#mecz Arsenal jaki fart no ale faul byl ewidentny i nawet nie ma o czym tutaj dyskutowac...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mecz
Nigdy nie oglądam lig zagranicznych.
Dzisiaj zasiądę do El Clasico.
Przygotujcie się na paździerz jakiego w życiu nie widzieliście.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@latarnikpolityczny: Papszun wszedł do r--------j szatni i w 2026 roku Legia jest na 3 miejscu pod względem punktów. Jak przepracują obóz pod okiem Marka i nie będą grać w Europie to prawda jest taka że będą jednym z głównych faworytów.
  • Odpowiedz
w przyszłym sezonie Mistrzostwo xD

Legia jest na 3 miejscu pod względem punktów

prawda jest taka że będą jednym z głównych faworytów.


@matixrr Mati ogar xD

ja stawiam na Lech Poznań, albo Górnika Zabrze, a jak idealnie pójdzie to Elana Toruń ʕʔ
JestemFrenem - >  w przyszłym sezonie Mistrzostwo xD
  Legia jest na 3 miejscu pod wz...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
No obejrzałem te druga polowe, kąpiel oczu potrzebna. Naprawdę, grasz z termalica i dajesz Jedze żeby się rozpaczliwie bronić?
Dajmy Legii te puchary ale odbierzmy prawo do wykonywania zawodu Papszunowi bo czego się nie dotknie to się chce rzygać #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach