Pamiętam jak pisali we wrześniu, że brak mistrzostwa z takim składem to będzie porażka, a oni w maju ledwo się męczą ze zdegradowanym Burkbetem xD.
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mecz Najgorzej, przerwa ktorej Papszun nie zaplanowal wiec nie wiadomo jak ja wykorzystac.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

coś zbyt spokojnie się zrobiło, zaraz jakiś wylew w obronie Legia sprezentuje

np SFG z d--y po błędzie Augustyniaka i potem problem w obronie bez Rajovicia i Adamskiego

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pięknie Krasniqi, przyjął długie podanie, drybling, ładnie zostawił kolegom którzy potem zepsuli

on bronić nie potrafi ale w ofensywie jest dobry

#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach