Papszuna podziwiam za sprawczość i konsekwencje. Ten mecz w wykonaniu Legii był absolutnie obrzydliwy. Ten mecz też był historyczny - wygraliśmy po raz pierwszy a także przełamujący - pierwsze dwa zwycięstwa z rzędu w sezonie.
O spadek już nie gramy, o puchary wciąż gramy. Legie mógł spuścić z ligi tylko Świerczewski, przetrzymując Marasa w Częstochowie. Nawet nie chce myśleć co by było, gdyby wciąż prowadził nas sympatyczy Inaki. #mecz #
@qluch: nie do końca. Z GKS jesteśmy na plus, więc mogą raz zremisować. Z Tygrysem na minus. ALE jeśli wszystkie 3 zespoły zapiszą się do klubu '49 to w pucharach zagra Legia, bo w małej tabeli jest pierwsza.
@marcelus: może tak być. Górnik się RACZEJ nie zesra, są solidni i zapunktują tak czy srak, mają też jeden mecz więcej. Ale Radomiaczek może zrobić heheszki
@eenie-meenie: nie patrz na minusy. Legia w tym sezonie ma za zadanie wejść do pucharów w jak najbrzydszym stylu, na ten moment robią świetną robotę. W 2 połowie musiałem trzymać przy sobie torbę na wymioty dla pewności ( ͡°͜ʖ͡°)
Ten mecz w wykonaniu Legii był absolutnie obrzydliwy.
Ten mecz też był historyczny - wygraliśmy po raz pierwszy a także przełamujący - pierwsze dwa zwycięstwa z rzędu w sezonie.
O spadek już nie gramy, o puchary wciąż gramy.
Legie mógł spuścić z ligi tylko Świerczewski, przetrzymując Marasa w Częstochowie. Nawet nie chce myśleć co by było, gdyby wciąż prowadził nas sympatyczy Inaki.
#mecz #
Z GKS jesteśmy na plus, więc mogą raz zremisować.
Z Tygrysem na minus.
ALE jeśli wszystkie 3 zespoły zapiszą się do klubu '49 to w pucharach zagra Legia, bo w małej tabeli jest pierwsza.
Górnik się RACZEJ nie zesra, są solidni i zapunktują tak czy srak, mają też jeden mecz więcej.
Ale Radomiaczek może zrobić heheszki