Papszuna podziwiam za sprawczość i konsekwencje.
Ten mecz w wykonaniu Legii był absolutnie obrzydliwy.
Ten mecz też był historyczny - wygraliśmy po raz pierwszy a także przełamujący - pierwsze dwa zwycięstwa z rzędu w sezonie.

O spadek już nie gramy, o puchary wciąż gramy.
Legie mógł spuścić z ligi tylko Świerczewski, przetrzymując Marasa w Częstochowie. Nawet nie chce myśleć co by było, gdyby wciąż prowadził nas sympatyczy Inaki.
#mecz #
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@qluch: nie do końca.
Z GKS jesteśmy na plus, więc mogą raz zremisować.
Z Tygrysem na minus.
ALE jeśli wszystkie 3 zespoły zapiszą się do klubu '49 to w pucharach zagra Legia, bo w małej tabeli jest pierwsza.
  • Odpowiedz
  • 0
@marcelus: może tak być.
Górnik się RACZEJ nie zesra, są solidni i zapunktują tak czy srak, mają też jeden mecz więcej.
Ale Radomiaczek może zrobić heheszki
  • Odpowiedz
#mecz Plusy meczu:
- Gol Adamskiego;
- Zwycięstwo, odczarowana Kukurydza Arena;
- Niezła pierwsza połowa;
- Świetny występ bramkarza;
- Mineta P------ć z kontuzją (absolutnie nie życzymy powikłań... wcale a wcale);
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Minusy:


@eenie-meenie: nie patrz na minusy. Legia w tym sezonie ma za zadanie wejść do pucharów w jak najbrzydszym stylu, na ten moment robią świetną robotę. W 2 połowie musiałem trzymać przy sobie torbę na wymioty dla pewności ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Który zespół grałby z takim poświęceniem?
  • Odpowiedz
#mecz Arsenal jaki fart no ale faul byl ewidentny i nawet nie ma o czym tutaj dyskutowac...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mecz
Nigdy nie oglądam lig zagranicznych.
Dzisiaj zasiądę do El Clasico.
Przygotujcie się na paździerz jakiego w życiu nie widzieliście.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach