#koronawirus #polska #media Wczoraj przez oglądanie TVN prawie dostałem raka ( ͡° ʖ̯ ͡°) dowiedziałem się że Polacy dostają coraz więcej mandatów przez brak masek (brak informacji że większość jest umarzanych przez sądy XD) i były wywiady z ludzmi którzy twierdzili że noszenie masek na zewnątrz jest super i przydatne, po czym lektor stwierdził że mimo ryzyko zarażenia się na zewnątrz, powinno
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@EvineX: TVN to ściek jakich mało. Propaganda jak w TVP (tylko bardziej subtelna). Pamiętam jak mówili o kolejce ludzi na jakieś targi roślin doniczkowych to mało brakowało co by nie zaczęli ich wyzywać od siewców śmierci, ale dzień wcześniej pogrzeb Krawczyka i brak dystansu jakoś im specjalnie nie przeszkadzał i wszystko było ok.
  • Odpowiedz
  • 35
@dodo_ No nie jest zero jedynkowy, ale w przypadku koronawirusa to wszyscy są zero jedynkowi.

W mediach jest tylko jedyna słuszna narracja, która jest bardzo mocno skrajną, jak pojechałeś na rower bez maseczki to jesteś siewcą śmierci, a jak straciłeś dorobek życia i masz myśli samobójcze to s--------j xD Innej narracji jeszcze u nas nie widziałem.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No właśnie, jak to jest? Ktoś kto PRACOWAŁ jako dziennikarz może się wypowiedzieć, czy te wszystkie historie w artykułach np. w Polityce, Wyborczej, wplecione w artykuł są prawdziwe, czy zawsze zmyślone przez autora? Typu np. artykuł o patodeweloperce i opowieść 30-letniego Michała, który kupił mieszkanie z widokiem na wysypisko odpadów itd.
Domyslam się, że na jakichś onetach czy natemat te historie na pewno są zmyślone, bo nikt nie ma czasu na reasearch
m.....o - No właśnie, jak to jest? Ktoś kto PRACOWAŁ jako dziennikarz może się wypowi...

źródło: comment_1618417835HAoVGCmTDRcZtaIpv2oQhm.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach