierwsze - nasze, czyli czyje? xd
Po drugie - i co miała zrobić UEFA, dać nierozsądnie prowadzonym klubom po pińcet baniek, bo biedacy zamiast zacisnąć pasa w dobie kryzysu chcą dalej bezrefleksyjnie wydawać miliony na prawo i lewo? xd
W ogóle cały wywód napisany tak, jakby ta cała Superliga była super alternatywą dla UEFY, a kto się z tym
  • Odpowiedz
@JanKrzywosad: Miała przestać je jawnie okradać biorąc łapówki pod stołem. Superliga była dla mnie lepszą alternatywą od UEFA z prostych powodów władza w rękach wielu podmiotów a nie jednego monopolisty i klarowność kto ile i za co dostaje a nie ukrywanie wszystkiego. Była też przede wszystkim szansą na rozbicie betonu i stworzenie czegoś nowego, może sama Superliga nie była idealna, wręcz przeciwnie, ale mogłoby się urodzić coś lepszego.
Większej pazerności
  • Odpowiedz