#mecz przez wykopków to hearts pożegna się z mistrzostwem na ostatniej prostej bo już szampany otwierają
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Piotrek7231: wydaje mi się, że decyzja wynika z tego, że w II lidze nie ma wymogu posiadania sztucznego oświetlenia, więc ustalono uniwersalne godziny, do których każdy powinien móc się dopasować... a Podhale chyba rzeczywiście nie ma jupiterów

  • Odpowiedz
@vorky: Czarek to jak zostawał pierwszy raz to podobno dzwonił po wioskach i wioseczkach aby LZS, KS, ŁKS II i inne twory sportowe były za nim, a dzisiaj sika na nich. II liga a na co to komu? @Piotrek7231 @tehniick @vorky @first Ogólnie jak na III ligach/IV ligach obiekty porobili przyzwoite to ja tam już klimatu dawnych spotkań o mistrzostwo III ligi nie czuję. Nie ma
  • Odpowiedz
Niemiec jak zwykle daje czarną robotę rodakowi. Jak nie krojenie mięsa w chłodni przy -15 stopniach to na polu słupków pilnować. Trzymaj się Wojtek, popracuj troszeczkę. Naściemniaj coś i fajrant. #mecz
Warren997 - Niemiec jak zwykle daje czarną robotę rodakowi. Jak nie krojenie mięsa w ...

źródło: IMG_7855

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach