#mecz Mam nadzieję że Lewy podpisał ten kontrakt z arabami na 90mln euro przed meczem, bo po meczu może zostać tylko 9mln euro za sezon.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@Piotrek7231: w radomiu nigdy nie wygraliśmy. wisła płock postawi autobus taki jak arka gdynia. a nie mamy już Gholizadeha.
No nie jest dobrze, tu się kroi na tragedie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jaga ma taki szrot na skrzydłach, a ich kraken Marczuk po 2 latach w mls ledwo 2 gole i 4 asyty, w tym sezonie to już w ogóle tragedia, łącznie 81 minut zagrał. ( _)
* w porę marudzę i cyk skrzydłowy z golem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz
rzadenproblem - Jaga ma taki szrot na skrzydłach, a ich kraken Marczuk po 2 latach w ...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach