Wszystko Najnowsze Archiwum Pełna lista Tylko multimedia Rmaala Rmaala 17.05.2026, 20:42:37 0 + Płacz wykopków, że Raphinia nie podał do Lewusa. Przecież on by tego nie trafił tylko potknąłby się o własnego nogi xD#mecz ravz ravz 17.05.2026, 20:43:30 via iOS 1 Komentarz usunięty przez moderatora Rmaala Rmaala 17.05.2026, 20:44:28 via Wykop 0 + @ravz: A co, mam przed ajfonem stać? Zrobi to dla ciebie różnicę? uncle_freddie uncle_freddie 17.05.2026, 20:42:05 2 + Raphinha z wozu, Robercikowi będzie lżej#mecz murarz13 murarz13 17.05.2026, 20:42:03 1 + Gdzie był z Atletico? #mecz FeniFikerr FeniFikerr 17.05.2026, 20:41:46 5 + #mecz Robert królu strzel coś ja cię proszę Minieri Minieri 17.05.2026, 20:41:37 29 + Raphinha po raz drugi, nie podał Polakowi, Barcelona - Betis 2:0Mirror: https://streamin.link/v/1ad64867#golgif #mecz #fcbarcelona #laliga Minieri Minieri 17.05.2026, 20:44:11 via Wykop 18 + @KiedysBedzieLepiej: Bo pożegnalny mecz Roberta i grają o pietruszkę? Poza tym to mógł podać, a nie miał podać. gdziemojimbuspiatka gdziemojimbuspiatka 17.05.2026, 20:58:54 via Wykop 4 + @Minieri: I bardzo dobrze, że nie podał. Miał szanse na dobry strzał. Rozkładacz łap by to pewnie spartolił MLeko29 MLeko29 17.05.2026, 20:41:34 2 + Aż Flick Raphinie ściągnął żeby Robercikowi ułatwić strzelenie czegoś xd#mecz uncle_freddie uncle_freddie 17.05.2026, 20:41:33 11 + Barcelona 2 - 0 Betis; Raphinha po raz drugiMIRROR: https://streamin.link/v/54ce42b7Barcelona 2 - [1] Betis; Isco z karnegoLINK:Pokaż całość uncle_freddie uncle_freddie 17.05.2026, 20:58:04 via Wypiek 1 + Barcelona 2 - 1 Betis; Isco z karnegoMIRROR: https://streamin.link/v/4aa0702b uncle_freddie uncle_freddie 17.05.2026, 21:00:45 via Wypiek 2 + Barcelona [3] - 1 Betis; CanceloMIRROR: https://streamin.link/v/8d4a9881 PanCylinder PanCylinder 17.05.2026, 20:41:30 3 + Niemiec musiał usadzić fawelarza#mecz repeo repeo 17.05.2026, 20:41:25 2 + #mecz mam wrażenie ze raphinha poza tym, ze strzela gole to 90% zagran psuje i większość akcji jak przez niego przechodzi to on je kasztanie xD till0 till0 17.05.2026, 20:41:14 3 + no w koncu ta kruwe zdjal xD #mecz pasta_alla_carbonara pasta_alla_carbonara 17.05.2026, 20:41:10 1 + Zszedł egoista, moze lewy chociaz kopnie w stronę bramki#mecz Marcinnx Marcinnx 17.05.2026, 20:41:00 4 + no to mecz się zaczyna #mecz francopolo francopolo 17.05.2026, 20:40:58 4 + #mecz dobra fawelarz w--------a jest nadzieja Influ3nD Influ3nD 17.05.2026, 20:40:48 21 + Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia... Pokaż treść josedra52 josedra52 17.05.2026, 20:40:46 1 + ?xD#mecz #psg źródło: image Pobierz Erimar Erimar 17.05.2026, 20:40:38 1 + Hejka Mirki i Mirabelki!Przewidywania po dzisiejszym dniu meczowym (w komentarzach screeny dla beziksowych).Jak zwykle zapraszam do śledzenia tagu #mirkoanalizy oraz teraz na śledzenie mnie również w serwisie X (dawniej Twitter) i wyrażenia swojej opinii. Pozdrawiam!https://x.com/MonFutStats/status/2056064133347299534?s=20Pokaż całość Erimar Erimar 17.05.2026, 20:40:58 via Wykop 0 + @Erimar: źródło: eks154 Pobierz Erimar Erimar 17.05.2026, 20:41:08 via Wykop 0 + @Erimar: źródło: 1liga146 Pobierz Qtko Qtko 17.05.2026, 20:40:37 0 + #mecz co to za piosenka po strzeleniu gola teraz Raphini? xd Qtko Qtko 17.05.2026, 20:53:07 via Wykop 0 + @Qtko: VOLCANS (CLUB MIX) MAMY TO K---A SAM SE ZNALAZŁEM francopolo francopolo 17.05.2026, 20:40:27 4 + #mecz PIĘKNY MECZ POŻEGNALNY RAPHINI BRAWO Seba1991 Seba1991 17.05.2026, 20:40:25 0 + #mecz #mecz Lewy dziś z opaska kapitana Barcy pierwszy i ostatni raz sfermentowany sfermentowany 17.05.2026, 20:41:30 via Wykop 0 + @Seba1991: nie pierwszy, co najmniej 3 Anck-Su-Namun Anck-Su-Namun 17.05.2026, 20:40:25 0 + Co za menda z faweli...#mecz
Rmaala Rmaala 17.05.2026, 20:42:37 0 + Płacz wykopków, że Raphinia nie podał do Lewusa. Przecież on by tego nie trafił tylko potknąłby się o własnego nogi xD#mecz
Rmaala Rmaala 17.05.2026, 20:44:28 via Wykop 0 + @ravz: A co, mam przed ajfonem stać? Zrobi to dla ciebie różnicę?
