#mecz Każdy cisnął bekę z Arsenalu a jeszcze okaże się że wygrają ligę i LM.
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

dodi-lukebakio
- 6
- 0
Pamiętam jak pisali we wrześniu, że brak mistrzostwa z takim składem to będzie porażka, a oni w maju ledwo się męczą ze zdegradowanym Burkbetem xD.
#mecz
#mecz
- 1
#mecz Najgorzej, przerwa ktorej Papszun nie zaplanowal wiec nie wiadomo jak ja wykorzystac.
- 0
Dawul
via Wykop- 1
@Emcis8: sędzia koneser, wychowany na meczach Górnik Łęczna - Podbeskidzie
- 1
#mecz #eksttaklasa dno.
- 7
- 1
#mecz pięknie, sami się zabijają
#mecz j----y guehi
- 5
#mecz Oczywiście Augustyniak XD
- 1
coś zbyt spokojnie się zrobiło, zaraz jakiś wylew w obronie Legia sprezentuje
np SFG z d--y po błędzie Augustyniaka i potem problem w obronie bez Rajovicia i Adamskiego
#mecz
np SFG z d--y po błędzie Augustyniaka i potem problem w obronie bez Rajovicia i Adamskiego
#mecz
- 0
Stek, frytki, salatka. 9.99 zlotych
Klasa okręgowa 2025/2026, grupa: zachodniopomorska II : Arkonia Szczecn vs Iskra Banie
#mecz #pilkanozna #stadionowejedzenie #jedzenie #stek
Klasa okręgowa 2025/2026, grupa: zachodniopomorska II : Arkonia Szczecn vs Iskra Banie
#mecz #pilkanozna #stadionowejedzenie #jedzenie #stek
źródło: to_fejk_nie_ma_takiego_steka_za_10_zlotych_kurwa_debilu
PobierzJak oceniacie?
- 5 55.6% (25)
- 4 2.2% (1)
- 3 2.2% (1)
- 2 2.2% (1)
- 1 37.8% (17)
- 1
- 4
#mecz wuefista z Tarchomina ROZSIERDZONY
@niemiecki_agent: Kfarackelia?
- 1
pięknie Krasniqi, przyjął długie podanie, drybling, ładnie zostawił kolegom którzy potem zepsuli
on bronić nie potrafi ale w ofensywie jest dobry
#mecz
on bronić nie potrafi ale w ofensywie jest dobry
#mecz
Eh, ZachodniaSzynko
#mecz
#mecz
@uncle_freddie: zawiodłem się, mimo że żadnych oczekiwań nie miałem
- 1
@Zi3L0nk4 U mnie było liczenie na spokojny, bezbramkowym remis, żeby emocje nieco dłużej trwały, ale niestety, bogowie futbolu nie zechcieli go ugotować
#mecz brawo Arsenal i weźcie to utrzymajcie
- 1
@Pietrzykowski: niestety, ale tak jest. @vorky serce mnie boli, że trzymam za nich kciuki
- 0
Arsenal w końcu :D #mecz
#mecz Arsenal mistrzem Anglii.



