Minieri Minieri 17.05.2026, 20:41:37 29 + Raphinha po raz drugi, nie podał Polakowi, Barcelona - Betis 2:0Mirror: https://streamin.link/v/1ad64867#golgif #mecz #fcbarcelona #laliga
Minieri Minieri 17.05.2026, 20:44:11 via Wykop 18 + @KiedysBedzieLepiej: Bo pożegnalny mecz Roberta i grają o pietruszkę? Poza tym to mógł podać, a nie miał podać.
gdziemojimbuspiatka gdziemojimbuspiatka 17.05.2026, 20:58:54 via Wykop 4 + @Minieri: I bardzo dobrze, że nie podał. Miał szanse na dobry strzał. Rozkładacz łap by to pewnie spartolił
MLeko29 MLeko29 17.05.2026, 20:41:34 2 + Aż Flick Raphinie ściągnął żeby Robercikowi ułatwić strzelenie czegoś xd#mecz
uncle_freddie uncle_freddie 17.05.2026, 20:41:33 11 + Barcelona 2 - 0 Betis; Raphinha po raz drugiMIRROR: https://streamin.link/v/54ce42b7Barcelona 2 - [1] Betis; Isco z karnegoLINK:Pokaż całość
uncle_freddie uncle_freddie 17.05.2026, 20:58:04 via Wypiek 1 + Barcelona 2 - 1 Betis; Isco z karnegoMIRROR: https://streamin.link/v/4aa0702b
uncle_freddie uncle_freddie 17.05.2026, 21:00:45 via Wypiek 2 + Barcelona [3] - 1 Betis; CanceloMIRROR: https://streamin.link/v/8d4a9881
repeo repeo 17.05.2026, 20:41:25 2 + #mecz mam wrażenie ze raphinha poza tym, ze strzela gole to 90% zagran psuje i większość akcji jak przez niego przechodzi to on je kasztanie xD
pasta_alla_carbonara pasta_alla_carbonara 17.05.2026, 20:41:10 1 + Zszedł egoista, moze lewy chociaz kopnie w stronę bramki#mecz
Influ3nD Influ3nD 17.05.2026, 20:40:48 21 + Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia... Pokaż treść
Erimar Erimar 17.05.2026, 20:40:38 1 + Hejka Mirki i Mirabelki!Przewidywania po dzisiejszym dniu meczowym (w komentarzach screeny dla beziksowych).Jak zwykle zapraszam do śledzenia tagu #mirkoanalizy oraz teraz na śledzenie mnie również w serwisie X (dawniej Twitter) i wyrażenia swojej opinii. Pozdrawiam!https://x.com/MonFutStats/status/2056064133347299534?s=20Pokaż całość
Qtko Qtko 17.05.2026, 20:53:07 via Wykop 0 + @Qtko: VOLCANS (CLUB MIX) MAMY TO K---A SAM SE ZNALAZŁEM
Seba1991 Seba1991 17.05.2026, 20:40:25 0 + #mecz #mecz Lewy dziś z opaska kapitana Barcy pierwszy i ostatni raz
sfermentowany sfermentowany 17.05.2026, 20:41:30 via Wykop 0 + @Seba1991: nie pierwszy, co najmniej 3
#mecz
Komentarz usunięty przez moderatora